Uitslagen Maalbeekcross

zondag 3 november 2019

Terug

Website


Msen, Lange Cross (9120m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Tim Verbaandert 2000 Eindhoven Atletiek 30:03
2 Pim Lambregts 1996 Swift 30:15
3 Daan van der Velden 2000 Eindhoven Atletiek 31:05
4 Erik van Rijsewijk 1993 Cifla 31:36
5 Teun Duisters 1993 Running Team Eindhoven 31:37
6 Patryk Lukaszewski 1989 Someren 32:25
7 Legesse Dawit 1988 Tegelen 32:27
8 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 33:36
9 Kai Weyers 1994 Tura Bruggen 33:45
10 Rick Hendriks 1993 Oss '78 33:51
11 Teun van den Brand 1997 Oss '78 34:15
12 Ron Spreeuwenberg 1991 Atletiek Helden 34:43
13 Jurjen Knarren 1983 AVON 35:17
14 Richard Bergs 1980 Atletiek Leudal 36:08
15 Floris Bennenbroek 1995 Asten 36:14
16 Roy Simons 1985 Velden 37:41
17 Sebastiaan Verhaagh 1990 Scopias 37:49
18 Tom Smetsers 1982 Scopias 37:51
19 Jens Wijnants 1995 Sittard 37:58
20 Jeroen Dael 1987 Scopias 38:00
21 Thijs Pauwels 1985 de Peelrunners 38:16
22 Frank Hendriks 1990 Deurne 38:21
23 John Lennackers 1984 Velden 38:43
24 Ara van den Eijnde 1985 GAC Gemert 38:47
25 Dominique Jentjens 1981 Velden 39:04
26 Floor Kouwenberg 1989 Venlo 41:47
27 Ruud Bongers 1981 Triathlon 41:48
28 Roy Driessen 1984 Steyl 41:49
29 Tom Langen 1983 Venlo 42:15
30 Frank Heuer 1981 Willich 42:27
31 Onno van Knippenberg 1985 Scopias 46:21
32 Marek Philippen 1995 Tuddern 46:24
33 Maikel Theunissen 1980 Venlo 47:08
34 Job Janssen 1992 's-Gravenhage 47:54
35 Peter op het Veldt 1981 Tegelen 48:00
36 Pieter Smeenk 1992 Venlo 48:14
37 Toth Gábor 1987 Someren 52:25
38 Bob Roggen 1991 Venlo 53:01

M40, Lange Cross (9120m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ron Koster 1978 Atletiek Helden 34:08
2 Stefan van Oosterwijk 1975 GAC Gemert 35:19
3 Ronald Langenhuizen 1977 Swift 35:26
4 Marijn Emans 1979 Venlo 35:33
5 Jeroen Hendriks 1977 Tegelen 35:46
6 Richard Braat 1979 Blerick 35:58
7 Ruud van Mil 1977 Horst 36:02
8 Jules van Hensberg 1976 Atletiek Leudal 36:51
9 Olav Nieuwenhuis 1975 Tegelen 37:11
10 Wiljo Ermers 1979 GAC Gemert 37:33
11 Jan van den Broek 1975 GAC Gemert 37:55
12 Roger Janssen 1976 Belfeld 38:54
13 Andrew Leenen 1977 Roggel 39:34
14 Bart van Mierlo 1976 Someren 40:28
15 Geert Kurstjens 1977 Belfeld 40:35
16 Manuel Eikens 1978 AVON 41:33
17 Eddy Geboers 1975 't Jasper Sport 42:18
18 Radek Winiarski 1975 Someren 44:54
19 Sander Dinghs 1976 Venlo 47:56

M45, Lange Cross (9120m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Edwin Achterberg 1973 Nuenen 35:12
2 John Thielen 1969 Lopersgroep Deurne 35:58
3 Tadesse Woldemesekel 1972 ATV Venray 36:25
4 Marco Gielen 1970 Scopias 36:40
5 Edwin Kok 1972 GAC Gemert 36:58
6 Arnold Koetsier 1974 Lopersgroep Deurne 38:29
7 Jack Boots 1970 Scopias 39:03
8 Sven van den Hurk 1972 Lopersgroep Deurne 39:58
9 Rick Driessen 1972 Venlo 40:37
10 Mike Curvers 1971 Scopias 40:43
11 Eric Dorpmanns 1971 Scopias 40:52
12 Eric de Swart 1971 de Peelrunners 41:12
13 Ruud Fortuin 1973 Scopias 41:45
14 Mark de Vries 1972 Helmond 45:00
15 Richard Hendrix 1970 Tegelen 48:29
16 Marcel Zelen 1973 Atletiek Leudal 48:40
17 Bart Aerts 1970 Venlo 51:21

M50, Lange Cross (9120m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 René Jacobs 1969 Someren 36:25
2 Jos de Groot 1966 GAC Gemert 38:05
3 Wil Engels 1968 Venlo 40:08
4 Ronald Dielissen 1967 Tegelen 42:43
5 Jones Ewalds 1965 Venlo 43:24
6 Maarten Manders 1968 GAC Gemert 44:12
7 Jan van Lessen 1965 Neuss 47:20

M55, Lange Cross (9120m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Wim Janssen 1963 Atletiek Helden 37:53
2 Bart Claessens 1964 Caesar 38:25
3 Bert van Bogget 1962 Atletiek Leudal 38:52
4 John Kocken 1961 HAC 39:13
5 Hans Peeters 1961 Atletiek Helden 41:17
6 Gé Vermeulen 1963 Belfeld 41:30
7 Peter Hendrix 1964 de Peelrunners 41:55
8 Cor Beurskens 1964 Scopias 42:14
9 Perry Peeters 1962 STB 42:18
10 Chris Meulendijks 1964 Grubbenvorst 43:18
11 Ton van der Honing 1964 Swift 43:33
12 Georgy Sinelshchikov 1963 GAC Gemert 43:36
13 Stephan Lesterhuis 1964 Scopias 44:05
14 Adwin Hoogeveen 1961 Nederlandse Triathlonbond 45:51
15 Rob Wolters 1961 Roermond 46:12
16 Jeroen Kouwenberg 1964 Scopias 48:13
17 Nol Geurts 1960 Heythuysen 52:58
18 Gerard Joosten 1964 Meerlo 53:57
19 Frits Gösgens 1961 Oostrum Lb 53:58
20 John Vliegen 1961 Melick 55:59

M60, Lange Cross (9120m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ton Grommen 1959 Maasbree 37:08
2 Nico Vertsraten 1953 Atletiek Helden 39:18
3 Jack Niessen 1958 Swift 39:24
4 Henk Flipsen 1957 Prins Hendrik 40:15
5 Wiel van Lier 1953 Atletiek Helden 40:55
6 Bert Martens 1951 Scopias 42:07
7 Adriaan Dekkers 1956 GAC Gemert 42:57
8 Hans Faassen 1954 Scopias 45:20
9 Thijs Verstappen 1959 Atletiek Leudal 46:25
10 Peter Hendriks 1949 't Jasper Sport 47:47
11 Jos Thielen 1959 Wanssum 48:29
12 Karel Tinnemans 1950 Nederweert 51:28
13 Piet Aarts 1945 Wanssum 51:34
14 Paul Thijssen 1949 Orion 1:05:18

Vsen, Lange Cross (9120m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sophie Dielissen 1999 Tegelen 38:49
2 Magda Winiarska 1980 Someren 39:19
3 Manouk Peters 1991 de Peelrunners 40:50
4 Eefje Melssen 1980 GAC Gemert 41:48
5 Urdter Herrebout 1982 Belfeld 42:04
6 Lonneke Moonen 1985 Molenbeersel 42:09
7 Demi Boerekamp 1998 Someren 44:05
8 Audrey Jacobs 1975 Ospel 44:21
9 Marieke Hoeijmakers 1981 de Peelrunners 45:01
10 Simone Rademakers 1976 Weert 45:29
11 Rowie Janssen 1996 Swolgen 46:44
12 Ruthje Heinrichs 1980 Tegelen 48:29
13 Esther Hendrickx 1994 Scopias 50:20
14 Nadine Kath-Dömkes 1981 Belfeld 54:56
15 Audrey Smits 1976 Belfeld 1:04:34

V45, Lange Cross (9120m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Natalia Fokina 1970 GAC Gemert 46:04
2 Judith de Bruin 1970 Atletiek Helden 47:52
3 Annette Philipsen 1970 Broekhuizenvorst 48:40
4 Wilma Derks 1962 Sevenum 48:40
5 Magda Doumpas 1974 Someren 49:05
6 Lily-Anne Smeets 1966 Roermond 49:20
7 Marlie Verlinden 1966 Melderslo 50:20
8 Esther Aerts 1972 Venlo 51:21
9 Lizette Klompen 1966 Ospel 51:55
10 Mien Thijssen 1951 Orion 1:05:18

Vsen, Korte Cross (4860m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Imke van Gog 1999 Ospel 19:55
2 Melissa Bevers 1995 Asterix 20:05
3 Kim Janssen 1993 Lopersgroep Deurne 20:27
4 Hannah Clercx 2000 Asterix 21:39
5 Femke van Gog 1999 Ospel 22:34
6 Gitte Hoeijmakers 1996 de Peelrunners 28:04
7 Lynn Jacobs 2006 Ospel 29:51
8 Eefke Remmen 1996 Venlo 31:38
9 Rianne Nijssen 1992 Neerkant 32:11

V35, Korte Cross (4860m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jolanda Verstraten 1983 Atletiek Helden 20:52
2 Sandra Smeets 1978 Triathlon 21:26
3 Noortje van Doesum-van Duijnhoven 1978 Cifla 22:03
4 Myrthe Meex 1983 Achilles-Top 22:53
5 Anouk Joosten 1975 Atletiek Helden 24:35
6 Chantal Wilms 1976 Atletiek Helden 24:35
7 Samantha van Goch 1984 Lopersgroep Deurne 25:18
8 Petra Schreurs-Simons 1977 Scopias 27:29
9 Audrey Jacobs 1975 Ospel 29:51

V45, Korte Cross (4860m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Fannie van Bree 1973 GAC Gemert 21:17
2 Henny Dekkers 1958 GAC Gemert 24:40
3 Jeanne Stoffels 1960 Scopias 25:30
4 Marie Jeanne Vandormael 1965 AVT Hechtel 25:46
5 Natasja Marcellis 1969 Overloon 26:07
6 Adriek de Man 1964 Someren 26:37
7 Anita Smits 1961 Meterik 27:13
8 Angelique Bakker 1967 de Peelrunners 28:04
9 Marion Timmermans 1971 Scopias 28:41
10 Tineke van Mullekom 1965 Deurne 32:01
11 Anne-Mieke Pluijm 1974 GAC Gemert 32:19

Msen, Korte Cross (4860m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Rik van der Steen 1994 Lopersgroep Deurne 17:02
2 Ian Franssen 1998 Lopersgroep Deurne 17:14
3 Koen Terheijden 2000 Lopersgroep Deurne 18:22
4 Rens van Dongen 1988 Scopias 18:26
5 Thijs Vermeulen 2000 ATV Venray 18:55
6 Ron Beurskens 1978 Horst 20:05
7 Paul Bartels 1984 Venlo 20:40
8 Soon Woo 1977 Atletiek Helden 21:57
9 Lukasz Wojtkow 1982 Venlo 22:44
10 Peter Wiering 1984 Venlo 25:54
11 Michael van Gemen 1981 Velden 26:34
12 Robbie Sijben 1980 Belfeld 26:46
13 Sietse Snijder 1998 Grubbenvorst 29:29

M45, Korte Cross (4860m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Eduard Wanten 1967 Beesel 19:35
2 Rüdiger Kebeck 1971 ASV Suchteln 19:52
3 Dolf van de Voort 1974 PAC 19:57
4 John Wanten 1964 Meterik 21:43
5 Richard Sonnemans 1969 Atletiek Helden 21:46
6 Wiel van Lier 1953 Atletiek Helden 21:50
7 Bernie Nagel 1970 't Jasper Sport 22:23
8 Ruud Langstraat 1972 ATH 22:36
9 Martijn Stigter 1973 GAC Gemert 23:12
10 Piet Jaspers 1952 't Jasper Sport 23:24
11 Roel Hermsen 1973 Venray 23:37
12 Hennie de Kock 1954 Lopersgroep Deurne 25:18
13 Hans Roggen 1958 Venlo 27:54
14 Hans Bos 1958 Atletiek Helden 29:00
15 Leon Timmermans 1966 Venlo 29:55

JjA, Korte Cross (4860m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Michael Woldemesekel 2001 ATV Venray 16:35
2 Luuk Verbaandert 2002 Eindhoven Atletiek 16:46
3 Awet Habteab 2001 HAC 18:23
4 Olivier Gijbels 2002 Venlo 18:51
5 Davy Schoeber 2001 HAC 19:04
6 Tom Honings 2002 Lopersgroep Deurne 19:20
7 Martijn Jansen 2001 Scopias 19:49
8 Han Baselier 2002 Lopersgroep Deurne 20:20
9 Sjoerd Waterschoot 2001 HAC 20:31
10 Michiel Mestrom 2002 Atletiek Helden 20:31
11 Jesper Gloudemans 2002 Lopersgroep Deurne 21:21

MjA, Meisjes Junioren A/B (3370m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Resy van Iersel 2002 't Jasper Sport 15:52
2 Channelyn Ambrosiussen 2001 Running Team Eindhoven 16:33

MjB, Meisjes Junioren A/B (3370m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Elke Wijkmans 2003 Astylos 13:39
2 Pouke van Dijk 2003 Lopersgroep Deurne 14:16
3 Emma Bijnen 2004 HAC 14:17
4 Lynn van Ham 2004 Achilles-Top 14:28
5 Veerle van Erp 2004 Generaal Michaelis 15:07
6 Anna Coerver 2004 STB 15:28
7 Fenne Claassens 2004 Helmond 15:47
8 Xenia Raptis 2004 Scopias 17:20
9 Maud Seuren 2004 AV Weert 21:53

JjB, Jongens Junioren B/C (3370m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Niels Peeters 2003 Venloop Running Team 11:33
2 Jordi Tijssen 2003 Venloop Running Team 11:46
3 Jip Janissen 2003 Venloop Running Team 11:57
4 Jeroen Paymans 2003 Cifla 12:10
5 Lenny Hermans 2004 Unitas 12:13
6 Liam Ernst 2004 Scopias 12:53
7 Mike van Wouwe 2003 ATH 12:59
8 Jelle van Oosterwijk 2003 GAC Gemert 13:34
9 Kars Reijnen 2004 HAC 14:29
10 Gijs van Lieshout 2004 HAC 14:37
11 Tobias Schoog 2003 Willich 14:40
12 Loek Peute 2003 Atletiek Helden 14:48
13 Riks Pollen 2004 Scopias 15:09
14 Stef Langendonk 2004 HAC 15:19
15 Rick Faassen 2004 Scopias 15:26

JjC, Jongens Junioren B/C (3370m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jayden Zanders 2006 Scopias 12:43
2 Timo Klomp 2005 ATH 12:48
3 Dani Meisen 2006 Unitas 13:05
4 Julian van Rens 2006 ATV Venray 13:10
5 Loek Moons 2006 Budel-Schoot 13:24
6 Rik Janissen 2006 Venloop Running Team 13:37
7 Thomas Aerdts 2006 Scopias 13:47
8 Ivar van den Hurk 2006 Lopersgroep Deurne 14:24
9 Stijn Hilhorst 2005 't Jasper Sport 14:30
10 Cas Rijvers 2006 Scopias 14:32
11 Jio Classen 2006 Scopias 14:32
12 Luc van Ham 2005 Achilles-Top 14:45
13 Tijn Bruins 2006 ATV Venray 14:53
14 Seppe Swinkels 2006 Scopias 14:59
15 John Linders 2005 Lopersgroep Deurne 15:03
16 Raf Dambacher 2005 Scopias 15:24
17 Finn van de Klundert 2006 Scopias 15:29
18 Finn Janssen 2006 Atletiek Helden 15:39
19 Jasper Fortuin 2005 Scopias 16:43
20 Remco Linders 2005 Lopersgroep Deurne 18:49

MjunC, Meisjes Junioren C (2390m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Eva Kok 2005 GAC Gemert 9:04
2 Suze Gipmans 2005 Venloop Running Team 9:21
3 Aafke Wijkmans 2006 Astylos 9:25
4 Lynn Benhke 2005 Scopias 9:33
5 Isis Levels 2005 Scopias 9:52
6 Laurie Santegoeds 2005 GAC Gemert 9:55
7 Sanne Michiels 2006 ATH 9:58
8 Alies van Oosterwijk 2005 GAC Gemert 10:04
9 Mirre Vissers 2005 Atletiek Helden 10:24
10 Floor Vulders- Jochems 2005 GAC Gemert 10:34
11 Jools van de Klundert 2006 Scopias 10:40
12 Mette Jacobs 2005 Scopias 10:40
13 Loes Neutenboom 2006 Atletiek Leudal 10:44
14 Valerie Chu 2005 AV Weert 10:52
15 Danique Willemsen 2006 Scopias 11:04
16 Hermke Hesseling 2005 Scopias 11:11
17 Meike Janssen 2005 AV Weert 11:28
18 Sarah Bacuna 2005 Scopias 12:23
19 Jikke van Dijk 2005 Lopersgroep Deurne 13:16

JjunD, Jongens Junioren D (2390m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Abel Kovacs-Borbas 2007 ATH 8:50
2 Max Hutjens 2008 Venloop Running Team 8:51
3 Stan Hovens 2007 Venloop Running Team 9:01
4 Jorg Klomp 2008 ATH 9:18
5 Fergus Tabor 2007 HAC 9:39
6 Gijs Deckers 2008 Swift 9:48
7 Mads Verhofstadt 2008 HAC 9:49
8 Bas Verheijen 2007 AV Weert 10:13
9 Myka Kuijpers 2008 Lopersgroep Deurne 10:14
10 Tjisse Winkelmolen 2007 't Jasper Sport 10:25
11 Pieke Billekens 2008 AV Weert 10:27
12 Luc Houben 2007 Scopias 10:29
13 Milan Geerts 2007 Kinrooi 10:30
14 Simon Goossens 2007 Atletiek Helden 10:41
15 Merijn Bond 2007 Achilles-Top 10:43
16 Ties van de Werken 2008 AV Weert 10:53
17 Gilles Hermans 2008 Atletiek Helden 11:00
18 Nils van Leipsig 2007 Swift 11:08
19 Teun Schattefor 2008 Scopias 11:11
20 Rens Heygele 2008 HAC 11:12
21 Henrik Hoeben 2008 't Jasper Sport 11:22
22 Chris Vijfwinkel 2007 Scopias 11:26
23 Raf Wolters 2008 Swift 11:35
24 Raf Gout 2008 Scopias 11:43
25 Gijs op 't Root 2008 AV Weert 11:44
26 Jelle Kurvers 2008 Atletiek Helden 11:46
27 Cas Nelissen 2008 Scopias 11:57
28 Jonas Fortuin 2007 Scopias 12:08
29 Jordy Keijsers 2008 Budel 12:12
30 Nate Sillekens 2007 Atletiek Helden 12:16
31 Vincent Nijs 2008 Scopias 12:44
32 Kevin van Gerwen 2008 't Jasper Sport 13:01
33 Kane Vijgenboom 2008 Scopias 13:09
34 Sven Mewiss 2008 Scopias 13:31
35 Tijs Rijvers 2008 Scopias 13:33
36 Joris Huys 2008 Scopias 13:46
37 Roman van de Akker 2008 Scopias 13:48
38 Mathieu Huys 2007 Scopias 14:03

G-atl, Meisjes Junioren D (1650m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Joos Claessen 2002 Scopias 12:18
2 Merie Heijnen 1962 Scopias 12:47
3 Marij Heijnen 1962 Scopias 13:03

MjunD, Meisjes Junioren D (1650m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anouk Langstraat 2008 ATH 5:49
2 Kirsten van den Hurk 2008 Lopersgroep Deurne 5:54
3 Sofie Bos 2007 Scopias 5:55
4 Amina Dillmann 2008 Achilles-Top 5:56
5 Sofie van Wouwe 2008 ATH 6:04
6 Bente Jacobs 2007 Scopias 6:14
7 Mahalet Woldemesekel 2007 ATV Venray 6:33
8 Kiara Sluijpers 2007 AVON 6:35
9 Sjuulke Heinrichs 2007 Scopias 6:39
10 Sara van Ham 2008 Achilles-Top 6:42
11 Layla van Berkel 2007 HAC 6:45
12 Ella Sponselee 2008 GAC Gemert 6:53
13 Dagmar Oosting 2008 ATV Venray 6:53
14 Sterre Gubbels 2007 Scopias 6:59
15 Saartje Litjens 2008 Scopias 7:03
16 Ilse Hanraets 2008 Scopias 7:04
17 Lieke van Rengs 2008 ATV Venray 7:07
18 Pia Schmalfuss 2007 Viersen 7:19
19 Danique Adriaans 2008 GAC Gemert 7:20
20 Merel Teeuwen 2008 Scopias 7:32
21 Sofie Soer 2008 AV Weert 7:34
22 Aleeza Pentury 2007 Scopias 7:39
23 Carlijn Rijntjes 2008 AV Weert 7:54
24 Fiene van de Werken 2008 AV Weert 8:11
25 Lina Fernandes 2008 Tura Brüggen 8:19
26 Rilana Hendrix 2008 ATV Venray 8:35
27 Shalena Kersten 2008 't Jasper Sport 10:11

JpupA, Jongens Pupillen A (1650m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Eef Wijkmans 2009 Astylos 5:54
2 Alain Ritten 2009 Achilles-Top 5:55
3 Timo Wassenberg 2010 Unitas 5:59
4 Tijn de Koning 2009 Lopersgroep Deurne 6:11
5 Jop Slaats 2009 Lopersgroep Deurne 6:21
6 Lars Custers 2010 HAC 6:34
7 Joep van Casteren 2009 ATH 6:37
8 Max Schmalfuss 2009 Viersen 6:37
9 Finn Jans Beken 2009 ATV Venray 6:38
10 Ravi Classen 2009 Scopias 6:39
11 Twan ten Have 2010 Scopias 6:40
12 Remco Adriaans 2009 GAC Gemert 6:44
13 Dean Schuurs 2009 Scopias 6:47
14 Tim Michiels 2009 ATH 6:47
15 Sem Vissers 2010 Scopias 6:54
16 Noud Kessels 2010 Scopias 6:55
17 Adam Kovacs-Borbas 2009 ATH 6:56
18 Niels Gense 2009 AV Weert 7:00
19 Jan Aardenburg 2010 Unitas 7:04
20 Daan Domburg 2009 Swift 7:18
21 Casper Rekmans 2009 AV Weert 7:19
22 Luuk Schreurs 2009 Scopias 7:27
23 Jens Pasmans 2010 Geldrop 7:31
24 Justin Smirk 2010 HAC 7:34
25 Loek Reinders 2010 Lopersgroep Deurne 7:35
26 Kevin Kersten 2010 ATH 7:40
27 Giel van Oosterwijk 2009 GAC Gemert 7:41
28 Sjoerd Janssen 2010 Scopias 7:43
29 Yon Peeters 2009 Atletiek Helden 7:45
30 Sef Jacobs 2009 Scopias 7:45
31 Jonas Erkens 2009 Tura Brüggen 7:52
32 Diego Garza Jasso 2009 Scopias 7:52
33 Tobias de Smit 2010 't Jasper Sport 7:52
34 Dennis Verbeek 2010 Lopersgroep Deurne 7:55
35 Dion Neijgh van Lier 2009 AV Weert 8:05
36 Youri ten Have 2010 Scopias 8:18
37 Ties Hartjes 2009 AV Weert 8:21
38 Lucas Canjels 2009 Scopias 8:21
39 Finn Peeters 2010 Scopias 8:25
40 Eef Kirkels 2010 AV Weert 8:43
41 Caspar Gielen 2009 Scopias 9:00
42 Flip van Oorschot 2010 AV Weert 9:12
43 Kyle Sillekens 2010 Atletiek Helden 9:20
44 Ralph van de Liefvoort 2010 ATV Venray 9:26
45 Stijn de Riet 2010 ATV Venray 9:30
46 Alexander Scholte 2009 Scopias 9:35
47 Thijs Bukkems 2009 't Jasper Sport 9:59
48 Szabolcs Hartinger 2010 Scopias 10:32
49 Lucas Gielen 2010 Scopias 10:33

MpupA, Meisjes Pupillen A (1650m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lot van Veghel 2009 ATV Venray 6:11
2 Anna van der Velden 2010 Scopias 6:21
3 Renske Mennen 2009 Lopersgroep Deurne 6:29
4 Jaydee Leenders 2009 ATV Venray 6:31
5 Lieve Derks 2009 ATH 6:43
6 Eline Bartels 2009 Lopersgroep Deurne 6:46
7 Hedwig Tabor 2009 HAC 6:47
8 Maud Heygele 2010 HAC 6:49
9 Sien van Veghel 2010 ATV Venray 6:51
10 Meike Maas 2010 Lopersgroep Deurne 6:54
11 Liz Bastings 2009 Scopias 7:04
12 Isabella Kurtscheid 2010 Tura Brüggen 7:06
13 Ise Spierings 2009 Lopersgroep Deurne 7:11
14 Ayla Cool 2009 Scopias 7:13
15 Nienke den Engelsman 2010 Lopersgroep Deurne 7:14
16 Isabel Aerdts 2009 Scopias 7:15
17 Laura Sluijpers 2009 AVON 7:21
18 Laura Verhallen 2010 Deurne 7:31
19 Roos van Houts 2010 't Jasper Sport 7:32
20 Michelle Haenen 2009 Scopias 7:34
21 Imke Wijnen 2009 AV Weert 7:38
22 Marijke Schraets 2010 Scopias 7:39
23 Lara van der Heijden 2009 ATV Venray 7:44
24 Lia Neumann 2009 Tura Brüggen 7:45
25 Rian Janssen 2009 Scopias 7:46
26 Fie Langver 2009 Scopias 7:47
27 Silke Hartjes 2009 AV Weert 7:48
28 Charlotte Reyer 2009 Tura Brüggen 8:03
29 Maud Helmink 2010 Scopias 8:26
30 Fabienne Scholte 2010 Scopias 8:30

JpupB, Pupillen B (1050m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sem Kusters 2011 Scopias 4:18
2 Bram Rekmans 2011 AV Weert 4:23
3 Lars Geraats 2011 Baexem 4:45
4 Bram Gerards 2011 Scopias 4:56
5 Koen Verheijen 2011 AV Weert 5:05
6 Mats Gense 2011 AV Weert 5:06
7 Luuk Maas 2011 't Jasper Sport 5:07
8 Mick Smits 2011 Scopias 5:20
9 Owen Neijgh van Lier 2011 AV Weert 5:23
10 Teun Brouwer 2011 Scopias 5:40
11 Dries Janssen 2011 Scopias 5:56
12 Joris Bauer 2011 Scopias 6:12
13 Jort van den Hoef 2011 ATV Venray 6:33

MpupB, Pupillen B (1050m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anne Aardenburg 2011 Unitas 4:18
2 Arden Veldman 2011 Achilles-Top 4:19
3 Daphne Klomp 2011 Scopias 4:22
4 Aafke Mennen 2011 Lopersgroep Deurne 4:26
5 Carmèl Schouenberg 2011 Scopias 4:33
6 Anouk Mewiss 2011 Scopias 4:36
7 Nikki Ermers 2011 GAC Gemert 4:42
8 Vive Spierings 2011 Lopersgroep Deurne 4:44
9 Benthe Coolen 2011 Lopersgroep Deurne 4:50
10 Julia van Duijnhoven 2011 Lopersgroep Deurne 4:54
11 Fenna Linssen 2011 Scopias 4:55
12 Anna Wilms 2011 HAC 5:04
13 Lotte Teepen 2011 Lopersgroep Deurne 5:14
14 Lune Verhofstadt 2011 HAC 5:16
15 Teuntje Cillekens 2011 Atletiek Leudal 5:18
16 Saar de Koning 2011 Bakel 5:19
17 Puck van de Valk 2011 Lopersgroep Deurne 5:21
18 Sterre Venhorst 2011 Scopias 5:22
19 Felicia Kersten 2011 't Jasper Sport 5:27

JpupC, Pupillen C en mini (1050m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jur van Boekholdt 2012 Scopias 4:24
2 Bjorn Adriaans 2012 GAC Gemert 4:39
3 Jord Custers 2012 HAC 4:57
4 Stijn Fortuin 2012 Atletiek Helden 5:01
5 Raven Huijts 2012 Unitas 5:13
6 Pim Slaats 2012 Lopersgroep Deurne 5:16
7 Pepijn van de Laar 2012 ATV Venray 5:30
8 Stan Huberts 2012 Atletiek Leudal 5:36
9 Fender Hendrix 2012 ATV Venray 5:37
10 Marcus Buseyi 2012 ATH 5:48
11 Noud Janssen 2012 Scopias 5:55

MpupC, Pupillen C en mini (1050m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Evi Schreurs 2012 Scopias 4:33
2 Pleun van Woezik 2012 Scopias 4:45
3 Feliene Derijk 2012 Scopias 4:46
4 Nina Kersten 2012 ATH 4:48
5 Saartje Hendriks 2012 Scopias 4:48
6 Julie Crijnen 2012 Scopias 5:03
7 Merel Maas 2012 Lopersgroep Deurne 5:08
8 Alix Ermers 2012 GAC Gemert 5:09
9 Anna Dinghs 2012 Venlo 5:09
10 Nina van Dooren 2012 Scopias 5:12
11 Kiki Pala 2012 Scopias 5:25
12 Evi den Engelsman 2012 Lopersgroep Deurne 5:38
13 Elaiza van der Mast 2012 HAC 5:39
14 Saar de Vries 2012 Scopias 5:44
15 Jelaya Kulaleen 2012 Scopias 5:45
16 Fenne Verhulst 2012 Scopias 6:02
17 Abbey Gilbert 2012 Scopias 6:27

JpCM, Pupillen C en mini (1050m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Brent Smetsers 2013 Scopias 4:35
2 Bram Geraats 2013 Baexem 4:58
3 Dex Scheepers 2013 ATH 5:00
4 Jeremyiah Bout 2013 Achilles-Top 5:21
5 Teun van Hees 2013 Scopias 5:29
6 Plivier Halasa 2013 Scopias 5:33
7 Jesse Boerekamp 2014 't Jasper Sport 5:40
8 Enne Dinghs 2013 Venlo 5:45
9 Jip Hendriks 2014 Tegelen 6:06
10 Juup Thijssen 2013 Scopias 6:07

MpCM, Pupillen C en mini (1050m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Tess Wassenberg 2013 Unitas 4:59
2 Daniek Grommen 2013 Atletiek Helden 5:15
3 Maud Geraats 2013 Baexem 5:22
4 Janske Mennen 2013 Lopersgroep Deurne 6:25
5 Sophie van Dooren 2014 Tegelen 6:42
6 Eliza Derijk 2015 Venlo 6:46