Uitslagen Neelderveldloop

zaterdag 21 december 2019

Terug

Website


Vsen, Korte Cross (4700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Emmie Weekers 1999 Eindhoven Atletiek 18:48
2 Laura Hoogers 1993 NSAV 't Haasje 18:55
3 Femke van Gog 1999 Ospel 19:44
4 Melissa Bevers 1995 Asterix 19:47
5 An Lenders 1990 Venloop Running Team 19:59
6 Imke van Gog 1999 Ospel 20:15
7 Christel van Rooy 1996 Atletiek Maastricht 21:35
8 Karlijn Koerts 1997 Attila 22:33
9 Jenny van den Heuvel 1987 Swift 27:19

V35, Korte Cross (4700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Eefje Ottevanger 1979 Eindhoven Atletiek 19:26
2 Jolanda Verstraten 1983 Atletiek Helden 21:10
3 Sandra Smeets 1978 Heythuysen 21:29
4 Myrthe Meex 1983 Achilles-Top 22:40

V45, Korte Cross (4700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Nicole Loeve 1964 HAC 22:33
2 Henny Dekkers 1958 GAC Gemert 25:13
3 Marie-Jeanne Vandormael 1965 Maasmechelen 26:00
4 Debby Opbroek-de Porte 1974 Swift 27:54
5 Suzan Handels-Wiertz 1971 Swift 28:28
6 Anne-Mieke Pluijm 1974 GAC Gemert 32:17
7 Tineke van Mullekom 1965 Deurne 33:48

Man, Korte Cross (4700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Rik van der Steen 1994 Lopersgroep Deurne 17:17
2 Legesse Dawit 1988 Tegelen 17:21
3 Ian Franssen 1998 Lopersgroep Deurne 17:23
4 Koen Frenken 1999 Unitas 17:41
5 Wim Schreurs 1998 Asterix 17:49
6 Robbert Weening 1994 STB 18:13
7 Thijs Beurskens 1998 Swalmen 19:21
8 Tom Smetsers 1982 Scopias 21:06
9 Roel Smedts 1991 Scopias 21:17
10 Chris Theelen 1980 Swift 21:18
11 Tom Schouten 1988 AV Weert 21:25
12 Sjoerd Geraets 1977 Swift 21:27
13 Stijn Verbruggen 1998 NSAV 't Haasje 21:49
14 Trevor Homs 1979 Swift 23:01
15 Anass Tissir 1998 Roermond 24:46
16 Sören Weyers 1996 TuRa Bruggen 1923 e.V. 25:47
17 Kai Weyers 1994 TuRa Bruggen 1923 e.V. 25:47

M45, Korte Cross (4700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Eduard Wanten 1967 Swift 19:14
2 Pascal Lucker 1967 avVN 19:16
3 Rüdiger Kebeck 1971 ASV Suchteln 19:45
4 Jean-paul Stijnen 1971 Caesar 20:29
5 Jan Suylen 1963 Swift 20:37
6 Arie Adriaans 1973 Gemert 21:32
7 Richard Sonnemans 1969 Atletiek Helden 22:03
8 Bernie Nagel 1970 't Jasper Sport 22:11
9 Willy Claessen 1957 Lopersgroep Deurne 22:23
10 Ruud Langstraat 1972 ATH 22:38
11 Wiel van Lier 1953 Atletiek Helden 22:51
12 Patrick Goertz 1973 Swift 23:38
13 Hennie de Kock 1954 Lopersgroep Deurne 24:31
14 Piet Jaspers 1952 't Jasper Sport 25:02
15 Hans Bos 1958 Atletiek Helden 29:08
16 Fred Knarren 1959 Swift 29:44
17 Thijs Hendriks 1953 Swift 30:10

JjunA, JA/JB (4700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Michael Woldemesekel 2001 ATV Venray 16:35
2 Soufian Koraichi 2002 Caesar 17:27
3 Roel Gorissen 2001 Caesar 17:48
4 Nils Weinlauf 2002 18:00
5 Daan Hendrikx 2001 Scopias 18:19
6 Per Velraeds 2002 Caesar 18:21
7 Awet Habteab 2001 HAC 18:28
8 Jurre Soons 2002 Caesar 18:52
9 Tom Honings 2002 Lopersgroep Deurne 18:58
10 Joris Timmermans 2002 Weert 19:12
11 Hannes Schulz 2001 19:12
12 Martijn Jansen 2001 Scopias 19:46
13 Olivier Gijbels 2002 Venlo 19:51
14 Han Baselier 2002 Lopersgroep Deurne 20:07
15 Jesper Gloudemans 2002 Lopersgroep Deurne 20:12

JjunB, JA/JB (4700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Falco Aarts 2004 Atletiek Maastricht 17:01
2 Noah Holten 2004 Scopias 17:10
3 Jordi Tijssen 2003 Venloop Running Team 17:31
4 Jarno Albers 2003 Scopias 18:15
5 Danièl Castro 2003 Unitas 18:17
6 Teun Nagel 2003 't Jasper Sport 18:38
7 Mike van Wouwe 2003 ATH 19:03
8 Keo Meulenberg 2003 Nederlandse Triathlonbond 19:41
9 Jelle van Oosterwijk 2003 GAC Gemert 20:25
10 Thijs van den Heuvel 2003 Lopersgroep Deurne 21:26
11 Kars Reijnen 2004 HAC 22:12
12 Gijs van Lieshout 2004 HAC 22:20
13 Ilias Eltiktissadi 2005 TuRa Bruggen 1923 e.V. 25:42

Vrouw, Lange Cross (9700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Kathelijn Lemmens 1993 Eindhoven Atletiek 41:27
2 Sophie Dielissen 1999 Tegelen 42:15
3 Magda Winiarska 1980 't Jasper Sport 44:34
4 Lenny Engelen 1998 Atletiek Maastricht 54:20

Msen, Lange Cross (9700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Pim Lambregts 1996 Swift 33:52
2 Teun Duisters 1993 Running Team Eindhoven 34:41
3 Anday Tekle 1999 Unitas 35:56
4 Patryk Tukaszeuski 1989 't Jasper Sport 36:19
5 Twan Kops 1991 GVAC 36:54
6 Kai Weyers 1994 TuRa Bruggen 1923 e.V. 37:10
7 Rick Hendriks 1993 Oss '78 37:45
8 Joost Bovee 1985 ATV Venray 37:53
9 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 39:06
10 Roel Smedts 1991 Scopias 40:16
11 Erik Andela 1994 Eindhoven 41:36
12 Thijs Hendriks 1993 Ewijk 41:45
13 Sander Steijvers 1984 AV Weert 41:56
14 Richard Bergs 1980 Atletiek Leudal 42:19
15 Cris Wijnen 1987 Pallas '67 42:23
16 Tom Smetsers 1982 Scopias 42:48
17 Ara van den Eijnde 1985 GAC Gemert 43:33
18 Jens Wijnants 1995 Sittard 43:35
19 Ruud Bongers 1981 Heythuysen 45:15
20 Roy Driessen 1984 Steyl 46:16
21 Frank Heuer 1981 Willich 46:28
22 Marek Philippen 1995 Selfkant-Tuddern 50:59

M40, Lange Cross (9700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ron Koster 1978 Atletiek Helden 38:32
2 Stefan van Oosterwijk 1975 GAC Gemert 39:13
3 Jeroen Hendriks 1977 Tegelen 39:45
4 Marijn Emans 1979 de Grensrunners 39:47
5 Ronald Langenhuizen 1977 Swift 39:56
6 Martijn Vergeer 1978 Loopgroep Aart Stigter 41:07
7 Wiljo Ermers 1979 GAC Gemert 42:33
8 Eddy Geboers 1975 't Jasper Sport 46:05
9 Manuel Eikens 1978 AVON 50:26
10 Radek Winiarski 1975 't Jasper Sport 51:09
11 Sander Dinghs 1976 Venlo 52:00

M45, Lange Cross (9700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Roger Smeets 1973 Caesar 36:35
2 Marco Debets 1974 Caesar 36:56
3 Edwin Achterberg 1973 Nederlandse Triathlonbond 39:00
4 Tadesse Woldemesekel 1972 ATV Venray 40:00
5 Edwin Kok 1972 GAC Gemert 40:08
6 Marco Gielen 1970 Scopias 40:29
7 Angelo Jansen 1971 GVAC 41:02
8 Sven van den Hurk 1972 Lopersgroep Deurne 43:51
9 Jean-Pierre Gloudemans 1973 Lopersgroep Deurne 45:49
10 Patrick Goertz 1973 Swift 48:47
11 Mark de Vries 1972 Helmond 49:55

M50, Lange Cross (9700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jean Pierre Dieteren 1965 Caesar 39:03
2 Pascal Lucker 1967 avVN 39:45
3 Peter Thijssen 1968 Broekhuizen Lb 43:19
4 Frans Hool 1965 AVON 45:32
5 Ronald Dielissen 1967 Tegelen 46:06
6 Manfred Herzog 1967 Dusseldorf 46:14
7 Jones Ewalds 1965 Orion 48:33
8 Maarten Manders 1968 GAC Gemert 48:50
9 Ronald Smeets 1968 Brunssum 48:52
10 Peter Verbruggen 1968 GAC Gemert 49:15
11 Jan van Lessen 1965 Neuss 52:59

M55, Lange Cross (9700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Bart Claessens 1964 Caesar 41:50
2 Carlo Buijs 1962 GVAC 43:00
3 Wim Janssen 1963 Atletiek Helden 43:06
4 Hans Peeters 1961 Atletiek Helden 46:12
5 Chris Meulendijks 1964 de Peelrunners 47:18
6 Perry Peeters 1962 STB 47:33
7 Georgy Sinelshchikov 1963 GAC Gemert 48:40
8 Ton van der Honing 1964 Swift 48:44
9 Jeroen Kouwenberg 1964 Scopias 52:34
10 Frits Gösgens 1961 Oostrum Lb 1:00:27

M60, Lange Cross (9700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ton Grommen 1959 Maasbree 41:58
2 Jan Oehlen 1956 Cifla 44:18
3 Nico Verstraten 1953 Atletiek Helden 44:42
4 Har Boonen 1952 Atletiek Leudal 46:01
5 Wiel van Lier 1953 Atletiek Helden 46:58
6 Bert Martens 1951 Scopias 48:19
7 Henk Engelen 1955 Vlodrop 57:30
8 Thijs Hendriks 1953 Swift 1:01:24

V45, Lange Cross (9700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Christien Breukink 1968 Caesar 46:37
2 Natalia Fokina 1970 GAC Gemert 51:00
3 Lily-Anne Smeets 1966 Roermond 54:00
4 Magda Doumpas 1974 't Jasper Sport 56:39
5 Willemien Gijsbers 1957 Deurne 58:48
6 Angela Butti 1961 Scopias 1:03:21

MjunA, MA/MB/JC (3000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anouk Bussemakers 2002 Atletiek Helden 14:34
2 Merle Smulders 2002 Caesar 15:25
3 Jeske van de Ligt 2002 GAC Gemert 17:38

MjunB, MA/MB/JC (3000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Eva Leifeld 2004 Bergisch Gladbach 13:00
2 Emma Bijnen 2004 HAC 13:03
3 Lynn van Ham 2004 Achilles-Top 13:08
4 Iris van den Heuvel 2004 Atletiek Maastricht 13:13
5 Kyanie Blom 2003 Landgraaf 13:58
6 Anna Coerver 2004 STB 14:20
7 Lizzy Langen 2004 14:52
8 Lieke Rijk 2004 Swift 15:05

JjunC, MA/MB/JC (3000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Robin Hartmans 2005 Atletiek Maastricht 11:25
2 Bodi Smeets 2005 Caesar 11:34
3 Timo Klomp 2005 ATH 12:01
4 Rik Janissen 2006 Venloop Running Team 12:06
5 Julian van Rens 2006 ATV Venray 12:10
6 Roman Kramer 2006 Urmond 12:51
7 Ivar van den Hurk 2006 Lopersgroep Deurne 13:12
8 Luc van Ham 2005 Achilles-Top 13:18
9 Stijn Hilhorst 2005 't Jasper Sport 13:19
10 Finn Janssen 2006 Atletiek Helden 13:27
11 Timo van Bergen 2006 Swift 13:33
12 Guus van Riel 2005 Atletiek Helden 13:36
13 Senna America 2006 Achilles-Top 14:17
14 John Linders 2005 Lopersgroep Deurne 14:24
15 Rémi Hoeksel 2005 Maastricht 14:43
16 Daan Wingelaar 2006 Sittard 14:53
17 Lars Vermazeren 2005 Lopersgroep Deurne 16:42

MjunC, MC (2250m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Eva Kok 2005 GAC Gemert 8:52
2 Isis Levels 2005 Scopias 9:08
3 Suze Gipmans 2005 Venloop Running Team 9:13
4 Femke Scheepers 2005 Herkenbosch 9:29
5 Laurie Santegoeds 2005 GAC Gemert 9:32
6 Alies van Oosterwijk 2005 GAC Gemert 9:36
7 Julie Cuijpers 2005 Caesar 9:45
8 Sanne Michiels 2006 ATH 9:53
9 Meike Janssen 2005 AV Weert 10:11
10 Eef Classens 2006 ATV Venray 10:42
11 Bieke Langen 2006 11:07
12 Elke Bens 2006 Swift 11:40
13 Daphne van de Ligt 2005 GAC Gemert 11:58

JjunD, JD (2250m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Abel Kovacs-Borbas 2007 ATH 8:50
2 Jorg Klomp 2008 ATH 9:01
3 Levi Withaar 2008 Venloop Running Team 9:09
4 Jules Trommelen 2007 Atletiek Maastricht 9:14
5 Gijs Deckers 2008 Swift 9:16
6 Fergus Tabor 2007 HAC 9:30
7 Alexander Lotsch 2008 Atletiek Leudal 9:32
8 Bas Verheijen 2007 AV Weert 9:45
9 Merijn Bond 2007 Achilles-Top 10:02
10 Tjisse Winkelmolen 2007 't Jasper Sport 10:10
11 Simon Goossens 2007 Atletiek Helden 10:13
12 Nils van Leipsig 2007 Swift 10:15
13 Guido Janssen 2007 ATV Venray 10:18
14 Thijs Bongers 2007 Swift 10:24
15 Rens Heygele 2008 HAC 10:24
16 Gilles Hermans 2008 Atletiek Helden 10:27
17 Milan Geerts 2007 Kinrooi 10:28
18 Koen Stribos 2008 Swift 10:30
19 Sven Theunissen 2008 AV Weert 10:32
20 Thom Kessels 2008 Swift 10:48
21 Nate Sillekens 2007 Atletiek Helden 10:51
22 Tycho Verstappen 2007 Atletiek Leudal 10:51
23 Simon Hennissen 2008 Swift 10:54
24 Raf Wolters 2008 Swift 10:54
25 Jelle Kurvers 2008 Atletiek Helden 11:01
26 Lennart Carnein 2008 TuRa Bruggen 1923 e.V. 11:08
27 Jop de Wit 2007 Swift 11:09
28 Ian Waals 2007 AV Weert 11:15
29 Robbert van Rooijen 2008 Atletiek Leudal 11:36
30 Jordy Keijsers 2008 Budel 11:44
31 Gijs op 't Root 2008 AV Weert 11:52
32 Ricardo Rohde 2008 TuRa Bruggen 1923 e.V. 12:15
33 Tristan Mestrom 2008 Swift 12:17
34 Bryan Theunissen 2008 Atletiek Leudal 12:23
35 Jop Gubbels 2008 Scopias 12:30

MjunD, MD (1800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anouk Langstraat 2008 ATH 7:21
2 Kirsten van den Hurk 2008 Lopersgroep Deurne 7:29
3 Amina Dillmann 2008 Achilles-Top 7:33
4 Emma Aarts 2007 Atletiek Maastricht 7:38
5 Sofie van Wouwe 2008 ATH 7:44
6 Mahalet Woldemesekel 2007 ATV Venray 8:31
7 Sara van Ham 2008 Achilles-Top 8:36
8 Saartje Litjens 2008 Scopias 8:48
9 Lieke van Rengs 2008 ATV Venray 8:51
10 Merel Teeuwen 2008 Scopias 8:51
11 Dagmar Oosting 2008 ATV Venray 8:54
12 Myrthe de Koning 2008 Atletiek Maastricht 8:57
13 Amina Eliktissadi 2008 TuRa Bruggen 1923 e.V. 8:58
14 Danique Adriaans 2008 GAC Gemert 8:58
15 Marit van Leipsig 2007 Swift 9:08
16 Carlijn Rijntjes 2008 AV Weert 9:10
17 Sofie Soer 2008 AV Weert 9:15
18 Lina Fernandes 2008 TuRa Bruggen 1923 e.V. 10:09

JpupA, JPA (1500m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Siep Trommelen 2009 Atletiek Maastricht 6:06
2 Tijn de Koning 2009 Lopersgroep Deurne 6:15
3 Timo Wassenberg 2010 Unitas 6:17
4 Ferde Saenen 2010 Zichem 6:28
5 Alain Ritten 2009 Achilles-Top 6:35
6 Koen Schiepers 2009 Atletiek Maastricht 6:39
7 Moos Mevissen 2009 Swift 6:41
8 Jop Slaats 2009 Lopersgroep Deurne 6:47
9 Joep van Casteren 2009 ATH 6:48
10 Lars Custers 2010 HAC 6:50
11 Thies Stijnen 2009 Caesar 6:52
12 Aron Szilágyi 2009 AV Weert 6:53
13 Ravi Classen 2009 Scopias 6:54
14 Finn Jans-Beken 2009 ATV Venray 6:54
15 Jarne Reijnen 2010 HAC 6:57
16 Rick Koppelmans 2010 Mariahout 7:02
17 Tim Michiels 2009 ATH 7:04
18 Yannick Deckers 2010 Unitas 7:11
19 Remco Adriaans 2009 GAC Gemert 7:14
20 Joas de Zeeuw 2009 Swift 7:17
21 Sem Vissers 2010 Scopias 7:18
22 Twan ten Have 2010 Scopias 7:19
23 Adam Kovacs-Borbas 2009 ATH 7:22
24 Noah Babic 2010 Swift 7:22
25 Kevin Kersten 2010 ATH 7:26
26 Koen Deckers 2010 Swift 7:28
27 Levi Ras 2010 Atletiek Leudal 7:34
28 Noud Kessels 2010 Scopias 7:34
29 Niek Janssen 2010 Swift 7:40
30 Casper Rekmans 2009 AV Weert 7:43
31 Timo Broekmans 2010 Unitas 7:46
32 Cas Glaudemans 2010 Swift 7:48
33 Daan Domburg 2009 Swift 7:48
34 Jens Pasmans 2010 Geldrop 7:49
35 Luuk Schreurs 2009 Scopias 7:49
36 Sjoerd Stel 2009 Swift 8:00
37 Luke Hesen 2010 't Jasper Sport 8:02
38 Casper Van de Weert 2010 't Jasper Sport 8:03
39 Yon Peeters 2009 Atletiek Helden 8:06
40 Sjoerd Janssen 2010 Scopias 8:07
41 Jonas Erkens 2009 TuRa Bruggen 1923 e.V. 8:07
42 Pepijn Afman 2010 Swift 8:09
43 Justin Smirk 2010 HAC 8:11
44 Michael Mertens 2009 Swift 8:12
45 Jeffrey van Nuil 2010 Swift 8:17
46 Tobias de Smit 2010 't Jasper Sport 8:17
47 Dion Neijgh van Lier 2009 AV Weert 8:19
48 Dennis Verbeek 2010 Lopersgroep Deurne 8:34
49 Ties Hartjes 2009 AV Weert 8:41
50 Eef Kirkels 2010 AV Weert 8:45
51 Noah Helgers 2009 Swift 8:49
52 Swen Mossaddaq 2010 AV Weert 8:58
53 Stijn de Riet 2010 ATV Venray 9:03
54 Luca Heutz 2009 TuRa Bruggen 1923 e.V. 9:06
55 Stan Willemsen 2010 Atletiek Helden 9:19
56 Kyle Sillekens 2010 Atletiek Helden 10:04
57 Bram Linders 2009 Swift 10:06

MpupA, MPA (1500m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lot van Veghel 2009 ATV Venray 6:37
2 Renske Mennen 2009 Lopersgroep Deurne 6:47
3 Anna van der Velden 2010 Scopias 6:52
4 Lieve Derks 2009 ATH 7:00
5 Saskia Grosfeld 2009 AVV 7:04
6 Hedwig Tabor 2009 HAC 7:09
7 Meike Maas 2010 Lopersgroep Deurne 7:16
8 Eline Bartels 2009 Lopersgroep Deurne 7:18
9 Zoey van Lieshout 2009 Lopersgroep Deurne 7:18
10 Sien van Veghel 2010 ATV Venray 7:19
11 Maud Heygele 2010 HAC 7:19
12 Jaydee Leenders 2009 ATV Venray 7:21
13 Ayla Cool 2009 Scopias 7:27
14 Liz Bastings 2009 Scopias 7:30
15 Isabella Kurtscheid 2010 TuRa Bruggen 1923 e.V. 7:36
16 Renée Scholtissen 2010 Achilles-Top 7:39
17 Nienke den Engelsman 2010 Lopersgroep Deurne 7:39
18 Silke Hartjes 2009 AV Weert 7:49
19 Lia Neumann 2009 TuRa Bruggen 1923 e.V. 7:51
20 Roos van Houts 2010 't Jasper Sport 7:52
21 Ella Grüters 2010 TuRa Bruggen 1923 e.V. 8:00
22 Kyra Snijders 2010 Atletiek Leudal 8:01
23 Julia Bitter 2009 Atletiek Leudal 8:02
24 Michelle Haenen 2009 Scopias 8:07
25 Pleun Cillekens 2010 Swift 8:07
26 Madelon Mestrom 2010 Swift 8:08
27 Marijke Schraets 2010 Scopias 8:14
28 Rian Janssen 2009 Scopias 8:17
29 Ranomi Rijntjes 2010 AV Weert 8:19
30 Imke Wijnen 2009 AV Weert 8:27
31 Pien Janssen 2010 Atletiek Helden 8:35
32 Maud Helmink 2010 Scopias 8:41
33 Fem Timmermans 2010 Scopias 8:50
34 Lara Peeters 2010 Atletiek Helden 8:51
35 Marah Berben 2010 Swift 9:25

JpupB, JPB (1500m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Aron Kovacs-Borbas 2011 ATH 7:06
2 Sem Kusters 2011 Scopias 7:11
3 Sam Kleintjens 2011 STB 7:21
4 Bram Rekmans 2011 AV Weert 7:21
5 Floris Prins 2011 HAC 7:38
6 Lars Geraats 2011 Atletiek Leudal 7:40
7 Faas Mevissen 2011 Swift 7:43
8 Leon Syperrek 2011 TuRa Bruggen 1923 e.V. 7:43
9 Lins Kiggen 2011 AV Weert 7:48
10 Tijn Parren 2011 Atletiek Leudal 7:48
11 Bram Gerards 2011 Scopias 7:53
12 Koen Verheijen 2011 AV Weert 8:09
13 Demi Grommen 2011 Egchel 8:09
14 Thijn Hilgers 2011 AV Weert 8:20
15 Mick Smits 2011 Scopias 8:34
16 Milan Stevens 2011 Roggel 9:08
17 Owen Neijgh van Lier 2011 AV Weert 9:20
18 Daan Steijvers 2011 Atletiek Leudal 9:49
19 Niels Eyckmans 2011 Atletiek Leudal 10:01
20 Jort van den Hoef 2011 ATV Venray 10:02

MpupB, MPB (1500m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lotte van Havere 2011 Swift 7:25
2 Arden Veldman 2011 Achilles-Top 7:31
3 Aafke Mennen 2011 Lopersgroep Deurne 7:31
4 Carmél Schouenberg 2011 Scopias 7:51
5 Kira Cool 2011 Scopias 7:53
6 Nikki Ermers 2011 GAC Gemert 7:57
7 Nienke Bartels 2011 Lopersgroep Deurne 8:04
8 Teuntje Cillekens 2011 Atletiek Leudal 8:12
9 Maud Jansen 2011 GAC Gemert 8:21
10 Saar de Koning 2011 Bakel 8:22
11 Mirre Ickenroth 2011 Swift 8:28
12 Julia van Duijnhoven 2011 Lopersgroep Deurne 8:29
13 Noëlle Martens 2011 Lopersgroep Deurne 8:38
14 Lotte Teepen 2011 Lopersgroep Deurne 8:39
15 Fenna Linssen 2011 Scopias 8:46
16 Laura Erkens 2011 TuRa Bruggen 1923 e.V. 8:51
17 Lieke Vugts 2011 ATH 9:01
18 Elise Grosfeld 2011 AVV 9:26
19 Lisa Meulendijks 2011 Lopersgroep Deurne 9:34
20 Roos Gielens 2011 Atletiek Leudal 9:42

JpupC, Pup C (1250m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jur van Boekholdt 2012 Scopias 6:23
2 Igor Peeters 2012 Swift 6:30
3 Bjorn Adriaans 2012 GAC Gemert 6:32
4 Sieb Grobbenhaar 2012 Swift 6:46
5 Jip Verbeek 2012 Lopersgroep Deurne 7:11
6 Moritz Winkler 2012 TuRa Bruggen 1923 e.V. 7:22
7 Kevin Mossaddaq 2012 AV Weert 7:22
8 Mattihias Hotinceanu 2012 TuRa Bruggen 1923 e.V. 7:25
9 Jord Custers 2012 HAC 7:26
10 Joep van der Linden 2012 HAC 7:29
11 Raven Huijts 2012 Unitas 7:32
12 Pim Slaats 2012 Lopersgroep Deurne 7:38
13 Stef Paulus 2012 ATV Venray 7:47
14 Constantin Gräfer 2012 TuRa Bruggen 1923 e.V. 7:53
15 Marcus Buseyi 2012 ATH 7:54
16 Stan Huberts 2012 Atletiek Leudal 8:05
17 Noud Janssen 2012 Scopias 8:13
18 Stijn van der Loo 2012 Atletiek Leudal 9:20

MpupC, Pup C (1250m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Evi Schreurs 2012 Scopias 6:48
2 Pien Koumans 2012 Swift 6:51
3 Nouk Helmink 2012 Scopias 7:00
4 Feliene Derijk 2012 Scopias 7:07
5 Fien Houben 2012 Atletiek Helden 7:09
6 Nina Kersten 2012 ATH 7:13
7 Pia Ohlendorf 2012 TuRa Bruggen 1923 e.V. 7:20
8 Ming Fa Lin 2012 Swift 7:25
9 Jolé Marijnissen 2012 Achilles-Top 7:29
10 Alix Ermers 2012 GAC Gemert 7:31
11 Merel Maas 2012 Lopersgroep Deurne 7:33
12 Evi den Engelsman 2012 Lopersgroep Deurne 7:39
13 Saartje Hendriks 2012 Scopias 7:41
14 Kiki Pala 2012 Scopias 7:46
15 Quinty Coumans 2012 Atletiek Helden 7:58
16 Julie Neus 2012 Swift 8:06
17 Anne leeuwerik 2012 Atletiek Leudal 8:17
18 Yvah Berben 2012 Swift 8:19
19 Sophie Deckers 2012 Unitas 8:43
20 Luna Claessens 2012 ATV Venray 9:13
21 Pleun van Woezik 2012 Scopias 10:35

MMP, Mini's (1250m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lova la Grand 2013 Eindhoven Atletiek 6:56
2 Esmee Vugts 2013 ATH 7:05
3 Tess Wassenberg 2013 Unitas 7:11
4 Maud Geraats 2013 Atletiek Leudal 7:32
5 Daniek Grommen 2013 Atletiek Helden 7:41
6 Leonie Saenen 2013 Zichem 7:46
7 Jenna Bonaparte 2013 Swift 8:07
8 Noor Staring 2013 Atletiek Leudal 8:53
9 Janske Mennen 2013 Lopersgroep Deurne 9:10

JMP, Mini's (1250m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Dex Scheepers 2013 ATH 6:33
2 Brent Smetsers 2013 Scopias 6:35
3 Jor van den Munckhof 2013 Scopias 6:39
4 Bram Geraats 2013 Atletiek Leudal 6:58
5 Simon Bartels 2013 Lopersgroep Deurne 7:01
6 Koen Vallen 2013 Atletiek Leudal 7:42
7 Teun van Hees 2013 Scopias 7:53
8 Tieme Parren 2013 Thorn 7:57
9 Kick van de Graaf 2013 ATH 8:04
10 Enne Dinghs 2013 Venlo 8:08
11 Enno Grüters 2014 TuRa Bruggen 1923 e.V. 8:34
12 Jesse Boerekamp 2014 't Jasper Sport 8:46
13 Juup Thijssen 2013 Scopias 8:54
14 Vincent Weise 2013 TuRa Bruggen 1923 e.V. 9:37
15 Max Weitkamp 2014 TuRa Bruggen 1923 e.V. 10:23