Standen Limbra Cross Competitie 2021-2022


Vrouwen Lange Cross

Plts ond Naam Vereniging/Woonplaats Wee Venl Helm Deu Roe Ast Held Venr Mil Hae Punten Aant wed
1 Magda Winiarska 't Jasper Sport 375 340 355 375 1445 4
2 Pieternel van Beek Venlo 355 330 310 330 1325 4
3 Renée Cardinaals Loopgroep Aart Stigter 400 375 400 1175 3
4 Judith Gijsbers AV Weert 375 330 355 1060 3
5 Ruthje Heinrichs Tegelen 310 300 310 920 3
6 Sanne Wilmsen Wellerlooi 320 300 275 895 3
7 Ellie van de Water 355 340 695 2
8 Evelien Lauwers GVAC 400 400 1
8 Serana Tielbeek Nuenen 400 400 1
10 Eefje Melssen GAC Gemert 340 340 1
10 Suzanne Bontemps Nederlandse Triathlonbond 340 340 1
12 Susan Nabuurs Nederweert 330 330 1
13 Josine Vallen Atletiek Leudal 320 320 1
13 Michelle Haagmans Nijmegen 320 320 1
13 Mirëille Boreas- van Eijk Scopias 320 320 1
16 Dana Mykytiuk Helmond 290 290 1
17 Renate Koot Beek en Donk 280 280 1

V45+ Lange Cross

Plts ond Naam Vereniging/Woonplaats Wee Venl Helm Deu Roe Ast Held Venr Mil Hae Punten Aant wed
1 Henny van Oirschot HAC 375 375 400 375 1525 4
2 Loes Heuvelmans Meterik 320 340 375 340 1375 4
3 Nicole Loeve Nederlandse Triathlonbond 400 400 400 1200 3
4 Rian Hebben ATV Venray 340 355 695 2
5 Regina Faber HAC 355 330 685 2
6 Carla Gubbels Tegelen 355 355 1
6 Sandra Frenken AV Weert 355 355 1
8 Inge Geelen-Aldenzee Weert 330 330 1
9 Carmen Triki Geldrop 310 310 1

Mannen Lange Cross

Plts ond Naam Vereniging/Woonplaats Wee Venl Helm Deu Roe Ast Held Venr Mil Hae Punten Aant wed
1 Werner Gentle Lopersgroep Deurne 300 310 330 320 1260 4
2 Mark van Kessel Lopersgroep Deurne 400 375 400 1175 3
3 Ron Spreeuwenberg Atletiek Helden 250 300 300 270 1120 4
4 Teun Duisters Running Team Eindhoven 375 355 375 1105 3
5 Sjef de Kimpe Eindhoven 375 340 355 1070 3
6 Kai Weyers Niedekrüchten 320 355 340 1015 3
7 Stan Zeegers Lopersgroep Deurne 330 340 330 1000 3
8 Ara van den Eijnde GAC Gemert 218 240 250 230 938 4
9 Zygi Boryszewski Helmond 214 235 230 240 919 4
10 Jos Derijk Scopias 275 290 275 840 3
11 Tom Smetsers Scopias 265 280 270 815 3
12 Stef van Osch Ysselsteyn Lb 235 275 250 760 3
13 Ruud van Oorschot Someren 202 255 222 679 3
14 Harm van Laanen HAC 190 226 235 651 3
15 Kay Peeters Horst 320 310 630 2
16 Teun van den Brand Oss '78 320 300 620 2
17 Bjorn Berkvens 't Jasper Sport 186 218 202 606 3
18 Roy Goossens HAC 280 280 560 2
19 Toth Gabor Someren 174 190 178 542 3
20 Richard Dekker Eindhoven Atletiek 275 260 535 2
21 Puck Huijs Scopias 260 255 515 2
22 Stan Koolen Lopersgroep Deurne 222 245 467 2
23 Steven Mondelaers Laakdal 206 260 466 2
24 Paul Bartels Venlo 230 218 448 2
25 Tim Claassen Aarle-Rixtel 226 206 432 2
26 Jens Wijnants 's-Hertogenbosch 214 190 404 2
26 Wessel Heesakkers Helmond 206 198 404 2
28 Joas Gijbels Pelt 400 400 1
28 Pepijn van de Westerlo Eindhoven Atletiek 400 400 1
30 Jorne Vanherck Neerpelt 355 355 1
31 Niek Heldoorn Sittard 340 340 1
32 Finn Timmermans Asterix 330 330 1
33 Jannik Vissers HAC 310 310 1
33 Niels Damen DJA 310 310 1
35 Max Bergkamp Eindhoven 290 290 1
35 Regginar Maduro Eindhoven 290 290 1
35 Wilco Goorts Lopersgroep Deurne 290 290 1
38 Adomas Repsys Asterix 280 280 1
39 Bas Boonen AV Weert 270 270 1
39 Koen van Kessel Lopersgroep Deurne 270 270 1
41 Guus Ummenthun Scopias 265 265 1
41 Joris van den Beuken de Peelrunners 265 265 1
41 Nick van den Eng Eindhoven Atletiek 265 265 1
44 Matthijs Keizer Venlo 260 260 1
45 Jan de Kok GVAC 255 255 1
45 Paul Faessen Venlo 255 255 1
47 Thijs Pauwels de Peelrunners 250 250 1
48 Michiel Mestrom Atletiek Helden 245 245 1
48 Shane Flaherty Eindhoven 245 245 1
48 Simon Verwijlen AV Weert 245 245 1
51 Frans Bruijstens 't Jasper Sport 240 240 1
51 Stefan Halfers Weert 240 240 1
53 Joris van Hulten Mill 235 235 1
54 John Verdonschot Nederlandse Triathlonbond 230 230 1
55 Erik Andela 's-Hertogenbosch 226 226 1
55 Roy Goossens GVAC 226 226 1
57 Boy Rooskens Tegelen 222 222 1
57 Frank van Dooren LOGO 222 222 1
59 Rens Musters Aarle-Rixtel 218 218 1
60 Cas Laramans AV Weert 214 214 1
60 Jermain Maarsman Scopias 214 214 1
62 Danny Clignett HAC 210 210 1
62 Dennis Loeffen Nederlandse Triathlonbond 210 210 1
62 Patrick Peters Weert 210 210 1
62 Sayerre Awe Nijmegen 210 210 1
66 Michiel Eindhoven 202 202 1
67 David Bakker Helmond 198 198 1
67 Thomas Heijligers Herkenbosch 198 198 1
69 Maarten Sentjens Weert 194 194 1
69 Rob van den Boom Mierlo 194 194 1
69 Sjon Seuren 194 194 1
72 Harry Weerts Helmond 186 186 1
72 Ralph Jansen Mierlo 186 186 1
74 Marek Philippen Sittard 182 182 1
74 Milos van Moorsel Weert 182 182 1
76 John Clement Gastel 178 178 1

M40+ Lange Cross

Plts ond Naam Vereniging/Woonplaats Wee Venl Helm Deu Roe Ast Held Venr Mil Hae Punten Aant wed
1 Ruud van Mil de Peelrunners 400 400 400 400 1600 4
2 Jeroen Hendriks Scopias 355 375 375 340 1445 4
3 Pawel Czaykowski Boekel 320 320 300 320 1260 4
4 Manuel Eikens STB 300 310 290 300 1200 4
5 Andrew Leenen Roggel 310 310 310 930 3
6 Ralph Scherjon Scopias 355 375 730 2
7 Richard Bergs Atletiek Leudal 340 340 680 2
8 Ralph Hermans AV Weert 330 340 670 2
9 Bart Van Aalst Prins Hendrik 375 375 1
10 Marijn Emans Scopias 355 355 1
10 Ronald Langenhuizen Swift 355 355 1
12 Ivo Starren GAC Gemert 330 330 1
12 Koen Hendrikx Lierop 330 330 1
12 Martijn Vallen Heythuysen 330 330 1
15 El Mourabite Eindhoven 320 320 1
16 Roger Janssen Belfeld 300 300 1
17 Jos van Sambeek Belfeld 290 290 1
17 Ralph Thijssen 290 290 1
19 Gmact Eindhoven 280 280 1
19 Koen Brouwer Tegelen 280 280 1
21 Rutger Maters Nuenen 275 275 1

M45+ Lange Cross

Plts ond Naam Vereniging/Woonplaats Wee Venl Helm Deu Roe Ast Held Venr Mil Hae Punten Aant wed
1 Stefan van Oosterwijk GAC Gemert 375 400 400 400 1575 4
2 Edwin Kok GAC Gemert 340 355 340 355 1390 4
3 Arnold Koetsier Lopersgroep Deurne 330 310 310 310 1260 4
4 Sven van den Hurk Lopersgroep Deurne 310 330 300 300 1240 4
5 Bas van Loon Asten 300 320 290 290 1200 4
6 Stefan Rus Someren 270 290 260 265 1085 4
7 Olav Nieuwenhuis Tegelen 340 320 320 980 3
8 Eddy Geboers 't Jasper Sport 280 300 265 845 3
9 Martijn Tuin Lopersgroep Deurne 375 375 750 2
10 Jules van Hensberg Atletiek Leudal 355 355 710 2
11 Mark de Vries HAC 255 270 525 2
11 Michel Groffen ATV Venray 245 280 525 2
13 Marcel Zelen Atletiek Leudal 250 260 510 2
14 Wouter Enkels Tessenderloo 400 400 1
15 Thijs Gipmans Venlo 375 375 1
16 Stefan van Mierlo 340 340 1
17 Robert Reintjes Helmond 330 330 1
17 Ujendre Ramantarsing Eindhoven 330 330 1
19 Daan van Hoef Nederlandse Triathlonbond 320 320 1
20 Mark Nabuurs Nederweert 290 290 1
21 Bart van Mierlo 280 280 1
21 Berend-Jan Bel Eindhoven Atletiek 280 280 1
23 Arian Adriaans Cifla 275 275 1
23 Geert Kuijpers Uden 275 275 1
23 Mario Kessels Lopersgroep Deurne 275 275 1
26 Ronald Croese Eindhoven Atletiek 270 270 1
27 Martin Wolvekamp Sittard 265 265 1
28 Menno Remans Weert 260 260 1
29 Jeffrey Meurkens Loopgroep Cranendonck 255 255 1
30 Paul Evers Baexem 240 240 1

M50+ Lange Cross

Plts ond Naam Vereniging/Woonplaats Wee Venl Helm Deu Roe Ast Held Venr Mil Hae Punten Aant wed
1 Jos Adriaens AV Weert 330 375 355 340 1400 4
2 Hans Steijaert HAC 280 320 280 300 1180 4
3 Danny Boskemper Baarlo Lb 265 310 270 275 1120 4
4 John Thielen Lopersgroep Deurne 340 375 355 1070 3
5 Stephan Qarimi AV Weert 310 355 280 945 3
6 Eric de Swart Swolgen 330 310 290 930 3
7 Theo Derix 't Jasper Sport 300 300 320 920 3
8 Peter Verbruggen GAC Gemert 275 275 270 820 3
9 Chris Wouters Diest 400 400 800 2
9 Bernie Nagel 't Jasper Sport 250 290 260 800 3
9 Richard Hendrix Tegelen 275 260 265 800 3
12 Erik de Laat AV Weert 355 400 755 2
13 Jack Boots Scopias 340 330 670 2
14 Theo Nouwens Helmond 290 310 600 2
15 Berry Simons Eindhoven 255 265 520 2
16 Marco Gielen Scopias 400 400 1
17 Frank Fonteyne Lottum 375 375 1
17 Pieter Adriaens AV Weert 375 375 1
19 Mike Curvers Scopias 340 340 1
20 Mustafa Ibrahim Geldrop Runners 330 330 1
21 Arno Arts Nuenen 320 320 1
21 M Ibrahim Geldrop 320 320 1
23 Stephan Blaha Venlo 300 300 1
24 Marcel Meulendijks America 290 290 1
25 Peter Mestrom Panningen 280 280 1
26 Ed Karel De Keien 270 270 1
26 Micky Oestreich Venlo 270 270 1
28 Eric van Dijk Geldrop 260 260 1
29 Ton van Empel Asten 255 255 1
30 Essy Tehranchi 250 250 1
31 John Berghs Baexem 245 245 1

M55+ Lange Cross

Plts ond Naam Vereniging/Woonplaats Wee Venl Helm Deu Roe Ast Held Venr Mil Hae Punten Aant wed
1 Jos de Groot GAC Gemert 400 400 400 400 1600 4
2 Willemjan van Golstein Brouwers 't Jasper Sport 340 300 375 330 1345 4
3 Jhonny van Rhee Baarlo Lb 290 275 340 310 1215 4
4 Jones Ewalds Venlo 280 255 320 280 1135 4
5 Roland van den Bogaard Lopersgroep Deurne 300 330 300 930 3
6 Geert Linders ATV Venray 375 375 750 2
7 Bert van Bogget Atletiek Leudal 375 355 730 2
8 Jos Hebben ATV Venray 355 355 710 2
9 Frans Hool AVON 330 320 650 2
9 Jan Hermkes Orion 310 340 650 2
11 Perry Peeters Swift 270 270 540 2
12 Dick Eleveld HAC 355 355 1
13 Frank Timmermans Arcen 340 340 1
14 Johan van Gageldonk Scopias 330 330 1
15 Johan van Hal Mill 320 320 1
15 Peter Hendriks 320 320 1
17 Jamie Mc Cormack LOGO 310 310 1
17 Mario Arts LOGO 310 310 1
19 Jan Koot Beek en Donk 300 300 1
20 Martien Dupont Venray 290 290 1
20 Robert Bopp Roermond 290 290 1
22 Cor Beurskens Scopias 280 280 1
23 Jack de Vries Geldrop Runners 275 275 1
24 Stephan Lesterhuis Venlo 265 265 1
25 Jos van Deur Tegelen 260 260 1

M60+ Lange Cross

Plts ond Naam Vereniging/Woonplaats Wee Venl Helm Deu Roe Ast Held Venr Mil Hae Punten Aant wed
1 Ton Grommen Maasbree 400 400 400 375 1575 4
2 John Kocken HAC 340 355 375 355 1425 4
3 Nico Verstraten Atletiek Helden 330 340 355 340 1365 4
4 Hans Peeters Atletiek Helden 320 330 340 330 1320 4
5 Jan Meeuws 't Jasper Sport 270 270 320 310 1170 4
6 Jack Niessen Swift 375 375 400 1150 3
7 Hendrik-Jan Hool AVON 255 265 290 275 1085 4
8 Peter Stiphout Ysselsteyn Lb 240 250 270 270 1030 4
9 Hans Cardinaals Tegelen 280 330 320 930 3
10 Lutis Zbigiview Deurne 300 290 300 890 3
11 Thijs Verstappen Atletiek Leudal 265 275 275 815 3
12 Ad Meeuws 't Jasper Sport 280 280 560 2
13 Henk Flipsen Prins Hendrik 355 355 1
14 Piet van de Wiel Scopias 320 320 1
15 John Willemsen Steyl 310 310 1
15 Ruud Huyzer Nuenen 310 310 1
15 Ton Claessen Nederweert 310 310 1
18 Michel Kessels Venlo 300 300 1
18 Wim Ebisch Atletiek Helden 300 300 1
20 Frans noijen Lopersgroep Deurne 290 290 1
20 Wim Janssen AV Weert 290 290 1
22 Egon Triki Geldrop 280 280 1
23 Peter Hendrikx 't Jasper Sport 275 275 1
24 Frits Gösgens Oostrum Lb 265 265 1
25 Bert v d Sande De Keien 260 260 1
25 Ton Rückert Scopias 260 260 1
27 Peter Wetjens Venlo 255 255 1
28 Richard Striekwold Geldrop Runners 250 250 1
29 Hans van Doorn Geldrop Runners 245 245 1
29 Joep Geelen Venlo 245 245 1