Uitslagen Zandboscross

zondag 2 december 2018

Terug

Website


Man, Trimloop kort (4745m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Stijn van Kessel 1991 16:33
2 Erik Verboven 1982 Cuijk 17:48
3 Koen van Kessel 1988 Lopersgroep Deurne 18:34
4 Michiel Voncken 1988 Nijmegen 18:45
5 Roy Lammers 1989 Lopersgroep Deurne 19:19
6 Niels van den Eijnden 1984 Lopersgroep Deurne 19:25
7 Hans Jaspers 1973 Siebengewald 20:32
8 Walter kivits 1979 Deurne 20:56
9 Jan van den Heuvel 1972 21:59
10 Manolis Geldermans 1972 22:01
11 Jeroen Janssen 1986 22:25
12 Willem Nuijten 1991 Eindhoven 22:29
13 Frans Ol 1991 Tilburg 22:50
14 John Mansvelders 1956 Lopersgroep Deurne 23:42
15 Bram Swinkels 1981 23:55
16 Maykel van Nuland 1976 24:52
17 Han Weijer 1959 Loopgroep PK 24:54
18 Wim Driessen 1962 Asten 25:03
19 Arno Sinjou 1961 Eindhoven Atletiek 25:12
20 Mat Schatorje 1959 Lopersgroep Deurne 25:19
21 Albert Struik 1960 Lopersgroep Deurne 25:29
22 Wim Thijssen 1959 Lopersgroep Deurne 26:14
23 Pieter Schobers 1962 Lopersgroep Deurne 26:27
24 Joop Beijers 1965 Lopersgroep Deurne 27:24
25 Hendrik Relou 1954 Milheeze 28:10
26 Anton Saämena 1962 ATV Venray 29:06
27 Maarten Hoefnagels 1978 29:16
28 Frank de Roij 1951 Geldrop Runners 29:40
29 Jo van den Berkmortel 1943 Lopersgroep Deurne 29:59
30 Hans van Bommel 1966 30:11
31 Rob Heuts 1962 Lopersgroep Deurne 32:00

Vrouw, Trimloop kort (4745m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jessica van den Bogaart 1987 22:58
2 Hetty Bankers 1980 23:15
3 Kim van den Boogaart 1987 23:48
4 Heike Prinsen 1976 HAC 23:59
5 Patty Goossen 1984 Apeldoorn 24:17
6 Wilma Tax 1956 Lopersgroep Deurne 26:21
7 Anne Vink 1996 Eindhoven 26:32
8 Andrea van den Hurk 1976 Lopersgroep Deurne 26:44
9 Helma van den Heuvel 1967 Deurne 26:54
10 Drien Hendrix 1952 Lopersgroep Deurne 27:08
11 Heidy Meeuws 1975 27:49
12 Malika van Dijk 1977 27:57
13 Jacueline Wijnands 1969 27:59
14 Eeef van den Broek 1991 28:07
15 Lieke Fransen 1988 28:08
16 Mirna Matheij 28:27
17 Sandra cuppen 1971 Lopersgroep Deurne 28:30
18 Nahy Jacobs Lobo 1975 Lopersgroep Deurne 28:31
19 Renate Boerenkamps 1974 28:32
20 Nicole Brentjens 1967 Lopersgroep Deurne 28:50
21 Marly krijnen 1981 Lopersgroep Deurne 29:04
22 Wilma Maessen 1961 Scopias 29:08
23 Rita Bukkems 1954 29:23
24 Dorith van Delft 1965 29:43
25 Helmie Manders 1970 Lopersgroep Deurne 32:39
26 Tineke van Mullekom 1965 Deurne 32:52

Man, Trimloop lang (7095m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Wilco Goorts 1984 27:38
2 Coen Hoogervorst 1985 Schijndel 27:43
3 Jos de Groot 1966 De Rips 29:13
4 Luc Krotwaar 1968 29:30
5 Desiree Conde 1972 Lopersgroep Deurne 29:38
6 Johan van Hal 1964 De Keien 31:02
7 Wesley Vogels 1984 31:10
8 Ralph Thijssen 1980 31:46
9 Olivier Vos 1988 Utrecht 31:52
10 Paul Kuijken 1978 Geldrop 32:11
11 Rob Zwartjens 1962 32:19
12 Stefan Voorham 1973 32:48
13 Harry van de Sande 1956 AV de Keien 33:04
14 Sam Rosen 1964 Lopersgroep Deurne 33:13
15 Roel Dielissen 1986 33:14
16 Karl van Daal 1974 Venray 33:25
17 Gerard Boudewijns 1957 33:38
18 Lars Waumans 1973 33:57
19 Jack de Vries 1965 Geldrop Runners 34:31
20 Arjan Biemans 1969 Lopersgroep Deurne 34:49
21 Roland Rovers 1977 Bakel 35:12
22 Dennis Mansvelders 1982 Deurne 35:18
23 Mark Honings 1972 Lopersgroep Deurne 35:38
24 Rien Vriens 1957 Lopersgroep Milheeze 35:40
25 Bert van de Sande 1954 De Keien 35:43
26 Rob Streeder 1961 Lieshout 35:44
27 Harm Aarts 1983 Deurne 35:49
28 Bart van den Eijnden 1976 Utrecht 35:59
29 Enzo Ragetlie 2003 Kukert 36:04
30 Berry Simons 1969 Eindhoven 36:18
31 Vincent Dumont 1972 Eindhoven Atletiek 36:26
32 Erwin Boerenkamps 1973 36:42
33 Riny Wismans 1956 Lopersgroep Deurne 37:48
34 Mats Ragetlie 2004 38:42
35 Hans van Doorn 1953 Geldrop Runners 39:20
36 Ad de Laat 1957 Geldrop Runners 39:44
37 Adrie van den Putte 1960 Deurne 40:03
38 Ton Verhees 1966 Jasper Sport 40:17
39 Cor Terheijden 1961 Lopersgroep Deurne 41:03
40 Theo van Berlo 1957 Bakel 41:05
41 Evert-Jan Clijnk 1965 Lopersgroep Deurne 41:36
42 Jasper Ragetlie 1973 41:43
43 Martien Keizers 1951 Lopersgroep Deurne 43:14

Vrouw, Trimloop lang (7095m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lieke Boudewijns 1990 33:37
2 Bianca Broumels 1984 Eindhoven Atletiek 34:47
3 Karin Bessembinder 1988 Eindhoven Atletiek 34:52
4 Maartje Rovers 1983 Schijndel 35:41
5 Marietje van Hoof 1960 HAC 37:27
6 Tonny Kersten 1961 Lopersgroep Deurne 37:37
7 Melanie van de Ven 1970 Lopersgroep Deurne 38:19
8 Lisette Cornelissen 1971 38:27
9 Maartje Kersten 1991 Eindhoven 38:40
10 Willemien Gijsbers 1957 Deurne 38:49
11 Karin Steeder 1955 Lieshout 41:11
12 Penny Van Dijk 1976 Bakel 41:40
13 Maaike Niesten 1981 41:46
14 Shelly van Els 1996 Olympus Land van Cuijk 42:07
15 Tonia Swinkels 1970 Liessel 43:23

Msen, Lange cross mannen (9445m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mohamed Bensghir 1991 32:14
2 Ids van Korven 2003 Running Team Eindhoven 34:02
3 Filimon Mart Veberslaesa 1993 Nijmegen Atletiek 35:19
4 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 35:29
5 Marijn Emans 1979 de Grensrunners 36:34
6 Ralph Scherjon 1979 Scopias 36:49
7 Bart Cooymans 1997 Nederlandse Triathlonbond 36:51
8 Wesley Sleegers 1984 GAC Gemert 37:05
9 Peter Hoex 1983 Venlo 37:07
10 Jeroen Janse 1993 Eindhoven 37:11
11 Thijs Pauwels Runn Team Loopcentrum 38:53
12 Wiljo Ermers 1979 GAC Gemert 39:44
13 Stefan Verbeek 1984 Deurne 40:42
14 Roy Mans 1984 Weert 41:04
15 Fabiaan Hendricks 1984 Venlo 41:19
16 Ara van den Eijnde 1985 GAC Gemert 41:35
17 Puck Huijs 1996 Baarlo Lb 42:00
18 John Verdonschot 1991 Asterix 42:09
19 Ramon de Nooijer 1996 Asterix 43:10
20 Sjon Seuren 1987 44:02
21 Rudy van Kempen 1982 Beek en Donk 44:50
22 Arjan de Lauw 1979 ATV Venray 44:59
23 Chris van Iperen 1987 46:46
24 Adam Kudrewicz 1979 Helmond 48:08
25 Michael van Gemen 1981 Velden 54:30
26 Sander van Venrooij 1988 Oss 54:31

M40, Lange cross mannen (9445m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jaen-Pierre Hoeboer 1972 De Keien 36:07
2 Marco Gielen 1970 Scopias 36:14
3 Edwin Achterberg 1973 Nederlandse Triathlonbond 36:24
4 Ronald Langenhuizen 1977 Roermond 36:28
5 Erik de Laat 1970 AV Weert 36:36
6 Guus Heijnen 1969 36:54
7 Edwin Kok 1972 GAC Gemert 37:20
8 John Thielen 1969 Lopersgroep Deurne 37:37
9 Raymond van Hall 1974 37:53
10 Olav Nieuwenhuis 1975 Tegelen 38:35
11 Sadik el Mourabite 1972 Eindhoven Atletiek 38:38
12 Roel Roubroeks 1977 Atletiek Helden 39:16
13 Martijn Tuin 1973 Lopersgroep Deurne 39:20
14 Jack Ernest 1968 LOGO 40:07
15 Arnold Koetsier 1974 Lopersgroep Deurne 40:16
16 Jack Boots 1970 Schmitz Cazgoball 40:34
17 Jules van Hensberg 1976 Atletiek Leudal 40:47
18 Robert Reintjes 1976 Helmond 41:17
19 Jean-Pierre Gloudemans 1973 Lopersgroep Deurne 41:25
20 Jos Adriaens 1970 41:35
21 Sven van den Hurk 1972 Lopersgroep Deurne 41:53
22 Hans Steijaert 1970 HAC 42:03
23 Marc Thielen 1971 42:06
24 Peter Verdonk 1969 Eindhoven Atletiek 43:01
25 Dave peters 1978 Maashees 43:09
26 Andrew Leenen 1977 Roggel 43:18
27 Arian Adriaans 1972 Cifla 43:39
28 Hans van Aerle 1968 LOGO 44:16
29 Bjorn Koelink 1976 Nuenen 44:43
30 Ronald Kolinger 1976 Lopersgroep Deurne 52:08
31 Sander Dinghs 1976 Venlo 53:11

M50, Lange cross mannen (9445m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Peter Mijsberg 1965 De Keien 36:02
2 Hans van de Mortel 1961 Lopersgroep Deurne 36:45
3 Hans van Delft 1965 Eindhoven Atletiek 38:48
4 Willy Kanters 1961 Lopersgroep Deurne 39:23
5 Leon Stijnen 1966 Atletiek Leudal 40:29
6 Hans Peeters 1961 Atletiek Helden 41:37
7 Maarten Manders 1968 GAC Gemert 42:01
8 John Kocken 1961 HAC 42:08
9 Mario Arts 1964 LOGO 42:29
10 Chris Meulendijks 1964 Grubbenvorst 43:24
11 Ronald Dielissen 1967 Tegelen 43:29
12 Jan Hermkes 1963 44:19
13 Bert Schepers 1962 LOGO 44:20
14 Rob Wismans 1967 Reuver 44:39
15 Henk Kerkers 1964 Deurne 45:35
16 Maurice Zwart 1965 Helmond 45:46
17 Marcel van Berkum 1966 LOGO 45:54
18 Egon Triki 1960 LOGO 46:37
19 Martien Dupont 1963 Venray 46:42
20 Adwin Hoogeveen 1961 Nederlandse Triathlonbond 47:21
21 Roland van den Bogaard 1962 Lopersgroep Deurne 47:57
22 Thijs Verstappen 1959 Atletiek Leudal 48:32
23 Jones Ewalds 1965 48:51
24 Eric van Dijk 1968 LOGO 49:48
25 Ronald Simons 1963 LOGO 49:49
26 Nol Geurts 1960 Heythuysen 52:41
27 Gerard Joosten 1964 Meerlo 55:19
28 Frits Gösgens 1961 Oostrum Lb 56:12

M60, Lange cross mannen (9445m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jan Oehlen 1956 avVN 41:58
2 Geert Hertogs 1957 AV Weert 42:38
3 Albert Warnders 1955 LOGO 43:51
4 Wiel van Lier 1953 Atletiek Helden 44:23
5 Kees van der Put 1957 Eindhoven Atletiek 44:30
6 Ad Meeuws 1958 't Jasper Sport 46:25
7 Piet Jaspers 1952 't Jasper Sport 47:07
8 Wiel Brouwers 1957 Horst 48:15
9 Joop Slagboom 1953 GVAC 48:45
10 Frans noijen 1954 Lopersgroep Deurne 48:58

M70, Lange cross mannen (9445m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Piet Aarts 1945 Peelrunners 51:12
2 Piet Loverbosch 1937 Lopersgroep Deurne 58:23

V, Lange cross vrouwen (7095m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lonneke Moonen 1985 Weert 32:06
2 Magda Winiarska 1980 Someren 32:39
3 Eefje Melssen 1980 GAC Gemert 33:37
4 Arlette Peeters 1984 Baarlo Lb 34:09
5 Marion Kuiten 1970 LOGO 34:51
6 Demi Boerekamp 1998 Someren 35:43
7 Ingrid Verbeek 1987 36:06
8 Audry Jacobs 1975 36:09
9 Simone Rademakers 1976 Weert 36:10
10 Esther Hendrickx 1994 Scopias 36:25
11 Karolina Saczyk 1991 Helmond 37:34
12 Annette Philipsen - Linders 1970 Broekhuizenvorst 37:56
13 Marianne Zwart 1968 Helmond 38:05
14 Rian Gerris 1959 LOGO 38:19
15 Erna Berkers 1975 38:35
16 Lizette Klompen 1966 Ospel 40:19

H, Korte cross mannen (4745m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Casper van der Putten 1995 Asterix 15:27
2 Mohamed Bensghir 1991 15:54
3 Teun Duisters 1993 Running Team Eindhoven 16:04
4 Guy Maas 1993 Atletiek Maastricht 16:17
5 Sjors Thielen 1989 ATV Venray 16:31
6 Niels Jacobs 1990 ATH 16:37
7 Finn Timmermans 1998 Running Team Eindhoven 17:00
8 Ian Franssen 1998 Lopersgroep Deurne 17:09
9 Rik van der Steen 1994 Lopersgroep Deurne 17:37
10 Koen van de Mortel 1994 Lopersgroep Deurne 17:42
11 Daan Derks 1997 Nijmegen Atletiek 17:52
12 Stan Zeegers 1997 Deurne 18:19
13 Martijn Vergeer 1978 Loopgroep Aart Stigter 18:27
14 Roel Peters 1978 GAC Gemert 18:57
15 Imre Dielis 1999 West-Terschelling 19:15
16 Manfred Herzog 1967 Duesseldorf 19:19
17 Tom Smetsers 1982 Reuver 19:47
18 Daan Relou 1991 ATH 20:12
19 Dolf van de Voort 1974 PAC 20:25
20 Jan Poels 1956 ATV Venray 21:02
21 Bas Mols 1971 STB 21:32
22 Peter van Dijk 1970 Lopersgroep Deurne 21:40
23 Gerard van der Heijden 1958 Lopersgroep Deurne 22:02
24 Martijn Stigter 1973 GAC Gemert 22:06
25 Stan Arts 1999 22:09
26 Bernie Nagel 1970 't Jasper Sport 22:15
27 Ruud Langstraat 1972 ATH 22:22
28 Wiel van Lier 1953 Atletiek Helden 22:24
29 Michel Groffen 1972 ATV Venray 23:09
30 Hendrik-Jan Hool 1960 AVON 23:27
31 Harrie Bos 1958 23:33
32 Hennie de Kock 1954 Lopersgroep Deurne 23:39
33 Attila Kovacs 1974 ATH 24:27
34 Jan van Lessen 1965 NSV Neuss 25:38
35 Hans Bos 1958 Atletiek Helden 26:22

Vsen, Korte cross vrouwen (4745m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Serana Tielbeek- Kemp 1984 Running Team Eindhoven 18:31
2 Luzan Janssen 2000 Running Team Eindhoven 18:41
3 Brechtje Kraan 1989 Cifla 19:05
4 Jil Ney 1997 Eindhoven Atletiek 20:29
5 Melissa Bevers 1995 Asterix 20:44
6 Noël van Selow 1995 Attila 21:11
7 Kim Janssen 1993 Lopersgroep Deurne 21:13
8 Yvonne Jaspers 1991 LOGO 28:12
9 Laura Gerding 1984 Alkmaar 31:12

V35, Korte cross vrouwen (4745m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Karin Nieuwenhuis-Gielen 1979 Tegelen 20:34
2 Birgit Bertrand 1974 Kerkrade 22:23
3 Johanna Josten 1983 Tegelen 23:26
4 Germana Travaglini 1975 Atletiek Leudal 27:30

V45, Korte cross vrouwen (4745m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Chantal Baartse Runn Team Loopcentrum 20:07
2 Nicole Loeve 1964 HAC 21:29
3 Fiona Jaberg 1964 Lopersgroep Deurne 21:58
4 Helen de Laat 1973 Loopgroep Cranendonck 22:17
5 Judith de Bruin 1970 Atletiek Helden 23:06
6 Marjan van den Tillaar 1973 Loopgroep PK 23:49
7 Anneke van de Vorst 1951 avVN 24:13
8 Natasja Marcellis 1969 Overloon 25:26
9 Petra Kocken 1969 Atletiek Leudal 26:55

JjunA, Jongens Junioren A (4745m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jens Peeters 2001 Eindhoven Atletiek 16:07
2 Michael Woldemesekel 2001 ATV Venray 16:27
3 Rob Rutjes 2000 Running Team Eindhoven 17:24
4 Koen Terheijden 2000 Lopersgroep Deurne 18:05
5 Pieter Loeffen 2000 Oss '78 18:17
6 Thijs Vermeulen 2000 Venray 18:18
7 Davy Schoeber 2001 HAC 19:54
8 Sjoerd Waterschoot 2001 HAC 21:01
9 Daniël van Oorschot 2001 GAC Gemert 23:11

MjunA, Meisjes Junioren A (3095m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jette Winkelman 2001 't Jasper Sport 12:50
2 Hannah Clercx 2000 Asterix 13:25
3 Channelyn Ambrosiussen 2001 Running Team Eindhoven 14:58
4 Yente Dielis 2001 Lopersgroep Deurne 16:09

JjunB, Jongens Junioren B (3095m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Thijs van Lith 2002 Running Team Eindhoven 10:48
2 Tom Honings 2002 Lopersgroep Deurne 11:19
3 Jeroen Paymans 2003 Cifla 11:38
4 Teun Nagel 2003 't Jasper Sport 11:58
5 Han Baselier 2002 Lopersgroep Deurne 12:19
6 Jordy Dols 2002 Atletiek Maastricht 12:20
7 Mike van Wouwe 2003 ATH 12:33
8 Jesper Gloudemans 2002 Lopersgroep Deurne 12:44
9 Bart Manders 2003 GAC Gemert 13:06
10 Thijs van den Heuvel 2003 Lopersgroep Deurne 13:15
11 Jelle van Oosterwijk 2003 GAC Gemert 13:20

MjunB, Meisjes Junioren B (3095m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Bo Spoor 2004 Running Team Eindhoven 13:37
2 Pouke van Dijk 2003 Lopersgroep Deurne 14:11
3 Nina van der Weele 2003 Running Team Eindhoven 14:24
4 Anne van Mill 2002 Eindhoven Atletiek 14:36
5 Kiara van Haandel 2003 Lopersgroep Deurne 14:48
6 Jeske van de Ligt 2002 GAC Gemert 16:24

JjunC, Jongens Junioren C (3095m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Rafael Tromp 2004 Cifla 11:41
2 Timo Klomp 2005 ATH 11:42
3 Jeroen van Lith 2005 Running Team Eindhoven 12:33
4 Harm vd Berkmortel 2004 Lopersgroep Deurne 12:53
5 Gijs van de Ven 2005 GAC Gemert 13:03
6 John Linders 2005 Lopersgroep Deurne 13:15
7 Kars Reijnen 2004 HAC 13:41
8 Gijs van Lieshout 2004 HAC 13:42
9 Stijn Hilhorst 2005 't Jasper Sport 13:45
10 Stef Langendonk 2004 HAC 14:30
11 Lars Vermazeren 2005 Lopersgroep Deurne 14:49
12 Guus van Riel 2005 Atletiek Helden 15:15
13 Dennis de Jager 2004 HAC 16:02
14 Jesper Pluijm 2004 GAC Gemert 16:07
15 Remco Linders 2005 Lopersgroep Deurne 17:41
16 Roel van Engeland 2004 HAC 17:57

MjunC, Meisjes Junioren C (2395m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Emma Bijnen 2004 HAC 9:44
2 Laurie Santegoeds 2005 GAC Gemert 10:00
3 Lynn Diederen 2005 Atletiek Leudal 10:03
4 Fenne Claassens 2004 Helmond 10:15
5 Lieke Rijk 2004 Swift 10:28
6 Floor Vulders-Jochems 2005 GAC Gemert 10:36
7 Alies van Oosterwijk 2005 GAC Gemert 10:41
8 Valerie Chu 2005 AV Weert 10:45
9 Maureen Mols 2005 Achilles-Top 10:55
10 Eva van der Putten 2005 HAC 11:07
11 Meike Janssen 2005 AV Weert 11:21
12 Demi de Vries 2004 HAC 12:08
13 Nienke Gloudemans 2004 Lopersgroep Deurne 12:30
14 Jikke van Dijk 2005 Lopersgroep Deurne 12:50
15 Maud Seuren 2004 AV Weert 15:23

JjunD, Jongens Junioren D (2145m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Julian van Rens 2006 ATV Venray 8:06
2 Loek Moons 2006 Budel-Schoot 8:16
3 Abel Kovacs-Borbas 2007 ATH 8:29
4 Fergus Tabor 2007 HAC 8:37
5 Bas Verheijen 2007 AV Weert 8:42
6 Ivar van den Hurk 2006 Lopersgroep Deurne 8:46
7 Lasse Reijnen 2006 HAC 8:51
8 Luuk Verhoeven 2006 HAC 8:52
9 Tijn Bruins 2006 ATV Venray 9:05
10 Jesse van Doren 2006 Geldrop 9:24
11 Joris Besselink 2006 GAC Gemert 9:33
12 Kick van Vliet 2006 HAC 9:45
13 Tjisse Winkelmolen 2007 't Jasper Sport 9:46
14 Max van de Vondervoort 2006 Lopersgroep Deurne 9:47
15 Guus lammers 2007 't Jasper Sport 9:48
16 Stan Buurman 2006 HAC 9:51
17 Merijn Bond 2007 Achilles-Top 9:55
18 Timo Flipsen 2006 Lopersgroep Deurne 10:17
19 Lennard Besselink 2007 GAC Gemert 10:25
20 Nate Sillekens 2007 Atletiek Helden 10:51
21 Willem Klomp 2006 ATV Venray 11:09
22 Hielke Waterschoot 2007 HAC 11:16
23 Luc Sanders 2007 ATV Venray 11:32
24 Daan Venner 2007 Lopersgroep Deurne 11:33

MjunD, Meisjes Junioren D (1445m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lynn Thijs 2006 't Jasper Sport 5:22
2 Lotte Aerts 2007 Generaal Michaelis 5:22
3 Chayel Bletterman 2006 ATV Venray 5:40
4 Claire van den Hurk 2006 ATH 6:07
5 Mahalet Woldemesekel 2007 ATV Venray 6:09
6 Vera van Erp 2006 Atletiek Leudal 6:10
7 Layla van Berkel 2007 HAC 6:27
8 Sanne Michiels 2006 ATH 6:30
9 Anne de Vries 2006 Lopersgroep Deurne 6:33
10 Isa Krebbers 2007 ATV Venray 6:33
11 Nora Ceresa 2006 ATV Venray 6:41
12 Mirthe Reijnen 2007 HAC 6:50
13 Loes Neutenboom 2006 Atletiek Leudal 6:54
14 Brechje Arts 2007 ATV Venray 7:02

JpupA, Jongens Pupillen A (1445m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Florian van Wijchen 2009 GAC Hilversum 5:33
2 Thijmen van Wijchen 2009 GAC Hilversum 5:34
3 Tijn de Koning 2009 5:42
4 Jorg Klomp 2008 ATH 5:46
5 Myka Kuijpers 2008 Lopersgroep Deurne 5:52
6 Ivar Colijn 2008 AV Weert 5:54
7 Jop Slaats 2009 Lopersgroep Deurne 6:04
8 Mads Verhofstadt 2008 HAC 6:05
9 Ravi Classen 2009 Scopias 6:24
10 Mike van Tilburg 2009 HAC 6:27
11 Rens Heygele 2008 HAC 6:28
12 Gilles Hermans 2008 Atletiek Helden 6:30
13 Robbert van Rooijen 2008 Atletiek Leudal 6:31
14 Finn Jans-Beken 2009 ATV Venray 6:32
15 Joep van Casteren 2009 ATH 6:32
16 Adam Kovacs-Borbas 2009 ATH 6:33
17 Bram van Heugten 2008 HAC 6:37
18 Dani Koetsier 2008 Lopersgroep Deurne 6:40
19 Tim Michiels 2009 ATH 6:41
20 Koen Donkers 2008 HAC 6:42
21 Ties van de Werken 2008 AV Weert 6:48
22 Pim Reinders 2008 Bakel 6:50
23 Linus van Hout 2009 Lopersgroep Deurne 6:50
24 Jelle Kurvers 2008 Atletiek Helden 6:52
25 Pepijn van den Hurk 2009 ATH 6:54
26 Raf Wolters 2008 Swift 6:55
27 Giel van Oosterwijk 2009 GAC Gemert 6:57
28 Remco Adriaans 2009 GAC Gemert 6:58
29 Luuk Rooseboom 2009 Lopersgroep Deurne 7:01
30 Thijs de Vre 2008 HAC 7:14
31 Casper Rekmans 2009 AV Weert 7:15
32 Fabian Kessels 2008 AV Weert 7:18
33 Kevin van Gerwen 2008 't Jasper Sport 7:28
34 Yon Peeters 2009 Atletiek Helden 7:32
35 Lieven van den Broek 2008 ATV Venray 7:36
36 Jop Gubbels 2008 Scopias 7:43
37 Kane Vijgenboom 2008 Scopias 7:56
38 Dion Neijgh van Lier 2009 AV Weert 8:15
39 Kyan Jansen 2008 GAC Gemert 8:51
40 Thijs Bukkems 2009 't Jasper Sport 9:46

MpupA, Meisjes Pupillen A (1445m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anouk Langstraat 2008 ATH 5:41
2 Kirsten van den Hurk 2008 Lopersgroep Deurne 5:47
3 Lot van Veghel 2009 ATV Venray 5:50
4 Amina Dillmann 2008 Achilles-Top 5:52
5 Lieke Jans 2008 Achilles-Top 6:15
6 Sofie van Wouwe 2008 ATH 6:24
7 Renske Mennen 2009 Lopersgroep Deurne 6:28
8 Lieve Derks 2009 ATH 6:30
9 Ella Sponselee 2008 GAC Gemert 6:31
10 Hedwig Tabor 2009 HAC 6:35
11 Jaydee Leenders 2009 ATV Venray 6:38
12 Eline Bartels 2009 Lopersgroep Deurne 6:44
13 Danique Adriaans 2008 GAC Gemert 6:45
14 Lieke van Rengs 2008 ATV Venray 6:45
15 Dagmar Oosting 2008 ATV Venray 6:46
16 Thalyz Wau 2009 GAC Gemert 6:58
17 Evi Jongen 2009 Scopias 7:00
18 Zoey van Lieshout 2009 Lopersgroep Deurne 7:01
19 Sofie Soer 2008 AV Weert 7:01
20 Nina Flipsen 2009 Lopersgroep Deurne 7:08
21 Ise Spierings 2009 Lopersgroep Deurne 7:19
22 Senna Franssen 2009 Achilles-Top 7:29
23 Pip Mezenberg 2009 GAC Gemert 7:30
24 Kaat Plomp 2008 AV Weert 7:35
25 Alicia van Leeuwen 2008 Atletiek Leudal 7:44
26 Luna Jacobs 2008 Lopersgroep Deurne 7:52
27 Chiara Toller 2009 ATH 8:16
28 Imke Wijnen 2009 AV Weert 8:35

JpupB, Jongens Pupillen B (1205m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Twan ten Have 2010 Scopias 5:04
2 Jarne Reijnen 2010 HAC 5:15
3 Lars Custers 2010 HAC 5:20
4 Demy Cupido 2010 Helmond 5:25
5 Justen de Vries 2010 GAC Gemert 5:31
6 Jente Wekenborg 2010 Scopias 5:33
7 Luuk Donkers 2010 HAC 5:40
8 Timo Broekmans 2010 Unitas 5:44
9 Justin Smirk 2010 HAC 5:48
10 Jens Pasmans 2010 Geldrop 5:54
11 Loek Reinders 2010 Lopersgroep Deurne 5:55
12 Sem Vissers 2010 Scopias 5:59
13 Casper Van de Weert 2010 't Jasper Sport 6:00
14 Noud Kessels 2010 Scopias 6:01
15 Matteo van Leeuwen 2010 Atletiek Leudal 6:05
16 Dennis Verbeek 2010 Lopersgroep Deurne 6:20
17 Thijn Mennen 2010 Deurne 6:25
18 Tobias de Smit 2010 't Jasper Sport 6:28
19 Eef Kirkels 2010 AV Weert 6:30
20 Stan Willemsen 2010 Atletiek Helden 6:31
21 Flip van Oorschot AV Weert 6:52
22 Martijn Raadschelders 2010 ATV Venray 7:06
23 Kyle Sillekens 2010 Atletiek Helden 8:05

MpupB, Meisjes Pupillen B (1205m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Maud Heygele 2010 HAC 5:33
2 Meike Maas 2010 Lopersgroep Deurne 5:34
3 Laura Verhallen 2010 Deurne 5:37
4 Marijke Schraets 2010 Scopias 5:47
5 Nienke den Engelsman 2010 5:47
6 Sien van Veghel 2010 ATV Venray 5:48
7 Roos van Houts 2010 't Jasper Sport 6:00
8 Maud Helmink 2010 Scopias 6:29
9 Zaya Classen 2010 Venlo 6:31
10 Lara Peeters 2010 Atletiek Helden 6:41
11 Daniaya van der Heijden 2010 GAC Gemert 6:45
12 Nienke Roesink 2010 HAC 9:04

JpupC, Jongens Pupillen C (1205m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Thijmen Mol 2011 GVAC 5:28
2 Lins Kiggen 2011 AV Weert 5:35
3 Bram Rekmans 2011 AV Weert 5:52
4 Koen Verheijen 2011 AV Weert 5:53
5 Aron Kovacs-Borbas 2011 ATH 5:58
6 Sem Kusters 2011 Scopias 6:14
7 Siem Bakels 2011 HAC 6:24
8 Michiel Klomp 2011 ATV Venray 6:39
9 Owen Meijgh van Lier 2011 AV Weert 6:47
10 Yura Gundag 2011 6:52
11 Jort van den Hoef 2011 ATV Venray 8:24

MpupC, Meisjes Pupillen C (1205m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Daphne Klomp 2011 Scopias 5:55
2 Vive Spierings 2011 Lopersgroep Deurne 6:06
3 Maud Jansen 2011 GAC Gemert 6:11
4 Nienke Bartels 2011 Lopersgroep Deurne 6:16
5 Dineo van Laarhoven 2011 HAC 6:17
6 Aafke Mennen 2011 Lopersgroep Deurne 6:19
7 Lorijn Rutten-Wijenberg 2011 ATV Venray 6:23
8 Eden Kessels 2011 AV Weert 6:29
9 Puck van de Valk 2011 Lopersgroep Deurne 6:30
10 Ise Jans 2011 Achilles-Top 6:35
11 Jans Plomp 2011 AV Weert 6:41
12 Noëlle Martens 2011 Lopersgroep Deurne 6:43
13 Julia van Duijnhoven 2011 Lopersgroep Deurne 6:51
14 Lune Verhofstadt 2011 HAC 6:54
15 Tessa Donkers 2011 HAC 6:58
16 Sam Staadegaard 2011 GAC Gemert 7:06
17 Sofia Toller 2011 ATH 8:03

miniJ, Jongens Mini Pupillen (1205m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Bjorn Adriaans 2012 GAC Gemert 6:07
2 Job de Wit 2012 GAC Gemert 6:08
3 Simon Bartels 2013 Lopersgroep Deurne 6:16
4 Ryan Cupido 2012 Helmond 7:04
5 Enne Dinghs 2013 Venlo 7:41
6 Jesse Boerekamp 2014 't Jasper Sport 7:50

miniM, Meisjes Mini Pupillen (1205m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Nouk Helmink 2012 Scopias 6:20
2 Jitske Wekenborg 2012 Venlo 6:27
3 Anna Dinghs 2012 Venlo 6:29
4 Lisa van Deursen 2012 GAC Gemert 6:47
5 Dide van Hout 2012 GAC Gemert 6:47
6 Merel Maas 2012 Bakel 6:57