Standen Limbra Cross Competitie 2021-2022


Vrouwen Korte Cross

Plts ond Naam Vereniging/Woonplaats Wee Venl Helm Deu Roe Ast Held Venr Mil Hae Punten Aant wed
1 Femke van Gog Nederweert 355 375 340 340 1410 4
2 Sabrina Aarts Scopias 400 375 355 1130 3
3 Anouk Bussemakers Atletiek Helden 330 355 300 985 3
4 Hannah Clercx Asterix 355 320 290 965 3
5 Tami de Lange Utrecht 300 340 310 950 3
6 Nicky Arnoldussen HAC 280 320 290 890 3
7 Jaimy Claessens ATV Venray 310 280 275 865 3
8 Jeske van de Ligt GAC Gemert 275 270 270 815 3
9 Luzan Janssen Running Team Eindhoven 375 375 750 2
10 Kim Janssen Lopersgroep Deurne 400 310 710 2
11 Sanne Rijnders Eindhoven 330 330 660 2
12 Resy van Iersel 't Jasper Sport 290 330 620 2
13 Anne Vink Venlo 300 280 580 2
14 Marjon Weijs ATV Venray 290 265 555 2
15 Sophie Dielissen 400 400 1
15 Yasmin Hillebrink AAC 400 400 1
17 Kirsten Maes Unitas 340 340 1
18 Eni van Bree Eindhoven 320 320 1
18 Rianne van Slooten NSAV 't Haasje 320 320 1
20 Marloes Backx Rotterdam 310 310 1
21 Lynn Behnke Scopias 300 300 1
22 Luca Bopp Roermond 280 280 1
23 Iris Houben Asterix 275 275 1
24 Yente Dielis Deurne 265 265 1
25 Karolina Karczewska Oss 260 260 1
26 Didi Houben ATV Venray 255 255 1
27 Karolina Helmond 250 250 1

V35+ Korte Cross

Plts ond Naam Vereniging/Woonplaats Wee Venl Helm Deu Roe Ast Held Venr Mil Hae Punten Aant wed
1 Sandra Smeets Triathlon 375 375 400 1150 3
2 Myrthe Meex Achilles-Top 355 320 355 1030 3
3 Jolanda Verstraten Atletiek Helden 355 375 730 2
4 Elke Buyle Laakdal 375 300 675 2
5 Marloes de Vos Geldrop Runners 355 290 645 2
6 Diana Golek Oss 400 400 1
6 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 400 400 1
6 Jelle Verboven Diest 400 400 1
9 Debbie Benhke Scopias 340 340 1
9 Esther Damen Helmond 340 340 1
11 Josine Vallen Atletiek Leudal 330 330 1
12 Yarka Batenburg Geldrop 310 310 1
13 Eva Wisse HAC 280 280 1

V45+ Korte Cross

Plts ond Naam Vereniging/Woonplaats Wee Venl Helm Deu Roe Ast Held Venr Mil Hae Punten Aant wed
1 Francien Lenssen GAC Gemert 375 400 400 400 1575 4
2 Judith de Bruin Atletiek Helden 340 375 355 375 1445 4
3 Andrea van den Hurk Lopersgroep Deurne 330 340 375 355 1400 4
4 Trea Linders Lopersgroep Deurne 290 255 255 280 1080 4
5 Brigitte Boosman Geldrop 320 290 300 910 3
6 Lily-Anne Smeets Roermond 355 355 710 2
7 Susan Kuijpers Lopersgroep Deurne 310 330 640 2
8 Anke van Hout Lopersgroep Deurne 300 310 610 2
9 Elise Swinkels Geldrop 275 320 595 2
10 Malgorzata ML Furmanek Helmond 310 265 575 2
11 Marjan Ponten Lierop 260 290 550 2
12 Hilde Schroven Oostham 400 400 1
13 Jolanda Beeren Geldrop 340 340 1
13 Magda Doumpas 't Jasper Sport 340 340 1
15 Miranda Wienhoven Koningslust 330 330 1
15 Miranda van Horssen Lopersgroep Deurne 330 330 1
17 Anita Woltering Scopias 320 320 1
17 Ceciel Pas ATV Venray 320 320 1
19 Mathilde van Lieshout Scopias 310 310 1
20 Anja Linssen-Mater Scopias 300 300 1
20 Marjon Baartwijk Weert 300 300 1
22 Wilma Maessen Scopias 290 290 1
23 Harriet Groetelaars Scopias 280 280 1
23 Rinie Ebisch Maasbree 280 280 1
25 Gonnie Xhofleer Scopias 275 275 1
26 Melanie Teerenstra Scopias 270 270 1
26 Suzanne Verver 23021967 270 270 1
28 Niki Aerts Venlo 265 265 1
29 Tio Than Scopias 260 260 1
30 Myrna Belfor HAC 250 250 1
30 Renée Knoops Scopias 250 250 1

Mannen Korte Cross

Plts ond Naam Vereniging/Woonplaats Wee Venl Helm Deu Roe Ast Held Venr Mil Hae Punten Aant wed
1 Rik van der Steen Lopersgroep Deurne 355 400 375 375 1505 4
2 Tom Honings Lopersgroep Deurne 340 340 330 310 1320 4
3 Thijs Vermeulen ATV Venray 320 300 290 290 1200 4
4 Davy Schoeber HAC 310 320 280 275 1185 4
5 Awet Habteab HAC 375 355 355 1085 3
6 Rafal Polak Eindhoven Atletiek 330 320 320 970 3
7 Maikel Theunissen Baexem 250 260 230 226 966 4
8 Daan Biemans Lopersgroep Deurne 240 250 226 214 930 4
9 Ramon de Nooijer Asterix 300 290 330 920 3
10 Luuk Brummans Eindhoven Atletiek 280 270 260 810 3
11 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 400 400 800 2
12 Tom Smetsers Scopias 275 240 245 760 3
13 Sander van Gog Nederweert 235 240 210 685 3
14 Koen van de Mortel Lopersgroep Deurne 300 280 580 2
15 Dave van Hunsel Weert 280 250 530 2
15 Sjoerd Waterschoot HAC 265 265 530 2
17 Ruud Bongers Atletiek Leudal 270 255 525 2
18 John Linders Lopersgroep Deurne 265 230 495 2
19 Michael van Gemen Velden 226 226 452 2
20 Stijn Verbruggen NSAV 't Haasje 218 218 436 2
21 Ephrem Kuiper AAC 400 400 1
22 Jesse Holten Steyl 375 375 1
23 Jeroen Engels Prins Hendrik 355 355 1
24 Erik Lathouwers 's-Hertogenbosch 340 340 1
24 Tonnie de Benis NSAV 't Haasje 340 340 1
26 Henry Krumm Schwalmtal 330 330 1
27 Fabio Faulhaber Schwalmtal 310 310 1
27 Ionut Pop Asten 310 310 1
29 Olle van de Boom ATV Venray 300 300 1
30 Martijn Jansen Scopias 290 290 1
31 Tom Rademakers Nuenen 275 275 1
31 Tom-Luka Zwarg Schwalmtal 275 275 1
33 Domingos Marreiros Asterix 270 270 1
33 Simon Verwijlen AV Weert 270 270 1
35 Filip Eyckmans Laakdal 265 265 1
36 Martijn Bakker Weert 260 260 1
36 Martijn Vallen Heythuysen 260 260 1
38 Andreas Kiekhoefel Grefrath 255 255 1
38 Fetze Pijlman 255 255 1
38 Maarten Clercx Someren-Eind 255 255 1
41 Koen Terheijden NSAV 't Haasje 250 250 1
42 Lars Burgerjon AV Weert 245 245 1
42 Thijs Verbakel HAC 245 245 1
42 Tim Wienhoven Koningslust 245 245 1
45 Han Baselier Lopersgroep Deurne 240 240 1
46 Abel Brentjes HAC 235 235 1
46 Jarvin Vrijssen Eindhoven 235 235 1
46 Seppe Swinkels Scopias 235 235 1
49 Artur Bialkowski 230 230 1
49 Joris Slingerland Venlo 230 230 1
51 Maarten Derex 222 222 1
51 Rik Hopmans Asterix 222 222 1
53 Marcel vd Ven Mierlo 214 214 1
54 Lucas Dielissen 210 210 1
55 Michiel de Vos Geldrop 206 206 1
55 Robin Hammecher Lopersgroep Deurne 206 206 1
57 Rolf Cox 202 202 1

M45+ Korte Cross

Plts ond Naam Vereniging/Woonplaats Wee Venl Helm Deu Roe Ast Held Venr Mil Hae Punten Aant wed
1 Ruud Langstraat ATH 330 290 320 355 1295 4
2 Willy Claessen Lopersgroep Deurne 280 270 300 330 1180 4
3 Eduard Wanten Swift 400 375 375 1150 3
4 Rüdiger Kebeck Viersen 375 355 355 1085 3
5 Hennie de Kock Lopersgroep Deurne 265 255 245 300 1065 4
6 Andreus Thurau Rumpt 320 320 330 970 3
7 Peter van Dijk Helenaveen 280 310 340 930 3
8 Martijn Stigter GAC Gemert 300 290 320 910 3
9 Mark Honings Lopersgroep Deurne 290 265 280 835 3
10 Jan Poels ATV Venray 275 275 275 825 3
11 Jan van Lessen Neuss 270 260 260 790 3
12 Jos Mooren HAC 260 250 235 745 3
13 John de Rooij ATV Venray 340 340 680 2
14 Manfred Herzog Maurik 310 310 620 2
15 Ronald Kollner Lopersgroep Deurne 270 310 580 2
16 Karel Tinnemans Nederweert 250 290 540 2
17 Frank de Roij Geldrop Runners 255 222 477 2
18 Harald van Gils Loopgroep Aart Stigter 400 400 1
18 Hichame frej Running Team Eindhoven 400 400 1
18 Jules van Hensberg Atletiek Leudal 400 400 1
21 Ronald Dielissen 375 375 1
22 Jean-Paul Stijnen Caesar 355 355 1
23 Ton van Loon Loopgroep Aart Stigter 340 340 1
24 Harald Lange Niederkrüchten 330 330 1
25 Wilbert Hubbers Molenhoek Lb 300 300 1
26 Marc Swinkels HAC 265 265 1
27 Adwin Hoogeveen Nederlandse Triathlonbond 255 255 1
28 Marco Colson Vlodrop 245 245 1
29 Luud Zeegers 't Jasper Sport 240 240 1
29 Peter jan de Weerd Helmond 240 240 1
31 Huub Vallen Scopias 235 235 1
32 Bas Peels Geldrop 230 230 1
32 Joof Oosterbaan Swift 230 230 1
34 Peter van Raaij HAC 226 226 1
34 René Kurvers Venlo 226 226 1
36 Michel Grijseels Scopias 222 222 1
37 John de Lange Venlo 218 218 1