Uitslagen Molenvencross

zondag 11 november 2018

Terug

Website


Mannen, Lange Cross (9220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Yorben Ruiter 1995 PAC 29:55
2 Mohamed Bensghir 1991 Marokko 31:53
3 Christoph Verhalen 1982 TUS Xanten 32:55
4 Jos Elfring 1985 Running Team Eindhoven 33:26
5 Rik van der Sterren 1996 Reuver 33:51
6 Finn Jannis Freitag Köln 35:03
7 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 35:19
8 Tim Somers Geldrop 36:17
9 Marijn Emans 1979 de Grensrunners 36:36
10 Ralph Scherjon 1979 Scopias 36:55
11 Frank v.d. Burgt 1994 Eindhoven Atletiek 37:02
12 Jurjen Knarren 1983 AVON 37:15
13 Peter Hoex 1983 Venlo 37:28
14 Wesley Sleegers 1984 GAC Gemert 37:34
15 Jeroen Dael 1987 Scopias 39:27
16 Ara van den Eijnde 1985 GAC Gemert 39:34
17 Wiljo Ermers 1979 GAC Gemert 40:44
18 Fabiaan Hendricks 1984 Venlo 40:47
19 Jens Wijnants 1995 Sittard 43:08
20 Ralph Thijssen 1980 Bakel 43:14
21 Has van der Zanden 1987 Eindhoven 44:06
22 Martijn Bakker 1982 Weert 44:11
23 Sjon Seuren 1987 Lottum 44:21
24 Tim Claassen 1991 Helmond 44:54
25 Marek Philippen 1995 Selfkant Süddern 48:06
26 Sietze de Jong 1986 Eindhoven 49:26
27 Sander van Venrooij 1988 Oss 52:15
28 Michael van Gemen 1981 Velden 52:42

M40, Lange Cross (9220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ron Koster 1978 Atletiek Helden 35:46
2 Raymond van Hall 1974 Doesburg 35:54
3 Stevan Leppink 1977 GAC Gemert 37:07
4 Roel Roubroeks 1977 Atletiek Helden 38:33
5 Robert Reintjes 1976 Helmond 39:32
6 Arnold Koetsier 1974 Lopersgroep Deurne 40:19
7 Jules van Hensberg 1976 Atletiek Leudal 40:22
8 Andrew Leenen 1977 Roggel 42:54
9 Karl van Daal 1974 Venray 43:41
10 Eddy Geboers 1975 't Jasper Sport 44:53
11 Peter Maas 1977 Helmond 44:59
12 Klaas Visscher 1974 Nuenen 45:05
13 Roel Segers 1975 HAC 47:13
14 Sander Dinghs 1976 Venlo 48:38
15 Wouter de Bruin 1977 HAC 48:55
16 Ronald Kolinger 1976 Lopersgroep Deurne 49:21
17 Peter Stiphout 1977 Venlo 54:25

M45, Lange Cross (9220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Edwin Achterberg 1973 Nederlandse Triathlonbond 36:00
2 Erik de Laat 1970 AV Weert 36:40
3 Edwin Kok 1972 GAC Gemert 36:45
4 John Thielen 1969 Lopersgroep Deurne 36:49
5 Sadik el Mourabite 1972 Eindhoven Atletiek 38:56
6 Christ Korsten 1970 GAC Gemert 39:27
7 Arno Arts 1969 Nuenen 39:31
8 Jack Boots 1970 Venlo 40:14
9 Sven van den Hurk 1972 Lopersgroep Deurne 40:56
10 Eric Dorpmans 1971 41:56
11 Hans Steijaert 1970 HAC 42:26
12 Tonny van Cauteren 1971 Helmond 44:54
13 Marcel van Berkum 1966 LOGO 45:15
14 Paul Derijck 1970 Helmond 46:40

M50, Lange Cross (9220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Marco Tramontina 1968 Running Team Eindhoven 36:21
2 Frank Fonteyne 1967 Lottum 37:37
3 Leon Stijnen 1966 Atletiek Leudal 39:17
4 Jos de Groot 1966 De Rips 39:22
5 Mario Arts 1964 LOGO 42:33
6 Ronald Dielissen 1967 Tegelen 42:37
7 Eri Bekkering 1965 LOGO 42:49
8 Chris Meulendijks 1964 Grubbenvorst 43:28
9 Rob Wismans 1967 Reuver 43:32
10 Maarten Manders 1968 GAC Gemert 43:34
11 Hans van Aerle 1968 LOGO 43:38
12 Maurice Zwart 1965 Helmond 43:43
13 Jeroen Kouwenberg 1964 Scopias 43:55
14 Eric Ebus 1967 Venlo 43:59
15 Simon van Deelen 1966 Mierlo 44:07
16 Jan Hermkes 1963 Velden 44:32
17 Luud Martens 1968 Helmond 45:28
18 Leon Schrijvers 1965 Eindhoven Atletiek 45:49
19 Jhonny van Rhee 1964 Scopias 46:07
20 Eric van Dijk 1968 LOGO 46:14
21 Dick Eleveld 1964 HAC 48:07
22 Jones Ewalds 1965 Venlo 52:23
23 Ignaas Bongers 1965 Helmond 57:09

M55, Lange Cross (9220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Hans van de Mortel 1961 Lopersgroep Deurne 36:30
2 Ton Grommen 1959 Maasbree 38:48
3 John Kocken 1961 HAC 41:07
4 Hans Peeters 1961 Atletiek Helden 41:44
5 Perry Peeters 1962 STB 43:16
6 Adwin Hoogeveen 1961 Nederlandse Triathlonbond 45:45
7 Thijs Verstappen 1959 Atletiek Leudal 46:30
8 Egon Triki 1960 LOGO 46:35
9 Wout Verhagen 1962 Nuenen 47:26
10 Jos Thielen 1959 Wanssum 50:16
11 Laura Bouwmans 1959 't Jasper Sport 50:52
12 Nol Geurts 1960 Heythuysen 53:09
13 Jan Koot 1963 Beek en Donk 53:39

Vrouwen, Lange Cross (9220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Linda Wrede 1993 Köln 35:49
2 Anna-Lina Dahlbeck 1981 TUS Xanten 39:32
3 Judith Haaren Weeze 41:18
4 Sedef Ozcelik 1988 Breukelen Ut 41:49
5 Karin Martens 1984 Helmond 43:19
6 Eefje Melssen 1980 GAC Gemert 44:36
7 Linda Janssen 1979 Neerkant 44:59
8 Maaike Roefs 1985 Eindhoven Atletiek 45:12
9 Marion Kuiten 1970 LOGO 46:08
10 Thea Ottens Eindhoven Atletiek 46:19
11 Marleen Hommes 1978 Helmond 46:55
12 Demi Boerekamp 1998 Someren 47:09
13 Lily-Anne Smeets 1966 Swift 47:10
14 Marietje van Hoof 1960 HAC 49:16
15 Anita Ophey 1966 Eindhoven Atletiek 49:17
16 Simone Rademakers 1976 Weert 49:39
17 Regina Faber 1964 HAC 50:36
18 Karolina Saczyk 1991 Helmond 51:01
19 Annette Philipsen - Linders 1970 Broekhuizenvorst 51:11
20 Erna Berkers 1975 Someren 51:34
21 Rian Gerris 1959 LOGO 52:49
22 Willemien Gijsbers 1957 Deurne 53:23
23 Tess Bekkering 1992 Breda 53:29
24 Ria Korthuis 1953 HAC 57:08

Vrouw, Lange Cross (9220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Linda Wrede 1993 Köln 35:49
2 Anna-Lina Dahlbeck 1981 TUS Xanten 39:32
3 Judith Haaren Weeze 41:18
4 Sedef Ozcelik 1988 Breukelen Ut 41:49
5 Karin Martens 1984 Helmond 43:19
6 Eefje Melssen 1980 GAC Gemert 44:36
7 Linda Janssen 1979 Neerkant 44:59
8 Maaike Roefs 1985 Eindhoven Atletiek 45:12
9 Marion Kuiten 1970 LOGO 46:08
10 Thea Ottens Eindhoven Atletiek 46:19
11 Marleen Hommes 1978 Helmond 46:55
12 Demi Boerekamp 1998 Someren 47:09
13 Lily-Anne Smeets 1966 Swift 47:10
14 Marietje van Hoof 1960 HAC 49:16
15 Anita Ophey 1966 Eindhoven Atletiek 49:17
16 Simone Rademakers 1976 Weert 49:39
17 Regina Faber 1964 HAC 50:36
18 Karolina Saczyk 1991 Helmond 51:01
19 Annette Philipsen - Linders 1970 Broekhuizenvorst 51:11
20 Erna Berkers 1975 Someren 51:34
21 Rian Gerris 1959 LOGO 52:49
22 Willemien Gijsbers 1957 Deurne 53:23
23 Tess Bekkering 1992 Breda 53:29
24 Ria Korthuis 1953 HAC 57:08

M60, Lange Cross (9220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jan Oehlen 1956 avVN 41:34
2 Wiel van Lier 1953 Atletiek Helden 42:24
3 Hein Gilsing 1954 Mierlo 43:57
4 Kees van der Put 1957 Eindhoven Atletiek 44:46
5 Fred van Bakel 1953 45:39
6 Wim Ebisch 1951 Atletiek Helden 46:59
7 Henk van Eck 1956 GAC Gemert 46:59
8 Piet Jaspers 1952 't Jasper Sport 47:16
9 Peter Hendrikx 1949 't Jasper Sport 47:20
10 Piet Aarts 1945 Wanssum 50:18
11 Henny Lenkens 1953 Sint Anthonis 52:29
12 Hans van Doorn 1953 Geldrop Runners 55:35
13 Jos Sanders 1951 avVN 56:09
14 Berry Bloemers 1948 HAC 56:41

Vsen, Korte Cross (4740m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Marina Wrede 1996 Köln 18:51
2 Carmen Blameuser 1993 Köln 18:55
3 Serana Tielbeek- Kemp 1984 Running Team Eindhoven 19:05
4 Melissa Bevers 1995 Asterix 21:33
5 Maaike Kompier 1994 Eindhoven 23:13
6 Johanna Josten 1983 Tegelen 23:54
7 Yvonne Jaspers 1991 LOGO 28:26

Msen, Korte Cross (4740m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mohamed Bensghir 1991 Marokko 15:28
2 Lars van Hoeven 1999 AV Heerenveen 15:28
3 Teun Duisters 1993 Running Team Eindhoven 16:19
4 Guy Maas 1993 Atletiek Maastricht 16:30
5 Rik van der Steen 1994 Lopersgroep Deurne 16:43
6 Niels Jacobs 1990 ATH 16:50
7 Ian Franssen 1998 Lopersgroep Deurne 17:19
8 Alexvan Ginkel 1990 Eindhoven 17:32
9 Koen van de Mortel 1994 Lopersgroep Deurne 17:44
10 Joep van Oorschot 1986 Prins Hendrik 17:56
11 Frank Hendriks 1990 Deurne 19:10
12 Manfred Herzog 1967 Dusseldorf 19:12
13 Tom Smetsers 1982 Reuver 19:18
14 Roel Peters 1978 GAC Gemert 19:21
15 Frans Hool 1965 AVON 20:06
16 Breyten Kouwenberg 1992 Scopias 20:06
17 Daan Relou 1991 ATH 20:24
18 Dolf van de Voort 1974 PAC 20:29
19 Vugts 1978 Eindhoven 20:42
20 Richard Sonnemans 1969 Atletiek Helden 20:56
21 Jan Poels 1956 ATV Venray 21:01
22 Stephan Theunissen 1992 Stein Lb 21:16
23 M. Ibrahim Hassan 1968 Geldrop Runners 21:24
24 Bas Mols 1971 STB 21:45
25 Wiel van Lier 1953 Atletiek Helden 21:59
26 Martijn Stigter 1973 GAC Gemert 22:15
27 Mark de Vries 1972 Helmond 22:28
28 Peter van Dijk 1970 Lopersgroep Deurne 22:35
29 Ruud Langstraat 1972 ATH 22:38
30 Bernie Nagel 1970 't Jasper Sport 22:42
31 Hennie de Kock 1954 Lopersgroep Deurne 23:20
32 Michel Groffen 1972 ATV Venray 23:27
33 Hendrik-Jan Hool 1960 AVON 23:29
34 Harrie Bos 1958 Helmond 24:10
35 Lucas Talsma 1969 HAC 24:49
36 Attila Kovacs 1974 ATH 24:54
37 Jan van Lessen 1965 Neuss 25:09
38 Hanco van Brenk 1964 HAC 26:31
39 Hans Bos 1958 Atletiek Helden 26:46
40 Peter van Raaij 1967 HAC 27:28

V35, Korte Cross (4740m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lydia ten Houten 1980 HAC 25:46
2 Marieke van Turnhout 1980 Aarle-Rixtel 32:15

V40, Korte Cross (4740m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Marjon de Kok 1974 Prins Hendrik 19:37
2 Birgit Bertrand 1974 Kerkrade 22:39
3 Chantal Janssen 1976 Tegelen 24:11
4 Heike Prinsen 1976 HAC 24:28
5 Germana Travaglini 1975 Atletiek Leudal 28:01

V45, Korte Cross (4740m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Nicole Loeve 1964 HAC 21:52
2 Helen de Laat 1973 Loopgroep Cranendonck 22:05
3 Jolanda Beeren 1971 Geldrop 22:13
4 Fiona Jaberg 1964 Lopersgroep Deurne 22:16
5 Marie-Jeanne Vandormael 1965 AVT Hechtel 23:43
6 Marjan van den Tillaar 1973 Loopgroep PK 25:02
7 Nicole Megens 1971 HAC 25:26
8 Natasja Marcellis 1969 Overloon 25:40
9 Elise Swinkels 1970 Geldrop 25:54
10 Myrna Belflor 1970 HAC 28:59
11 Liesbeth Janssen 1972 Aarle-Rixtel 29:02
12 Wilma Maessen 1961 Scopias 29:05
13 Toos v/d Zanden 1955 HAC 29:42
14 Dorette de Haas 1959 HAC 30:03
15 Monique Ottenheim 1966 Baarlo 32:56
16 Marielle Jansen 1970 HAC 33:02

JjunA, Korte Cross (4740m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Michael Woldemesekel 2001 ATV Venray 17:08
2 Koen Terheijden 2000 Lopersgroep Deurne 18:22
3 Thijs Vermeulen 2000 Venray 19:08
4 Davy Schoeber 2001 HAC 20:06
5 Romarie de Ghellinde 2000 Roermond 21:33

JjunB, Korte Cross (4740m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Guus Winkelman 2003 Running Team Eindhoven 17:29
2 Tom Honings 2002 Lopersgroep Deurne 18:35
3 Teun Nagel 2003 't Jasper Sport 19:03
4 Stijn van Dommelen 2003 GAC Gemert 19:27
5 Han Baselier 2002 Lopersgroep Deurne 20:17
6 Jesper Gloudemans 2002 Lopersgroep Deurne 20:27
7 Jordy Dols 2002 Atletiek Maastricht 20:43
8 Mike van Wouwe 2003 ATH 20:47
9 Jelle van Oosterwijk 2003 GAC Gemert 21:41
10 Thijs van den Heuvel 2003 Lopersgroep Deurne 22:11
11 Bart Manders 2003 GAC Gemert 23:13

MjunA, Meisjes Junioren A en B (3520m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jette Winkelman 2001 't Jasper Sport 14:45
2 Hannah Clercx 2000 Asterix 15:56
3 Channelyn Ambrosiussen 2001 Running Team Eindhoven 17:11
4 Femke Manders 2000 GAC Gemert 17:56
5 Yente Dielis 2001 Lopersgroep Deurne 18:45

MjunB, Meisjes Junioren A en B (3520m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Pouke van Dijk 2003 Lopersgroep Deurne 14:55
2 Kirsten Maes 2002 Unitas 15:26
3 Brenne Caubergh 2003 Atletiek Maastricht 16:00
4 Jeske van de Ligt 2002 GAC Gemert 18:15
5 Kiara van Haandel 2003 Lopersgroep Deurne 21:35

JjunC, Jongens Junioren C (2500m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Timo Klomp 2005 ATH 9:30
2 Jeroen van Lith 2005 Running Team Eindhoven 9:53
3 Gijs Buist 2005 AV Weert 10:05
4 Tjeerd Buist 2005 AV Weert 10:19
5 Kars Reijnen 2004 HAC 10:20
6 Guus van Riel 2005 Atletiek Helden 10:30
7 Gijs van Lieshout 2004 HAC 10:38
8 John Linders 2005 Lopersgroep Deurne 10:46
9 Gijs van de Ven 2005 GAC Gemert 10:56
10 Joep ten Houten 2005 HAC 11:02
11 Stijn Hilhorst 2005 't Jasper Sport 11:08
12 Stef Langendonk 2004 HAC 11:30
13 Lars Vermazeren 2005 Lopersgroep Deurne 11:40
14 Luke Smit 2004 HAC 12:26
15 Jesper Pluijm 2004 GAC Gemert 12:55
16 Dennis de Jager 2004 HAC 13:00
17 Owen Badur 2005 HAC 13:04
18 Roel van Engeland 2004 HAC 13:35
19 Remco Linders 2005 Lopersgroep Deurne 13:46
20 Ramón Setz 2005 Geldrop 15:59

MjunC, Meisjes Junioren C (2500m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Bo Spoor 2004 Running Team Eindhoven 10:40
2 Lynn van Ham 2004 Achilles-Top 10:52
3 Fenne Claassens 2004 Helmond 10:52
4 Lynn Diederen 2005 Atletiek Leudal 11:13
5 Lieke Rijk 2004 Swift 11:17
6 Laurie Santegoeds 2005 GAC Gemert 11:17
7 Carlijn Mols 2004 Kerkrade 11:21
8 Floor Vulders-Jochems 2005 GAC Gemert 11:31
9 Eva van der Putten 2005 HAC 11:37
10 Maureen Mols 2005 Achilles-Top 11:41
11 Alies van Oosterwijk 2005 GAC Gemert 11:42
12 Valerie Chu 2005 AV Weert 11:52
13 Meike Janssen 2005 AV Weert 11:57
14 Mirre Vissers 2005 Atletiek Helden 12:11
15 Demi de Vries 2004 HAC 12:13
16 Jikke van Dijk 2005 Lopersgroep Deurne 13:04
17 Daphne van de Ligt 2005 GAC Gemert 15:06
18 Maud Seuren 2004 AV Weert 15:37

JjunD, Jongens Junioren D (1890m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Dani Meisen 2006 Caesar 6:57
2 Julian van Rens 2006 ATV Venray 7:04
3 Abel Kovacs-Borbas 2007 ATH 7:11
4 Lasse Reijnen 2006 HAC 7:28
5 Fergus Tabor 2007 HAC 7:36
6 Luuk Verhoeven 2006 HAC 7:37
7 Ivar van den Hurk 2006 Lopersgroep Deurne 7:38
8 Tijn Bruins 2006 ATV Venray 7:38
9 Ramses ten Houten 2006 HAC 7:56
10 Jesse van Doren 2006 Geldrop 7:57
11 Joris Besselink 2006 GAC Gemert 8:03
12 Simon Goossens 2007 Atletiek Helden 8:04
13 Splinter Ikkink 2007 Geldrop 8:14
14 Aiden Dictus 2007 DJA 8:22
15 Kick van Vliet 2006 HAC 8:28
16 Stan Buurman 2006 HAC 8:31
17 Max van de Vondervoort 2006 Lopersgroep Deurne 8:35
18 Tjisse Winkelmolen 2007 't Jasper Sport 8:40
19 Merijn Bond 2007 Achilles-Top 8:41
20 Jake Janssen 2007 HAC 8:53
21 Cas van den Broek 2006 ATH 8:57
22 Nate Sillekens 2007 Atletiek Helden 9:04
23 Luuk Pleunis 2007 HAC 9:05
24 Florian Scholte 2007 HAC 9:14
25 Willem Klomp 2006 ATV Venray 9:24
26 Channing Wiedemeijer 2007 ATV Venray 9:36
27 Tim Brugmans 2007 HAC 9:38
28 Lennard Besselink 2007 GAC Gemert 9:47
29 Luc Sanders 2007 ATV Venray 10:02
30 Daan Venner 2007 Lopersgroep Deurne 10:23
31 Ian Waals 2007 AV Weert 10:45

MjunD, Meisjes Junioren D (1470m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lynn Thijs 2006 't Jasper Sport 5:21
2 Chayel Bletterman 2006 ATV Venray 5:29
3 Mahalet Woldemesekel 2007 ATV Venray 5:45
4 Claire van den Hurk 2006 ATH 5:49
5 Vera van Erp 2006 Atletiek Leudal 5:54
6 Sanne Michiels 2006 ATH 6:07
7 Sarah Smit 2006 HAC 6:11
8 Loes Neutenboom 2006 Atletiek Leudal 6:12
9 Mirthe Reijnen 2007 HAC 6:24
10 Isa Krebbers 2007 ATV Venray 6:35
11 Marta Sampers 2006 ATH 6:36
12 Brechje Arts 2007 ATV Venray 6:53
13 Layla van Berkel 2007 HAC 6:54

JpupA, Jongens Pupillen A (1470m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Karsten Debets 2008 Caesar 5:31
2 Tijn de Koning 2009 Bakel 5:35
3 Jorg Klomp 2008 ATH 5:36
4 Myka Kuijpers 2008 Lopersgroep Deurne 5:36
5 Ivar Colijn 2008 AV Weert 5:48
6 Stijn Pelzer 2008 Achilles-Top 5:50
7 Gijs Deckers 2008 Swift 5:52
8 Jop Slaats 2009 Lopersgroep Deurne 5:52
9 Mads Verhofstadt 2008 HAC 5:56
10 Cas Hendriks ATV Venray 6:04
11 Alain Ritten 2009 Achilles-Top 6:05
12 Gilles Hermans 2008 Atletiek Helden 6:07
13 Casper Smink 2008 ATH 6:08
14 Ravi Classen 2009 Scopias 6:10
15 Mike van Tilburg 2009 HAC 6:15
16 Joël Mabija 2008 ATH 6:15
17 Ivo Bierman 2008 AV Weert 6:16
18 Finn Jans-Beken 2009 ATV Venray 6:19
19 Bram van Heugten 2008 HAC 6:23
20 Robbert van Rooijen 2008 Atletiek Leudal 6:24
21 Rens Heygele 2008 HAC 6:25
22 Dani Koetsier 2008 Lopersgroep Deurne 6:25
23 Adam Kovacs-Borbas 2009 ATH 6:29
24 Ties van de Werken 2008 AV Weert 6:30
25 Jelle Kurvers 2008 Atletiek Helden 6:33
26 Sem Elzinga 2008 Atletiek Helden 6:34
27 Tim Michiels 2009 ATH 6:35
28 Jordy Keijsers 2008 Budel 6:36
29 Linus van Hout 2009 Lopersgroep Deurne 6:36
30 Pepijn van den Hurk 2009 ATH 6:37
31 Remco Adriaans 2009 GAC Gemert 6:37
32 Giel van Oosterwijk 2009 GAC Gemert 6:39
33 Sven Theunissen 2008 AV Weert 6:41
34 Koen Donkers 2008 HAC 6:42
35 Casper Rekmans 2009 AV Weert 6:46
36 Gijs op ´t Root 2008 AV Weert 6:48
37 Fabian Kessels 2008 AV Weert 6:54
38 Henrik Hoeben 2008 't Jasper Sport 7:05
39 Kevin van Gerwen 2008 't Jasper Sport 7:25
40 Vin van Bogget 2008 't Jasper Sport 7:26
41 Loek van Leeuwen 2008 't Jasper Sport 7:27
42 Lieven van den Broek 2008 ATV Venray 7:30
43 Jop Gubbels 2008 Scopias 7:31
44 Dion Neijgh van Lier 2009 AV Weert 8:06
45 Kyan Jansen 2008 GAC Gemert 8:19
46 Levi Franssen 2008 ATV Venray 8:25
47 Thijs Bukkems 2009 't Jasper Sport 10:02

MpupA, Meisjes PupillenA (1470m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anouk Langstraat 2008 ATH 5:28
2 Kirsten van den Hurk 2008 Lopersgroep Deurne 5:33
3 Amina Dillmann 2008 Achilles-Top 5:45
4 Sofie van Wouwe 2008 ATH 5:54
5 Lot van Veghel 2009 ATV Venray 5:58
6 Lieke Jans 2008 Achilles-Top 6:09
7 Lieve Derks 2009 ATH 6:11
8 Ella Sponselee 2008 GAC Gemert 6:15
9 Sara van Ham 2008 Achilles-Top 6:21
10 Renske Mennen 2009 Lopersgroep Deurne 6:25
11 Jaydee Leenders 2009 ATV Venray 6:27
12 Eline Bartels 2009 Lopersgroep Deurne 6:28
13 Hedwig Tabor 2009 HAC 6:29
14 Danique Adriaans 2008 GAC Gemert 6:35
15 Els Neutenboom 2009 Atletiek Leudal 6:42
16 Pip Mezenberg 2009 GAC Gemert 6:47
17 Zoey van Lieshout 2009 Lopersgroep Deurne 6:51
18 Evi Jongen 2009 Scopias 6:51
19 Thalyz Wau 2009 GAC Gemert 6:52
20 Sofie Soer 2008 AV Weert 6:52
21 Dagmar Oosting 2008 ATV Venray 7:02
22 Lieke van Rengs 2008 ATV Venray 7:02
23 Ise Spierings 2009 Lopersgroep Deurne 7:10
24 Quinty Bukkems 2009 HAC 7:32
25 Kaat Plomp 2008 AV Weert 7:32
26 Imke Wijnen 2009 AV Weert 7:39
27 Alicia van Leeuwen 2008 Atletiek Leudal 7:47
28 Luna Badur 2008 HAC 7:48
29 Luna van Lier 2009 HAC 7:49
30 Maudy Vaes AV Weert 7:52
31 Kato Boom 2008 ATV Venray 8:05
32 Chiara Toller 2009 ATH 8:09
33 Eline Prinsen 2009 HAC 8:12

JpupB, jongens Pupillen B (960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Timo Wassenberg 2010 Unitas 3:34
2 Lars Custers 2010 HAC 3:36
3 Jan Aardenburg 2010 Unitas 3:39
4 Twan ten Have 2010 Scopias 3:42
5 Jente Wekenborg 2010 Scopias 3:52
6 Jarne Reijnen 2010 HAC 4:00
7 Kevin Kersten 2010 ATH 4:01
8 Noud Kessels 2010 Scopias 4:02
9 Jens Pasmans 2010 Geldrop 4:03
10 Luuk Donkers 2010 HAC 4:04
11 Timo Broekmans 2010 Unitas 4:05
12 Sjoerd Janssen 2010 Scopias 4:18
13 Matteo van Leeuwen 2010 Atletiek Leudal 4:18
14 Benjamin Smink 2010 ATH 4:19
15 Loek Reinders 2010 Lopersgroep Deurne 4:22
16 Thijn Mennen 2010 Deurne 4:26
17 Jasper Brugmans 2010 HAC 4:27
18 Sven Broekmans 2010 Unitas 4:28
19 Matthijs Pleunis 2010 HAC 4:30
20 Stan Willemsen 2010 Atletiek Helden 4:31
21 Casper Van de Weert 2010 't Jasper Sport 4:40
22 Tobias de Smit 2010 't Jasper Sport 4:40
23 Roan van der Meulen 2010 AV Weert 5:05
24 Eef Kirkels 2010 AV Weert 5:09
25 Flip van Oorschot AV Weert 5:15
26 Luuk van der Meulen 2012 AV Weert 5:16
27 Kyle Sillekens 2010 Atletiek Helden 5:48

MpupB, Meisjes Pupillen B (960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anna van der Velden 2010 Scopias 3:38
2 Meike Maas 2010 Lopersgroep Deurne 3:55
3 Maud Heygele 2010 HAC 3:57
4 Aila Colijn 2010 AV Weert 3:59
5 Kieke Keijdener 2010 Achilles-Top 4:11
6 Sien van Veghel 2010 ATV Venray 4:17
7 Senna Franssen 2009 Achilles-Top 4:30
8 Maud Helmink 2010 Scopias 4:44
9 Lara Peeters 2010 Atletiek Helden 4:51
10 Lizzy van Lier 2010 HAC 4:56
11 Nienke Roesink 2010 HAC 6:09

JpupC, Jongens Pupillen C en Mini (960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Bram Rekmans 2011 AV Weert 4:10
2 Lins Kiggen 2011 AV Weert 4:11
3 Koen Verheijen 2011 AV Weert 4:13
4 Aron Kovacs-Borbas 2011 ATH 4:17
5 Sem Kusters 2011 Scopias 4:22
6 Siem Bakels 2011 HAC 4:43
7 Michiel Klomp 2011 ATV Venray 4:44
8 Hidde Scholte 2011 HAC 4:44
9 Stijn Goossen 2011 HAC 4:45
10 Finn Theunissen 2011 AV Weert 5:01
11 Owen Meijgh van Lier 2011 AV Weert 5:12
12 Jort van den Hoef 2011 ATV Venray 5:40

JMP, Jongens Pupillen C en Mini (960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Bjorn Adriaans 2012 GAC Gemert 4:32
2 Simon Bartels 2013 Lopersgroep Deurne 4:41
3 Timo van den Eijnde 2012 GAC Gemert 5:07
4 Pim Slaats 2012 Bakel 5:15
5 Ryan Elzinga 2012 Kerkrade 5:32
6 Yavan Arts 2012 ATV Venray 5:39
7 Enne Dinghs 2013 Venlo 5:41

MpupC, Meisjes Pupillen C en Mini (960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anniek Verhappen 2011 HAC 3:59
2 Arden Veldman 2011 Achilles-Top 4:02
3 Anne Aardenburg 2011 Unitas 4:03
4 Ise Jans 2011 Achilles-Top 4:15
5 Aafke Mennen 2011 Lopersgroep Deurne 4:17
6 Nienke Bartels 2011 Lopersgroep Deurne 4:27
7 Fenne Hurkens 2011 GAC Gemert 4:28
8 Maud Jansen 2011 GAC Gemert 4:31
9 Vive Spierings 2011 Lopersgroep Deurne 4:33
10 Saar de Koning 2011 Bakel 4:37
11 Dineo van Laarhoven 2011 HAC 4:39
12 Lorijn Rutten-Wijenberg 2011 ATV Venray 4:41
13 Tessa Donkers 2011 HAC 4:43
14 Jans Plomp 2011 AV Weert 4:44
15 Isa Verkuylen 2011 HAC 4:45
16 Anna Wilms 2011 HAC 4:46
17 Eden Kessels 2011 AV Weert 4:52
18 Lune Verhofstadt 2011 HAC 5:06
19 Julia van Duijnhoven 2011 Lopersgroep Deurne 5:06
20 Puck van de Valk 2011 Lopersgroep Deurne 5:09
21 Pleun Erkens 2011 AV Weert 5:10
22 Sam Staadegaard 2011 GAC Gemert 5:13
23 Sofia Toller 2011 ATH 6:03
24 Madelief Segers 2011 Helmond 6:05

MMP, Meisjes Pupillen C en Mini (960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Nouk Helmink 2012 Scopias 4:33
2 Anna Dinghs 2012 Venlo 4:40
3 Amber Bevers 2012 GAC Gemert 4:51
4 Merel Maas 2012 Bakel 4:52
5 Jitske Wekenborg 2012 Venlo 4:53
6 Lisa van Deursen 2012 GAC Gemert 4:57
7 Tess Wassenberg 2013 Unitas 5:00
8 Amber Verhappen 2012 HAC 5:00
9 Dide van Hout 2012 GAC Gemert 5:07
10 Nina Kersten 2012 ATH 5:18
11 Fien Houben 2012 Atletiek Helden 5:20
12 Liz Pasmans 2012 Geldrop 5:59

Gatl, G Atleten (960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Robin Swinkels 4:35
2 Rick van Aerle 4:37
3 Jeroen Donkers 2008 ATH 4:50
4 Xander van Beek 4:51
5 Michiel Hendrikx 5:38
6 Collin van Eerd 2005 ATH 6:26
7 Thomas Follmer 9:03

Kids, Kids run (960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Elyza Leenders 2013 Nieuw Bergen 5:22
2 Janske Mennen 2013 Deurne 6:41
3 Floor Verheijen 2014 Nederweert 7:12