Uitslagen 3e Maalbeekcross

zondag 4 november 2018

Terug

Website


Msen, Lange cross (9120m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sven Eckers 1994 Köln 31:57
2 Kai Weyers 1994 Tura Brüggen 32:50
3 Niels Staring 1979 Oss '78 33:21
4 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 34:22
5 Lasse Lobmeyr 2001 Waldniel 34:36
6 Marijn Emans 1979 de Grensrunners 34:58
7 Marcel Hamann 1982 OSC Waldniel 35:01
8 Wesley Sleegers 1984 GAC Gemert 35:23
9 Ralph Scherjon 1979 Scopias 35:32
10 Peter Hoex 1983 Venlo 35:41
11 Jurjen Knarren 1983 AVON 35:42
12 Chris Steuns 1980 Swift 36:41
13 Jeroen Dael 1987 Scopias 37:25
14 Dirk van Dooren 1979 AV Weert 37:47
15 Wiljo Ermers 1979 GAC Gemert 37:53
16 Guus van Veen 1998 Leunen 38:05
17 Fabiaan Hendricks 1984 Venlo 38:59
18 Roy Mans 1984 Weert 39:25
19 Dominique Jentjens 1981 Velden 40:40
20 Bart Berkvens 1983 Asten 42:08
21 Remy Hendrickx 1988 Venlo 42:51
22 Koen Brouwer 1980 Tegelen 42:52
23 Roy Driessen 1984 Steyl 42:53
24 Adam Kudrewicz 1979 Helmond 44:28
25 Jules Martens 1986 Venlo 45:48
26 Onno van Knippenberg 1985 Scopias 46:42
27 Cris Konings 1981 Steyl 48:36
28 Peter op het Veldt 1981 Steijl 48:43
29 Michael van Gemen 1981 Velden 51:03
30 Sander van Venrooij 1988 Oss 53:01

M40, Lange cross (9120m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ron Koster 1978 Atletiek Helden 34:35
2 John van Bussel 1975 Scopias 35:06
3 Martijn Vergeer 1978 Loopgroep Aart Stigter 35:56
4 Olav Nieuwenhuis 1975 Tegelen 36:08
5 Roel Roubroeks 1977 Atletiek Helden 37:56
6 Ron Beurskens 1978 Horst 39:04
7 Luuk Hensen 1978 Scopias 39:47
8 Roger Janssen 1976 Belfeld 40:30
9 Jules van Hensberg 1976 Atletiek Leudal 40:50
10 Andrew Leenen 1977 Roggel 41:03
11 Dave van 't Hull 1975 Scopias 42:34
12 Menno Verschuren 1978 Herkenbosch 43:29
13 Marcel van de Werf 1975 Baarlo 44:21
14 Martijn Donselaar 1976 Orion 44:49
15 Roel Segers 1975 HAC 45:43
16 Radek Winiarski 1975 Someren 46:05
17 Sander Dinghs 1976 Venlo 46:57
18 Edgard Hendrikse 1974 Tegelen 47:42
19 Peter Stiphout 1977 Venlo 51:57

M45, Lange cross (9120m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Erik de Laat 1970 AV Weert 35:13
2 Edwin Kok 1972 GAC Gemert 35:19
3 John Thielen 1969 Lopersgroep Deurne 35:40
4 Marco Gielen 1970 Scopias 36:21
5 Robin van Duren 1969 Hardlopen.nl 38:03
6 Jos Adriaens 1970 Nederweert 38:53
7 Pascal Hodselmans 1970 Scopias 38:56
8 Mike Curvers 1971 Scopias 39:42
9 Hans Steijaert 1970 HAC 40:06
10 Sven van den Hurk 1972 Lopersgroep Deurne 40:23
11 Stephan Qarimi 1971 AV Weert 40:47
12 Marc Thielen 1971 Vlierden 41:47
13 Reiner Bohnen 1972 OSC Waldniel 43:17
14 Pieter de Kiewit 1969 Venlo 43:18
15 Frans Saes 1970 Reuver 44:54

M50, Lange cross (9120m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Frank Verschuuren 1966 Venray 37:49
2 Jos de Groot 1966 De Rips 38:06
3 Leon Stijnen 1966 Atletiek Leudal 38:08
4 Harald Lange 1968 OSC Waldniel 38:25
5 Marcel Zeelen 1966 Steyl 38:30
6 Jan Hermkes 1963 Velden 40:58
7 Ronald Dielissen 1967 Tegelen 41:00
8 Maarten Manders 1968 GAC Gemert 41:18
9 Chris Meulendijks 1964 Grubbenvorst 42:21
10 Jhonny van Rhee 1964 Scopias 42:22
11 Theo de Vries 1965 Scopias 42:36
12 Jeroen Kouwenberg 1964 Scopias 42:38
13 Peter Caris 1963 Orion 42:46
14 Eric Ebus 1967 Venlo 43:19
15 Rob Wismans 1967 Reuver 43:27
16 Ton van der Honing 1964 Swift 44:01
17 Jones Ewalds 1965 Venlo 45:00
18 Peter Meijers 1967 Scopias 48:15

M55, Lange cross (9120m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ton Grommen 1959 Maasbree 36:58
2 John Kocken 1961 HAC 39:06
3 Hans Peeters 1961 Atletiek Helden 39:17
4 Gé Vermeulen 1963 Belfeld 42:01
5 Perry Peeters 1962 STB 43:05
6 Georgy Sinelshchikov 1963 GAC Gemert 43:08
7 Adwin Hoogeveen 1961 Nederlandse Triathlonbond 43:32
8 John Willemsen 1960 Steyl 43:38
9 Thijs Verstappen 1959 Atletiek Leudal 44:13
10 Roland van den Bogaard 1962 Lopersgroep Deurne 45:19
11 Jos van Deur 1963 Steyl 46:19
12 Peter Wetjens 1961 Venlo 48:26
13 Nol Geurts 1960 Heythuysen 50:15
14 Frits Gösgens 1961 Oostrum Lb 55:22

M60, Lange cross (9120m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jack Niessen 1958 Swift 36:50
2 Theo van der Wielen 1957 Cifla 38:55
3 Nico Verstraten 1953 Atletiek Helden 40:13
4 Wiel van Lier 1953 Atletiek Helden 40:49
5 Jeu Propst 1953 Orion 41:37
6 Piet Jaspers 1952 't Jasper Sport 44:55
7 Henk van Eck 1956 GAC Gemert 45:03
8 Wiel Brouwers 1957 Horst 45:57
9 Ton Rückert 1954 Scopias 48:39
10 Paul Thijssen 1949 Orion 54:17
11 Wiel Ambaum 1949 Scopias 57:06

Vsen, Lange cross (9120m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lonneke Moonen 1985 Weert 42:57
2 Magda Winiarska 1980 Someren 43:28
3 Judith Gijsbers 1983 AV Weert 43:57
4 Demi Boerekamp 1998 Someren 44:50
5 Urdter Herrebout 1982 Baarlo Lb 44:54
6 Marloes de Wolf 1994 Swift 46:36
7 Carolien Wijnands 1989 Swift 46:36
8 Nancy Wisotzki 1973 Venlo 46:49
9 Frederique Moors 1975 Scopias 48:34
10 Susan Rijk 1974 Reuver 49:36
11 Cindy Hovens 1977 Scopias 50:47
12 Iwona Kudrewicz 1983 Helmond 54:37
13 Angeline Derksen 1974 Horst 58:29
14 Ria van Heijst 1965 Sevenum 1:01:25

V45, Lange cross (9120m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Kim Walraven 1973 Geldrop Runners 40:39
2 Natalia Fokina 1970 GAC Gemert 45:13
3 Regina Crienen 1970 Orion 46:06
4 Monique Hofmans 1968 Orion 49:17
5 Cariene de Raaij 1970 Reuver 49:36
6 Annette Philipsen - Linders 1970 Broekhuizenvorst 49:56
7 Thekla Winters-Brueren 1967 Scopias 51:37
8 Monique Backus 1967 Scopias 51:54
9 Lizette Klompen 1966 Ospel 51:59
10 Willemien Gijsbers 1957 Deurne 52:06
11 Will Linders 1972 Lottum 52:25
12 Esther Aerts 1972 Venlo 53:16
13 Chantal Jaspers 1972 Venlo 55:29
14 Sjan Deenen 1968 Sevenum 57:52

Vsen, Korte cross (4860m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Eartha Weber 1995 Atletiek Maastricht 18:37
2 An Lenders 1990 Venloop Running Team 19:18
3 Kim Janssen 1993 Lopersgroep Deurne 21:32
4 Johanna Josten 1983 Tegelen 23:57
5 Natalie Bongartz 1998 ASV Suchteln 24:44
6 Yvonne Jaspers 1991 LOGO 28:42
7 Luca Bopp 1997 Swift 30:58

V35, Korte cross (4860m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Karin Nieuwenhuis-Gielen 1979 Tegelen 20:03
2 Birgit Bertrand 1974 Kerkrade 22:32
3 Chantal Janssen 1976 Tegelen 24:09
4 Debbie Behnke 1977 Scopias 25:58
5 Petra Schreurs - Simons 1977 Scopias 26:21
6 Laura Bremmers 1978 Tegelen 27:58
7 Cindy Boon 1975 Venlo 40:18

V45, Korte cross (4860m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Nicole Loeve 1964 HAC 21:39
2 Judith de Bruin 1970 Atletiek Helden 23:18
3 Lily-Anne Smeets 1966 Swift 23:39
4 Iris Simons 1967 Steyl 25:29
5 Maaike Donders 1971 Eindhoven 25:52
6 Elise Swinkels 1970 Geldrop 26:17
7 Natasja Marcellis 1969 Overloon 26:21
8 Rinie Ebisch 1954 Atletiek Helden 26:49
9 Jeanne Stoffels 1960 Scopias 26:56
10 Suzan Handels-Wiertz 1971 Swift 27:11
11 Mario Timmermans 1971 Scopias 27:43
12 Dorthe Hufen 1971 ASV Suchteln 28:50
13 Wilma Maessen 1961 Scopias 29:00
14 Sonja Janssen 1972 Melderslo 29:20
15 Mariette Vialle 1951 Scopias 31:47
16 Inez Ruitenbeek 1956 Scopias 31:50
17 Sygrit Verkoijen 1973 Venlo 33:28
18 Monique Lamberts 1957 Scopias 35:35
19 Jose Eerens 1971 Valkenburg Lb 36:00
20 Louisa Nijholt 1961 Scopias 36:20

Msen, Korte cross (4860m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Luuk Hendrikx 1992 Phoenix 16:26
2 Guy Maas 1993 Atletiek Maastricht 16:36
3 Rens Simons 1998 Venloop Running Team 16:40
4 Niels Jacobs 1990 ATH 16:49
5 Legesse Dawit 1988 Tegelen 16:53
6 Rik van der Steen 1994 Lopersgroep Deurne 17:06
7 Ian Franssen 1998 Lopersgroep Deurne 17:09
8 Kenny Janssen 1989 Atletiek Helden 17:28
9 Rick Hendriks 1993 Oss '78 17:41
10 Luke Heijnen 1993 Atletiek Helden 18:39
11 Frank Hendriks 1990 Deurne 19:17
12 Roel Peters 1978 GAC Gemert 19:23
13 Tom Smetsers 1982 Reuver 19:31
14 Breyten Kouwenberg 1992 Scopias 20:36
15 Attila Kovacs 1974 ATH 25:35
16 Pascal Wanten 1974 Scopias 30:36

G-atl, Korte cross (4860m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sanne Tosserams (G) 2000 Scopias 31:17
2 Sietse Snijder (G) 1998 Scopias 33:07
3 Leon Timmermans (G) 1966 Scopias 33:53

M45, Korte cross (4860m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Manfred Herzog 1967 Dusseldorf 19:36
2 Eduard Wanten 1967 Beesel 20:54
3 Richard Sonnemans 1969 Atletiek Helden 21:27
4 Wiel van Lier 1953 Atletiek Helden 21:53
5 Bas Mols 1971 STB 21:56
6 Peter van Dijk 1970 Lopersgroep Deurne 22:33
7 Erik van den Akker 1967 Scopias 22:38
8 Martijn Stigter 1973 GAC Gemert 22:40
9 Bernie Nagel 1970 't Jasper Sport 22:45
10 Mark de Vries 1972 Helmond 22:48
11 Joost Brauer 1965 Belfeld 22:58
12 Ruud Langstraat 1972 ATH 23:06
13 Hennie de Kock 1954 Lopersgroep Deurne 23:11
14 Dieter Hitzmann 1957 Kempener LC 23:42
15 Michel Groffen 1972 ATV Venray 23:55
16 Hendrik-Jan Hool 1960 AVON 24:10
17 Gustaaf Gijsemans 1949 Kempener LC 25:36
18 Jan van Lessen 1965 Neuss 25:39
19 Eric Simons 1966 Orion 25:49
20 René Janssen 1970 Scopias 26:06
21 Bas Hein 1968 Tegelen 26:14
22 Hans Bos 1958 Atletiek Helden 26:56
23 Wim van Gestel 1956 Scopias 27:08
24 Frits Houben 1952 Tegelen 30:49
25 Frans Hanssen 1954 Caesar 40:18

JjA, Korte cross (4860m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Michael Woldemesekel 2001 ATV Venray 17:13
2 Tim Reinders 2001 Sonsbeck 17:22
3 Idris van Koolwijk 2001 Nijmegen Atletiek 18:34
4 Thijs Vermeulen 2000 Venray 19:07
5 Davy Schoeber 2001 HAC 19:35
6 Hannes Schulz 2001 Uerdingen 20:01
7 Martijn Jansen 2001 Scopias 20:50
8 Felix Weuthen 2001 ASV Suchteln 21:31
9 Romarie de Ghellinde 2000 Roermond 22:35
10 Sjoerd Waterschoot 2001 HAC 23:46

MjA, Meisjes Junioren A en B (3370m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jette Winkelman 2001 't Jasper Sport 14:01
2 Hannah Clercx 2000 Asterix 14:57
3 Channelyn Ambrosiussen 2001 Running Team Eindhoven 16:26
4 Yente Dielis 2001 Lopersgroep Deurne 17:41
5 Jill van de Vinne 2001 Scopias 19:10
6 Nynke Janssen 2001 AV Weert 21:02

MjB, Meisjes Junioren A en B (3370m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Rahel Brömmel 2002 Sonsbeck 12:36
2 Jill Wanten 2003 Swift 14:05
3 Pouke van Dijk 2003 Lopersgroep Deurne 14:16
4 Brenne Caubergh 2003 Atletiek Maastricht 15:43
5 Johanna Winkels 2002 Sonsbeck 16:00
6 Paula Menges 2002 ASV Suchteln 16:47
7 Kiara van Haandel 2003 Lopersgroep Deurne 17:26
8 Jeske van de Ligt 2002 GAC Gemert 18:32

JjB, Jongens Junioren B en C (3370m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Guus Winkelman 2003 Running Team Eindhoven 11:46
2 Jip Janissen 2003 Venloop Running Team 12:16
3 Olivier Gijbels 2002 Venloop Running Team 12:17
4 Jeroen Paymans 2003 Cifla 12:22
5 Tom Honings 2002 Lopersgroep Deurne 12:43
6 Teun Nagel 2003 't Jasper Sport 13:00
7 Han Baselier 2002 Lopersgroep Deurne 13:29
8 Jesper Gloudemans 2002 Lopersgroep Deurne 13:36
9 Mike van Wouwe 2003 ATH 13:47
10 Max Baur 2003 Scopias 14:05
11 Lucas Roog 2003 Scopias 14:13
12 Jelle van Oosterwijk 2003 GAC Gemert 14:18
13 Jordy Dols 2002 Atletiek Maastricht 14:43
14 Loek Peute 2003 Atletiek Helden 14:58

JjC, Jongens Junioren B en C (3370m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Pjotr Dolfsma 2004 Venloop Running Team 11:54
2 Timo Klomp 2005 ATH 12:57
3 Rafael Tromp 2004 Cifla 12:58
4 Torben van Straelen 2004 Sonsbeck 13:47
5 Liam Ernst 2004 Scopias 13:59
6 Gijs Buist 2005 AV Weert 14:33
7 Kars Reijnen 2004 HAC 14:45
8 Tjeerd Buist 2005 AV Weert 14:50
9 Niklas Claßen 2004 Sonsbeck 14:51
10 John Linders 2005 Lopersgroep Deurne 14:52
11 Fynn Reinders 2005 SV Sonsbeck 1919 e.V. 15:06
12 Gijs van Lieshout 2004 HAC 15:18
13 Rik Faassen 2004 Scopias 15:28
14 Guus van Riel 2005 Atletiek Helden 15:30
15 Joep ten Houten 2005 HAC 15:38
16 Stef Langendonk 2004 HAC 15:50
17 Raf Dambacher 2005 Scopias 16:12
18 Jorg Groenewoud 2005 Geldrop 16:54
19 Lars Vermazeren 2005 Lopersgroep Deurne 17:15
20 Tariq Mabija 2004 ATH 18:22
21 Remco Linders 2005 Lopersgroep Deurne 19:54
22 Roel van Engeland 2004 HAC 20:54

G-atl, Meisjes Junioren C (2390m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Erlan Rangan (G) 1993 Scopias 16:44
2 Merie Heinen (G) 1962 Scopias 20:48
3 Joos Claessen (G) 2002 Scopias 22:22
4 Mary Heinen (G) 1962 Scopias 24:07

MjunC, Meisjes Junioren C (2390m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Isis Levels 2005 Scopias 9:24
2 Carmen Coombs 2004 Running Team Eindhoven 9:28
3 Lynn Behnke 2005 Scopias 9:39
4 Lynn van Ham 2004 Achilles-Top 9:56
5 Emma Bijnen 2004 HAC 9:59
6 Suze Gipmans 2005 Venloop Running Team 10:14
7 Lynn Diederen 2005 Atletiek Leudal 10:15
8 Maureen Mols 2005 Achilles-Top 10:15
9 Mette Jacobs 2005 Scopias 10:28
10 Lieke Rijk 2004 Swift 10:30
11 Zoe Lehnen 2004 ASV Suchteln 10:34
12 Eva van der Putten 2005 HAC 10:38
13 Xenia Raptis 2004 Scopias 10:42
14 Floor Vulders-Jochems 2005 GAC Gemert 10:43
15 Valerie Chu 2005 AV Weert 10:50
16 Alies van Oosterwijk 2005 GAC Gemert 10:58
17 Demi de Vries 2004 HAC 11:01
18 Mirre Vissers 2005 Atletiek Helden 11:02
19 Sophie Luyven 2004 Sonsbeck 11:07
20 Lobke Pollen 2005 Scopias 11:11
21 Meike Janssen 2005 AV Weert 11:16
22 Jikke van Dijk 2005 Lopersgroep Deurne 11:27
23 Hermke Hesseling 2005 Scopias 11:36
24 Sarah Bacuna 2005 Scopias 11:43
25 Nienke Gloudemans 2004 Lopersgroep Deurne 12:05
26 Kaela Peeters 2004 Scopias 12:15
27 Maud Seuren 2004 AV Weert 14:47

JjunD, Jongens Junioren D (2390m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Dani Meisen 2006 Caesar 8:30
2 Loek Moons 2006 Budel-Schoot 8:42
3 Abel Kovacs-Borbas 2007 ATH 8:51
4 Julian van Rens 2006 ATV Venray 8:55
5 Thorsten Holtwick 2006 Sonsbeck 9:17
6 Rik Janissen 2006 Venloop Running Team 9:19
7 Jayden Zanders 2006 Scopias 9:20
8 Fergus Tabor 2007 HAC 9:22
9 Luuk Verhoeven 2006 HAC 9:27
10 Thomas Aerdts 2006 Scopias 9:28
11 Ivar van den Hurk 2006 Lopersgroep Deurne 9:45
12 Ramses ten Houten 2006 HAC 10:00
13 Jio Classen 2006 Scopias 10:02
14 Cas Rijvers 2006 Scopias 10:05
15 Bas Verheijen 2007 AV Weert 10:18
16 Senna America 2006 Achilles-Top 10:23
17 Jesse van Doren 2006 Geldrop 10:25
18 Simon Goossens 2007 Atletiek Helden 10:34
19 Tjisse Winkelmolen 2007 't Jasper Sport 10:37
20 Giulio Musumeci 2007 TuRa Bruggen 1923 e.V. 10:39
21 Stan Buurman 2006 HAC 10:40
22 Max van de Vondervoort 2006 Lopersgroep Deurne 10:40
23 Merijn Bond 2007 Achilles-Top 10:48
24 Raf Verbruggen 2006 Atletiek Helden 10:53
25 Dion Muijsenberg 2007 Atletiek Helden 10:58
26 Thijs Bongers 2007 Swift 11:06
27 Finn van de Klundert 2006 Scopias 11:07
28 Seppe Swinkels 2006 Scopias 11:07
29 Karsten de Groot 2007 Scopias 11:13
30 Nils van Leipsig 2007 Swift 11:17
31 Bo Gipmans 2007 Venlo 11:19
32 Kay Marris 2007 AV Weert 11:21
33 Nate Sillekens 2007 Atletiek Helden 11:22
34 Luc Houben 2007 Scopias 11:25
35 Chris Vijfvinkel 2007 Scopias 11:26
36 Jort Fleuren 2006 Atletiek Helden 11:28
37 Noud Janssen 2007 Scopias 11:32
38 Hielke Waterschoot 2007 HAC 11:38
39 Levi Vissers 2007 Atletiek Helden 11:40
40 Samuel Geboers 2006 Geldrop 12:02
41 Channing Wiedemeijer 2007 ATV Venray 12:20
42 Willem Klomp 2006 ATV Venray 12:35
43 Leroy Degger 2006 Scopias 12:43
44 Luc Sanders 2007 ATV Venray 12:50
45 Mathieu Huys 2007 Scopias 15:19
46 Siem Wanten 2007 Scopias 15:47

MjunD, Meisjes Junioren D (1650m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lynn Thijs 2006 't Jasper Sport 6:17
2 Chayel Bletterman 2006 ATV Venray 6:24
3 Jools van de Klundert 2006 Scopias 6:35
4 Bente Jacobs 2007 Scopias 6:37
5 Nica Niersmann 2006 Sonsbeck 6:38
6 Kyra Kluckow 2006 Sonsbeck 6:38
7 Sanne Michiels 2006 ATH 6:47
8 Vera van Erp 2006 Atletiek Leudal 6:49
9 Sofie Bos 2007 Scopias 6:56
10 Danique Willemsen 2006 Scopias 6:57
11 Mahalet Woldemesekel 2007 ATV Venray 6:57
12 Sjuulke Heinrichs 2007 Scopias 7:08
13 Layla van Berkel 2007 HAC 7:22
14 Loes Neutenboom 2006 Atletiek Leudal 7:26
15 Alleza Pentury 2007 Scopias 7:46
16 Lynn van Dop 2006 Sonsbeck 7:47
17 Julia Gitmans 2006 Scopias 8:08
18 Brechje Arts 2007 ATV Venray 8:19
19 Lea Holtwick 2007 Sonsbeck 8:56

JpupA, Jongens Pupillen A (1650m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Karsten Debets 2008 Caesar 6:07
2 Max Hutjens 2008 Venloop Running Team 6:08
3 Tijn de Koning 2009 Bakel 6:27
4 Jorg Klomp 2008 ATH 6:34
5 Ivar Colijn 2008 AV Weert 6:35
6 Mads Verhofstadt 2008 HAC 6:37
7 Myka Kuijpers 2008 Lopersgroep Deurne 6:40
8 Jop Slaats 2009 Lopersgroep Deurne 6:42
9 Alain Ritten 2009 Achilles-Top 6:47
10 Stijn Pelzer 2008 Achilles-Top 6:49
11 Gijs Deckers 2008 Swift 6:52
12 Dean Schuurs 2009 Scopias 6:57
13 Basayne Tchagandi 2009 ASV Suchteln 6:58
14 Ravi Classen 2009 Scopias 7:02
15 Jelle Kurvers 2008 Atletiek Helden 7:06
16 Faas Wanten 2008 Scopias 7:07
17 Mike van Tilburg 2009 HAC 7:08
18 Joep van Casteren 2009 ATH 7:10
19 Max Schmalfuss 2009 ASV Suchteln 7:11
20 Rens Heygele 2008 HAC 7:16
21 Pepijn van den Hurk 2009 ATH 7:19
22 Robbert van Rooijen 2008 Atletiek Leudal 7:21
23 Joël Mabija 2008 ATH 7:23
24 Jordy Keijsers 2008 Budel 7:24
25 Gilles Hermans 2008 Atletiek Helden 7:25
26 Adam Kovacs-Borbas 2009 ATH 7:26
27 Tim Michiels 2009 ATH 7:27
28 Remco Adriaans 2009 GAC Gemert 7:33
29 Ties van de Werken 2008 AV Weert 7:36
30 Henrik Hoeben 2008 't Jasper Sport 7:38
31 Raf Wolters 2008 Swift 7:39
32 Giel van Oosterwijk 2009 GAC Gemert 7:43
33 Teun Schattefor 2008 Scopias 7:47
34 Marlo Janssen 2009 Scopias 7:48
35 Stijn Bolhaar 2008 Scopias 7:49
36 Gijs op ´t Root 2008 AV Weert 7:50
37 Joppe van den Bercken 2009 Scopias 7:51
38 Sem Elzinga 2008 Atletiek Helden 8:00
39 Luuk Schreurs 2009 Scopias 8:03
40 Casper Rekmans 2009 AV Weert 8:09
41 Yon Peeters 2009 Atletiek Helden 8:10
42 Diego Garza Jasso 2009 Scopias 8:18
43 Tijs Rijvers 2008 Scopias 8:19
44 Tim Hendrikx 2008 Scopias 8:20
45 Cas Nelissen 2008 Scopias 8:21
46 Levi Franssen 2008 ATV Venray 8:22
47 Jop Gubbels 2008 Scopias 8:30
48 Caspar Gielen 2008 Scopias 8:33
49 Lieven van den Broek 2008 ATV Venray 8:36
50 Sef Jacobs 2009 Scopias 8:38
51 Roman van den Akker 2008 Scopias 8:43
52 Kane Vijgenboom 2008 Scopias 8:44
53 Lukas Canjels 2009 Scopias 8:49
54 Joep Mans 2008 Scopias 8:57
55 Jonas Erkens 2009 Tura Brüggen 8:57
56 Kevin van Gerwen 2008 't Jasper Sport 9:03
57 Sven Mewiss 2008 Tegelen 9:04
58 Mathijs Ottenheijm 2008 Atletiek Helden 9:09
59 Jordan Driessen 2008 Scopias 9:10
60 Dion Neijgh van Lier 2009 AV Weert 9:14
61 Joris Huys 2008 Scopias 9:28
62 Siem Geelen 2009 AV Weert 9:50
63 Thijs Bukkems 2009 't Jasper Sport 11:27
64 Alfeu Heuijerjans 2009 Scopias 11:30

MpupA, Meisjes Pupillen A (1650m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anouk Langstraat 2008 ATH 6:20
2 Kirsten van den Hurk 2008 Lopersgroep Deurne 6:32
3 Sofie van Wouwe 2008 ATH 6:40
4 Lieke Jans 2008 Achilles-Top 6:58
5 Merel Theeuwen 2008 Scopias 6:59
6 Lot van Veghel 2009 ATV Venray 7:02
7 Malin Kluckow 2009 SV 1919 Sonsbeck 7:05
8 Lucy Janssen 2008 ATV Venray 7:07
9 Lieve Derks 2009 ATH 7:08
10 Sara van Ham 2008 Achilles-Top 7:16
11 Renske Mennen 2009 Lopersgroep Deurne 7:22
12 Eline Bartels 2009 Lopersgroep Deurne 7:27
13 Hedwig Tabor 2009 HAC 7:30
14 Danique Adriaans 2008 GAC Gemert 7:36
15 Els Neutenboom 2009 Atletiek Leudal 7:43
16 Kim Jochems 2009 Kerkrade 7:44
17 Jaydee Leenders 2009 ATV Venray 7:46
18 Fleur Joosten 2009 AV Weert 7:54
19 Liz Bastings 2009 Scopias 7:56
20 Evi Jongen 2009 Scopias 7:57
21 Lieke van Rengs 2008 ATV Venray 8:05
22 Dagmar Oosting 2008 ATV Venray 8:06
23 Maya Kessel 2008 ASV Suchteln 8:10
24 Isabel Aerdts 2009 Scopias 8:13
25 Sofie Soer 2008 AV Weert 8:18
26 Louisa Tietze 2008 ASV Suchteln 8:22
27 Mailin Kuhm 2009 ASV Suchteln 8:22
28 Alicia van Leeuwen 2008 Atletiek Leudal 8:34
29 Charlotte Reyer 2009 Tura Brüggen 8:34
30 Rian Janssen 2009 Scopias 8:35
31 Romy Tietze 2009 ASV Suchteln 8:35
32 Finja Determann 2008 ASV Suchteln 8:41
33 Sjors van den Boogaert 2008 't Jasper Sport 8:47
34 Evi Hovens 2008 Scopias 8:51
35 Teuntje Blanken 2009 Scopias 8:51
36 Jikke Halferkamps 2009 Scopias 8:54
37 Chiara Toller 2009 ATH 8:59
38 Kaat Plomp 2008 AV Weert 9:00
39 Michelle Haenen 2009 Scopias 9:01
40 Emma van Liebergen 2009 Scopias 9:01
41 Vienne Gitmans 2009 Scopias 9:04
42 Kato Boom 2008 ATV Venray 9:12
43 Imke Wijnen 2009 AV Weert 9:12
44 Bente Schouenberg 2009 Scopias 9:14
45 Neomi Peeters 2009 Scopias 9:28
46 Luna Smits 2009 Scopias 9:31

JpupB, Jongens en Meisjes Pupillen B (1050m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jan Aardenburg 2010 Unitas 4:07
2 Timo Wassenberg 2010 Unitas 4:08
3 Twan ten Have 2010 Scopias 4:18
4 Jente Wekenborg 2010 Scopias 4:21
5 Enruique Arias 2010 Scopias 4:25
6 Niek van Montfort 2010 Scopias 4:39
7 Huub Oerlemans 2010 ATV Venray 4:41
8 Stijn Vissers 2010 Atletiek Helden 4:44
9 Noud Kessels 2010 Scopias 4:46
10 Sjoerd Janssen 2010 Scopias 4:47
11 Timo Broekmans 2010 Unitas 4:48
12 Loek Reinders 2010 Lopersgroep Deurne 4:52
13 Justin Smirk 2010 HAC 4:54
14 Sem Vissers 2010 Scopias 4:55
15 Casper Van de Weert 2010 't Jasper Sport 4:56
16 Kevin Kersten 2010 ATH 5:00
17 Stan Willemsen 2010 Atletiek Helden 5:02
18 Alex Haenen 2010 Atletiek Helden 5:03
19 Jens Pasmans 2010 Geldrop 5:07
20 Thijn Mennen 2010 Deurne 5:11
21 Max Kox 2010 ASV Suchteln 5:18
22 Roan Aarns 2010 Scopias 5:21
23 Roan van der Meulen 2010 AV Weert 5:24
24 Eef Kirkels 2010 AV Weert 5:28
25 Lucas Ottenheijm 2010 Atletiek Helden 5:48
26 Kyle Sillekens 2010 Atletiek Helden 6:33
27 Lucas Gielen 2010 Scopias 6:39
28 Martijn Raadschelder 2010 ATV Venray 6:40

MpupB, Jongens en Meisjes Pupillen B (1050m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anna van der Velden 2010 Scopias 4:19
2 Aila Colijn 2010 AV Weert 4:30
3 Meike Maas 2010 Lopersgroep Deurne 4:33
4 Roos van Houts 2010 't Jasper Sport 4:55
5 Sien van Veghel 2010 ATV Venray 4:56
6 Marijke Schraets 2010 Scopias 5:17
7 Emily Pötters 2010 ASV Suchteln 5:22
8 Nora Lecour 2010 ASV Suchteln 5:23
9 Zaya Classen 2010 Venlo 5:25
10 Maud Helmink 2010 Scopias 5:28
11 Liz Spann 2010 Scopias 5:59
12 Hafsa El-Amriti 2010 Scopias 6:08
13 Laura Geboers 2010 Geldrop 6:55
14 Nienke Roesink 2010 HAC 7:19

JpupC, Jongens en Meisjes Pupillen C en Mini (1050m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ruben Thuyls 2011 Scopias 4:33
2 Koen Verheijen 2011 AV Weert 4:51
3 Lins Kiggen 2011 AV Weert 4:52
4 Aron Kovacs-Borbas 2011 ATH 4:57
5 Bram Rekmans 2011 AV Weert 4:59
6 Fabrizio Musumeci TuRa Bruggen 1923 e.V. 5:00
7 Sybe van de Bercken 2011 Scopias 5:02
8 Sem Kusters 2011 Scopias 5:03
9 Michiel Klomp 2011 ATV Venray 5:14
10 Jort van den Hoef 2011 ATV Venray 6:13
11 Owen Meijgh van Lier 2011 AV Weert 6:16
12 Luuk van der Meulen 2012 AV Weert 6:23

MpupC, Jongens en Meisjes Pupillen C en Mini (1050m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Arden Veldman 2011 Achilles-Top 4:38
2 Lois de Groot 2011 Scopias 4:42
3 Aafke Mennen 2011 Lopersgroep Deurne 4:50
4 Daphne Klomp 2011 Scopias 4:53
5 Ise Jans 2011 Achilles-Top 5:00
6 Nienke Bartels 2011 Lopersgroep Deurne 5:08
7 Lorijn Rutten-Wijenberg 2011 ATV Venray 5:19
8 Jans Plomp 2011 AV Weert 5:37
9 Anouk Mewiss 2011 Tegelen 5:38
10 Lune Verhofstadt 2011 HAC 5:49
11 Sofia Toller 2011 ATH 6:22

JpCM, Jongens en Meisjes Pupillen C en Mini (1050m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Bjorn Adriaans 2012 GAC Gemert 5:10
2 Simon Bartels 2013 Lopersgroep Deurne 5:31
3 Ward Haenen 2012 Atletiek Helden 5:40
4 Teun Brouwer 2012 Scopias 5:58
5 Yavan Arts 2012 ATV Venray 6:12
6 Enne Dinghs 2013 Venlo 6:36
7 Jip Hendriks 2014 Tegelen 6:38
8 Jesse Boerekamp 2014 't Jasper Sport 7:12

MpCM, Jongens en Meisjes Pupillen C en Mini (1050m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Evi Schreurs 2012 Scopias 5:01
2 Pleun van Wofzik 2012 Scopias 5:15
3 Nouk Helmink 2012 Scopias 5:18
4 Jitske Wekenborg 2012 Venlo 5:22
5 Anna Dinghs 2012 Venlo 5:23
6 Tess Wassenberg 2013 Unitas 5:27
7 Saartje Elize Hendiks 2012 Scopias 5:37
8 Nina van Dooren 2012 Scopias 5:54
9 Fenna Linssen 2012 Scopias 5:59