Uitslagen Jaspercross

zondag 8 januari 2023

Terug

Website


U8 Jongens (1000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Dejan Verlinden 2016 Swift 5:12
2 Xavier Mostard 2016 GAC Gemert 5:15
3 Han Schwaner 2016 GAC Gemert 5:32
4 Elias Verbiest 2016 ATH 5:59
5 Guus Treuen 2016 Helden 6:05

U8 Meisjes (1000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Charlotte Wilms 2016 ATH 5:14
2 Jilke van Erp 2016 GAC Gemert 5:24
3 Mandy Nouwen 2016 Atletiek Leudal 5:35
4 Valentina de Kaste 2017 Venlo 5:42
5 Femke Quaedvlieg 2016 GAC Gemert 5:47
6 Lynn van de Wijdeven 2016 AV Weert 6:01
7 Eva Bankers 2017 Helmond 6:11
8 Robyn Vliegenberg 2016 Helmond 6:21
9 Kaylin Omondi 2016 Unitas 6:24
10 Jolie Vondenhoff 2017 Unitas 6:42
11 Tess van Mierlo 2017 Asten 9:32

U9 Jongens (1000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Daan Janssen 2015 Venlo 4:19
2 Raf van Boekholdt 2015 Scopias 4:22
3 Jelle Fortuin 2015 Atletiek Helden 4:34
4 Mika Munsters 2015 Lopersgroep Deurne 4:53
5 Rick Biemans 2015 ATH 5:01
6 Thomas Hocqué 2015 Lopersgroep Deurne 5:05
7 Freek Bankers 2015 Helmond 5:05
8 Rens Nagel 2015 't Jasper Sport 5:09
9 Samuel Dekkers 2015 GAC Gemert 5:09
10 Finn Gruijters 2015 HAC 5:24
11 Sem Koumans 2015 Swift 5:28
12 Maes Rouwette 2015 ATV Venray 5:30
13 Ian Koumans 2015 Swift 5:31
14 Jens van Mierlo 2015 Asten 5:33
15 Xander Lammers 2015 ATV Venray 6:03
16 Sil Paulus 2015 ATV Venray 6:52
17 Sam van den Heuvel 2015 Lopersgroep Deurne 7:21

U9 Meisjes (1000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Eliza Derijk 2015 Venlo 5:02
2 Floor Halfers 2015 AV Weert 5:10
3 Hanna Lansman 2015 Vlierden 5:11
4 Iris Lansman 2015 Lopersgroep Deurne 5:21
5 Yenthe Goertz 2015 Scopias 5:36
6 Selin Dogan 2015 ATH 5:40
7 Mila Claessens 2015 't Jasper Sport 5:41
8 Roos Sentjens 2015 AV Weert 5:43
9 Livia Omondi 2015 Unitas 5:48
10 Gigi Vondenhoff 2015 Unitas 6:10
11 Lize Voeten 2015 't Jasper Sport 6:39

U10 Jongens (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Cas van Gog 2014 Deurne 5:56
2 Jelle Leenders 2014 GAC Gemert 5:59
3 Kevin van de Vorst 2014 AV Weert 6:00
4 Remi van de Valk 2014 Lopersgroep Deurne 6:02
5 Stijn van Daal 2014 ATV Venray 6:15
6 Tijs Treuen 2014 Helden 6:21
7 Loek van Gils 2014 Lopersgroep Deurne 6:28
8 Thijm van de Mosselaar 2014 HAC 6:31
9 Nathan Gevers 2014 't Jasper Sport 6:38
10 Sem Maas 2014 't Jasper Sport 6:44
11 Jayden Keijsers 2014 AV Weert 6:47
12 Manfred de Leeuw van Weenen 2014 HAC 6:47
13 Jamez Visser 2014 ATH 6:47
14 Milan Bovend'eerdt 2014 AV Weert 6:55
15 Jayden Jennissen 2014 Scopias 7:01
16 Vince Keijsers 2014 AV Weert 7:08
17 Jasper van Rooij 2014 Atletiek Helden 7:13
18 Daan Verbiest 2014 ATH 8:30

U10 Meisjes (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Julie Scholtissen 2014 Achilles-Top 5:59
2 Josephine de Kaste 2014 Scopias 6:24
3 Mint van Voorden 2014 GAC Gemert 6:27
4 Floor Verheijen 2014 AV Weert 6:40
5 Lou Geelen 2014 AV Weert 6:43
6 Lente Looijmans 2014 ATH 6:57
7 Myrthe Klomp 2014 Scopias 6:59
8 Nikki Zegers 2014 Scopias 7:00
9 Marly Bankers 2014 Helmond 7:02
10 Caity Sandbergen 2014 't Jasper Sport 7:04
11 Minke Joosten 2014 Lopersgroep Deurne 7:15
12 Flore van Mierlo 2014 't Jasper Sport 7:16
13 Kris van Bussel 2014 GAC Gemert 7:31
14 Ize van Goch 2014 Lopersgroep Deurne 8:11

U12 Jongens (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jur van Boekholdt 2012 Scopias 5:35
2 Jasper Derijk 2013 Scopias 5:37
3 Jord Custers 2012 HAC 5:45
4 Dex Scheepers 2013 ATH 5:48
5 Jim Tinnemans 2013 Unitas 5:49
6 Melchior de Leeuw van Weenen 2013 HAC 5:51
7 Brent Smetsers 2013 Scopias 5:53
8 Stijn Fortuin 2012 Atletiek Helden 5:53
9 Teun van Eijk 2011 Asten 5:55
10 Daan Beurskens 2012 Scopias 5:56
11 Koen Vallen 2013 Heythuysen 6:02
12 Niels van der Bruggen 2012 GAC Gemert 6:09
13 Finn Hol 2013 ATV Venray 6:10
14 Ryan van Groenendaal 2012 Scopias 6:13
15 Sam Lindeijer 2013 Heeze 6:14
16 Jarno Bovend'eerdt 2012 AV Weert 6:19
17 Roan van Hout 2012 AV Weert 6:24
18 Daan Schell 2013 Scopias 6:25
19 Ties Gommans 2013 Atletiek Helden 6:27
20 Luuk van Asten 2013 Asten 6:29
21 Gijs van Bussel 2012 Asten 6:35
22 Pepijn van de Laar 2012 ATV Venray 6:47
23 Roy Sanders 2013 ATV Venray 6:49
24 Jesper Janssen 2012 ATV Venray 6:49
25 Loris Adriaens 2012 AV Weert 6:50
26 Lars Kersten 2013 Atletiek Helden 6:50
27 Ruben de Boon 2012 HAC 6:50
28 Tren Cox 2013 Swift 6:52
29 Lars van Mierlo 2013 Asten 6:55
30 Niek van Asten 2012 Asten 7:07
31 Stef Paulus 2012 ATV Venray 7:13
32 Noud van Mierlo 2013 Asten 7:15
33 Mika Koetsier 2012 Lopersgroep Deurne 7:17
34 Timon Spruijt 2013 Swift 7:21
35 Luuk Verbeek 2013 Lopersgroep Deurne 7:22

U12 Meisjes (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sophie Tripp 2013 ATH 5:26
2 Evy Lammers 2012 AVON 5:41
3 Merel Looijmans 2013 ATH 5:50
4 Tess Wassenberg 2013 Unitas 5:53
5 Zara Verhoeff 2013 Tilburg Road Runners 5:57
6 Fien Houben 2012 Scopias 6:09
7 Imke van den Berg 2012 GAC Gemert 6:13
8 Nina Kersten 2012 ATH 6:15
9 Pleun van Woezik 2012 Scopias 6:16
10 Merel Maas 2012 Lopersgroep Deurne 6:17
11 Evi Schreurs 2012 Scopias 6:18
12 Daphne Janssen 2013 Venlo 6:18
13 Feline Derrijk 2012 Scopias 6:20
14 Ela Verlinden 2012 Swift 6:22
15 Kiki Pala 2012 Scopias 6:24
16 Aoibhinn van de Ven 2013 AV Weert 6:27
17 Daphne Coldeweijer 2013 ATH 6:30
18 Ruby van Schijndel 2012 GAC Gemert 6:33
19 Marit Houben 2013 Lopersgroep Deurne 6:34
20 Fay Sentjens 2013 AV Weert 6:35
21 Emma van Gog 2012 Lopersgroep Deurne 6:41
22 Lieve van den Berg 2013 AV Weert 6:47
23 Sarah Verbiest 2013 ATH 6:48
24 Benthe Holtman 2013 AV Weert 6:52
25 Imke Biemans 2012 ATH 6:52
26 Lynn Bolio 2013 AV Weert 6:54
27 Juul van der Velden 2010 Asten 6:55
28 Zina Verlinden 2013 Swift 6:58
29 Nicky Aboni 2013 ATV Venray 7:02
30 Yrsa Bauer 2013 Scopias 7:04
31 Janne van Mierlo 2012 Someren 7:08
32 Annabella van der Zijden 2012 ATH 7:10
33 Jill Gevers 2012 't Jasper Sport 7:27
34 Fleur Claessens 2013 't Jasper Sport 7:47
35 Janske Mennen 2013 Lopersgroep Deurne 8:02
36 Luca Gielissen 2013 Lopersgroep Deurne 8:11
37 Indy van Groenendaal 2012 Scopias 8:51

U14 Jongens (2000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Timo Wassenberg 2010 Unitas 8:48
2 Noud Kessels 2010 Scopias 9:11
3 Jarne Reijnen 2010 HAC 9:20
4 Nout Vallen 2010 Heythuysen 9:26
5 Julian Frijters 2011 AV Weert 9:27
6 Jahmairo Tuithof 2010 Lopersgroep Deurne 9:39
7 Justen de Vries 2010 GAC Gemert 9:47
8 Aron Kovacs-Borbas 2011 ATH 9:51
9 Noah Babic 2010 Swift 9:58
10 Mick Smits 2011 Scopias 10:01
11 Koen Deckers 2010 Swift 10:11
12 Bram Rekmans 2011 AV Weert 10:21
13 Thomas Jansen 2011 ATH 10:22
14 Len Proenings 2010 Lopersgroep Deurne 10:23
15 Koen Verheijen 2011 AV Weert 10:33
16 Owen Neijgh van Lier 2011 AV Weert 10:44
17 Kehinde van Vonderen 2010 ATV Venray 10:50
18 Luuk Maas 2011 't Jasper Sport 10:54
19 Stijn van den Berg 2011 GAC Gemert 10:58
20 Dion Stam 2010 't Jasper Sport 11:01
21 Alexander de Roo van Alderwerelt 2011 AV Weert 11:11
22 Sjoerd Timmermans 2011 AV Weert 11:31
23 Koen Schrama 2011 Lopersgroep Deurne 11:43
24 Coen Slot 2010 ATV Venray 13:02
25 Jort van den Hoef 2011 ATV Venray 15:25

U14 Meisjes (1600m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anna van der Velden 2010 Scopias 7:02
2 Laura Verhallen 2010 Lopersgroep Deurne 7:16
3 Meike Maas 2010 Lopersgroep Deurne 7:27
4 Daphne Klomp 2011 Scopias 7:32
5 Sien van Veghel 2010 ATV Venray 7:40
6 Lise Kostons 2010 HAC 7:41
7 Vive Spierings 2011 Lopersgroep Deurne 7:48
8 Veerle Mouris 2010 Lopersgroep Deurne 7:51
9 Roos van Houts 2010 't Jasper Sport 7:55
10 Aafke Mennen 2011 Lopersgroep Deurne 8:07
11 Karlijn Sukel 2010 HAC 8:14
12 Pixie Clignett 2011 HAC 8:22
13 Puck van de Valk 2011 Lopersgroep Deurne 8:31
14 Anna Wilms 2011 HAC 8:34
15 Bente Kuijpers 2010 Lopersgroep Deurne 8:41
16 Dineo van Laarhoven 2011 HAC 8:44
17 Noëlle Martens 2011 Lopersgroep Deurne 8:45
18 Sunny Zijlmans 2011 HAC 8:52
19 Mirthe Holtman 2011 AV Weert 8:55
20 Ranomi Rijntjes 2010 AV Weert 9:03
21 Yara Bauer 2011 Scopias 9:06
22 Lynn Kusters 2011 Lopersgroep Deurne 9:07
23 Quinty Coumans 2011 Scopias 9:08
24 Julia van Duijnhoven 2011 Lopersgroep Deurne 9:09

U16 Jongens (3000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jorg Klomp 2008 ATH 12:29
2 Mees Vergoossen 2008 HAC 12:36
3 Sjoerd Boosman 2008 Geldrop 12:40
4 Ricco Beckers 2009 STB 12:50
5 Gijs Deckers 2008 Swift 12:53
6 Tim Michiels 2009 ATH 13:01
7 Dani Koetsier 2008 Lopersgroep Deurne 13:35
8 Rens van Meer 2009 HAC 13:57
9 Ties van de Werken 2008 AV Weert 14:17
10 Myka Kuijpers 2008 Lopersgroep Deurne 14:53
11 Sjoerd Stel 2009 Swift 14:59
12 Gilles Hermans 2008 Atletiek Helden 15:14
13 Giel van Oosterwijk 2009 GAC Gemert 15:16
14 Adam Kovacs-Borbas 2009 ATH 15:17
15 Yamen shaikh Albasatena 2008 Helmond 15:36
16 Linus van Hout 2009 Lopersgroep Deurne 15:38
17 Finn Jans-Beken 2009 ATV Venray 15:41
18 Casper Rekmans 2009 AV Weert 15:45
19 Alex van der Putten 2008 ATV Venray 15:46
20 Remco Adriaans 2009 GAC Gemert 16:01
21 Dion Neijgh van Lier 2009 Weert 16:03
22 Luuk Schreurs 2009 Scopias 16:35

U16 Meisjes (2000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sofie van Wouwe 2008 ATH 8:35
2 Kirsten van den Hurk 2008 Lopersgroep Deurne 8:58
3 Anouk Langstraat 2008 ATH 9:13
4 Lieve Derks 2009 ATH 9:15
5 Jaydee Leenders 2009 ATV Venray 9:17
6 Ise Spierings 2009 Lopersgroep Deurne 9:40
7 Lieke van Rengs 2008 ATV Venray 9:43
8 Renske Mennen 2009 Lopersgroep Deurne 9:54
9 Nina Maas 2009 't Jasper Sport 10:04
10 Tess Schumans 2009 STB 10:07
11 Saar Verdonschot 2009 't Jasper Sport 10:21
12 Iris van Hoef 2009 AV Weert 10:22
13 Freke Hoeben 2009 't Jasper Sport 10:37
14 Loes Hoeben 2009 't Jasper Sport 10:38
15 Carlijn Rijntjes 2008 AV Weert 10:47
16 Silke Hartjes 2009 AV Weert 10:57
17 Danique Adriaans 2008 GAC Gemert 11:34
18 Imke Wijnen 2009 AV Weert 11:47
19 Dagmar Oosting 2008 ATV Venray 12:16
20 Lina van Oirschot 2008 ATV Venray 12:41
21 Fiene van de Werken 2008 AV Weert 13:08
22 Luna Jacobs 2008 Lopersgroep Deurne 13:24

U18 Vrouwen (3000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sanne Michiels 2006 ATH 14:58
2 Layla van Berkel 2007 HAC 15:15

U20 Vrouwen (3000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lynn van Ham 2004 Achilles-Top 13:09
2 Danae Leemans 2004 Eindhoven Atletiek 13:37
3 Eva Kok 2005 GAC Gemert 13:39
4 Carlijn Mols 2004 STB 14:41
5 Maureen Mols 2005 Achilles-Top 15:55

Mannen Lange Cross (8000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Teun Duisters 1993 Eindhoven Atletiek 29:49
2 Niels Verhagen 1998 Oss '78 29:58
3 Koen van de Mortel 1994 Lopersgroep Deurne 31:21
4 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 32:22
5 Nick van den Eng 1991 Eindhoven Atletiek 32:53
6 Wouter Bierings 1986 Asten 33:07
7 Roy Goossens 1994 HAC 33:23
8 Joris van Hulten 1991 Deurne 34:12
9 Dave Bankers 1982 Asten 46:00
10 Ron Spreeuwenberg 1991 Atletiek Helden 34:23
11 Ara van den Eijnde 1985 GAC Gemert 35:11
12 Jelle van Oosterwijk 2003 GAC Gemert 35:35
13 Bjorn Berkvens 1989 't Jasper Sport 35:43
14 Stan Smits 1997 Deurne 36:45
15 Ruud van Oorschot 1983 Someren 37:04
16 Mick Kanters 2001 Asten 37:42
17 Johri van Eerd 1994 HAC 38:00
18 Sander Nievergeld 1984 't Jasper Sport 38:09
19 Frans Bruijstens 1983 't Jasper Sport 40:09
20 Ralf van Oosterhout 1985 Asten 40:46
21 Rob van de Laar 1984 Asten 41:43
22 Timo Timmermans 2002 Someren 42:05
23 Mink van Empel 2005 Asten 42:31
24 Marco Timmer 1984 Asten 43:07
25 Joost Meeuws 1987 Someren 43:57
26 Thomas Zegers 1983 Asten 44:09
27 Ailie Haasen Asten 44:55
28 Frank de Leeuw 1983 Someren 45:27

Vrouwen Lange Cross (8000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Melissa van den Reek 2000 Lopersgroep Deurne 34:56
2 Eefje Ottevanger 1979 Eindhoven Atletiek 35:54
3 Nathalie Thijssen 1991 Asten 36:43
4 Evi Joosten 1987 Ommel 37:13
5 Sanne Rijnders 1997 Eindhoven 38:16
6 Julienne Zantingh 1993 't Jasper Sport 39:03
7 Anita Hermann 1961 Issum 42:06
8 Loes Heuvelmans 1969 Meterik 44:44
9 Marije van Hulten 1986 't Jasper Sport 46:19
10 Elvera van den Tillaar-van Gemert 1990 't Jasper Sport 48:54
11 Noor Breugelmans 1964 't Jasper Sport 49:01
12 Gonny Manders-Poell 1962 't Jasper Sport 49:06
13 Zoë van der Groen 2001 Deurne 50:11
14 Marte Timmermans 1974 Asten 50:55
15 Hanny Bouwmans 1964 't Jasper Sport 51:00
16 Laura Manders 1995 Someren 52:14
17 Rian Heijligers 1961 Asten 54:13

M40+ Lange Cross (8000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Arjan Donkerbroek 1980 Eindhoven Atletiek 31:32
2 Bert Wouters 1982 Hechtel 32:01
3 Richard Bergs 1980 Atletiek Leudal 33:55
4 Koen Hendrikx 1979 't Jasper Sport 34:08
5 Martijn Bakker 1982 Weert 40:44
6 Geert Dinghs 1981 Asten 42:49
7 Frank van der Velden 1980 Asten 45:43
8 Derk Bergmans 1978 't Jasper Sport 54:25

M45+ Lange Cross (8000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ruud van Mil 1977 de Peelrunners 31:06
2 Ron Koster 1978 Atletiek Helden 32:15
3 Jeroen Hendriks 1977 Scopias 32:57
4 Stefan van Oosterwijk 1975 GAC Gemert 34:29
5 Stefan van Mierlo 1975 Asten 34:48
6 Martijn Tuin 1973 Lopersgroep Deurne 35:49
7 Olav Nieuwenhuis 1975 Tegelen 36:42
8 Arnold Koetsier 1974 Lopersgroep Deurne 37:04
9 Andrew Leenen 1977 Roggel 37:58
10 Eddy Geboers 1975 't Jasper Sport 40:28
11 Bart van Mierlo 1976 Someren 40:34
12 Bas Tielemans 1975 Grashoek 41:10
13 Stefan Rus 1974 Someren 44:34
14 Marcel Zelen 1973 Atletiek Leudal 44:53

M50+ Lange Cross (8000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Erik Houben 1970 AV Weert 33:42
2 John Thielen 1969 Lopersgroep Deurne 34:11
3 Edwin Kok 1972 GAC Gemert 34:32
4 Jack Boots 1970 Scopias 34:54
5 Marcel Meulendijks 1968 ATV Venray 36:45
6 Sven van den Hurk 1972 Lopersgroep Deurne 36:46
7 Bas van Loon 1972 Asten 37:06
8 Joeri Martens 1971 Geldrop 37:16
9 Maarten van den Akker 1968 't Jasper Sport 39:58
10 Marc Thielen 1971 Vlierden 41:39
11 Peter Verbruggen 1968 GAC Gemert 42:12
12 Ton van Empel 1968 Asten 42:37
13 Hans Steijaert 1970 HAC 42:39
14 Bernie Nagel 1970 't Jasper Sport 43:11
15 Jos Hurkmans 1972 Asten 45:43
16 Frans Teunissen 1968 't Jasper Sport 47:19

M55+ Lange Cross (8000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Eduard Wanten 1967 Swift 35:14
2 Jos de Groot 1966 GAC Gemert 37:44
3 Ton van Loon 1966 Swift 38:01
4 Willemjan van Golstein Brouwers 1963 't Jasper Sport 38:46
5 Theo Derix 1967 't Jasper Sport 39:08
6 Arnoud de Graaf 1963 Sterksel 39:24
7 Eric van Mierlo 1966 Roermond 40:19
8 Robèr van Leipsig 1967 Swift 41:34
9 Paul van den Heuvel 1965 't Jasper Sport 42:20
10 Marc van den Berkmortel 1964 Horst 42:45
11 Frank Julien 1966 't Jasper Sport 42:51
12 Henk Jan Habermehl 1963 't Jasper Sport 46:23
13 Marcel Jansen 1966 't Jasper Sport 48:08
14 Johan Timmermans 1967 't Jasper Sport 49:13
15 Arjan Robben 1964 avVN 53:42

M60+ Lange Cross (8000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jack Rutten 1961 Nederweert 35:23
2 Jack Niessen 1958 Swift 36:29
3 Hugo Wouters 1957 Pelt 37:19
4 Carlo Buijs 1962 GVAC 38:40
5 Jan Oehlen 1956 Cifla 39:10
6 Wiel van Lier 1953 Atletiek Helden 40:54
7 Hans Peeters 1961 Atletiek Helden 42:23
8 Ad Meeuws 1958 't Jasper Sport 44:00
9 Jan Meeuws 1959 't Jasper Sport 44:17
10 Peter Hendrikx 1949 't Jasper Sport 44:54
11 Geert Fuchs 1957 Asten 45:47
12 Hans Lieverse 1961 't Jasper Sport 47:05
13 Wim Driessen 1962 Asten 47:47
14 Zbigniew Lulis 1960 Deurne 49:10
15 Jan Adriaans 1961 't Jasper Sport 49:18
16 Hans Russens 1959 Schijndel 50:16
17 Jos Meeuws 1960 't Jasper Sport 52:38
18 Luud Zeegers 1955 't Jasper Sport 56:59

U18 Mannen (4000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Abel Kovacs-Borbas 2007 ATH 16:02
2 Tim Melis 2007 HAC 16:50
3 Sam Dielemans 2007 HAC 16:53
4 Luuk Smeets 2007 Atletiek Helden 17:47
5 Vidar van Haren 2006 AVV 17:54
6 Ivar van den Hurk 2006 Lopersgroep Deurne 18:05
7 Nate Sillekens 2007 Atletiek Helden 18:18
8 Tijn Bruins 2006 ATV Venray 18:28
9 Nils van Leipsig 2007 Swift 19:20
10 Yannick Smits 2006 Someren 19:25
11 Tjisse Winkelmolen 2007 't Jasper Sport 20:03

U20 Mannen (4000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Noël Frijns 2005 Wittem 15:39
2 Stijn Hilhorst 2005 't Jasper Sport 18:03
3 Tijn Koolen 2005 't Jasper Sport 20:56

Mannen Korte Cross (4000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Rik van der Steen 1994 Lopersgroep Deurne 15:00
2 Jeroen Engels 1983 Prins Hendrik 15:21
3 Ian Franssen 1998 Atletiek Maastricht 15:46
4 Tom Honings 2002 Lopersgroep Deurne 15:56
5 Mike van Wouwe 2003 ATH 16:14
6 Rafal Polak 2000 Eindhoven Atletiek 16:36
7 Maicel Hamann 1982 Waldniel 17:22
8 Davy Schoeber 2001 HAC 17:31
9 Michel Deckers 1969 Atletiek Maastricht 17:34
10 Harald Lange 1968 OSC Waldniel 18:02
11 Wim Setz 1964 Geldrop 18:16
12 Daan Biemans 2001 Lopersgroep Deurne 19:31
13 Patric Smits 1974 Someren 19:57
14 Lukasz Wojtkow 1982 Venlo 20:07
15 Mathijn Goossens 2001 STB 20:33
16 Martijn Stigter 1973 GAC Gemert 21:15
17 Luc van Lierop 1990 't Jasper Sport 21:22
18 Willy Claessen 1957 Lopersgroep Deurne 21:27
19 Hub Maas 1980 't Jasper Sport 21:34
20 Frank Jacobs 1967 Deurne 23:25
21 Piet Jaspers 1952 't Jasper Sport 23:44
22 Michael van Gemen 1981 Velden 24:00
23 Jos Mooren 1967 HAC 24:29
24 Mike van Bussel 1989 Asten 30:51

Vrouwen Korte Cross (4000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Melissa Bevers 1995 GAC Gemert 17:26
2 Hannah Clercx 2000 Asterix 19:07
3 Meike Vermeulen 2002 Asterix 20:49
4 Resy van Iersel 2002 't Jasper Sport 22:07
5 Jeske van de Ligt 2002 GAC Gemert 22:40
6 Elke Poell 1993 't Jasper Sport 23:23
7 Tess Peters 1995 Asten 27:22
8 Lianne van Bussel 1993 Asten 28:43

V35+ Korte Cross (4000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ellis Jacobs 1984 STB 16:42
2 Anne Joosten 1981 Vlierden 19:51
3 Myrthe Meex 1983 Achilles-Top 19:54
4 Esther Damen 1982 Helmond 20:46
5 Janneke Schwaner 1986 GAC Gemert 21:25
6 Lianne Verbeek 1984 Lopersgroep Deurne 23:11
7 Nicky Arnoldussen 1987 HAC 23:18
8 Linda Verstappen 1982 't Jasper Sport 24:04
9 Patricia van MIerlo 1980 Asten 24:37
10 Suzanne Meeuws 1981 't Jasper Sport 26:09

V45+ Korte Cross (4000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Nicole Loeve 1964 Nederlandse Triathlon Bond 20:54
2 Claudia Seegers 1962 Geldern 21:17
3 Andrea van den Hurk 1976 Lopersgroep Deurne 21:39
4 Birgit Bertrand 1974 STB 21:56
5 Francien Lenssen-Roefs 1959 GAC Gemert 22:04
6 Jolanda Beeren 1971 Geldrop 22:16
7 Miranda van Horssen 1974 Lopersgroep Deurne 22:36
8 Patricia Nagel 1977 't Jasper Sport 22:56
9 Susan Kuijpers 1974 Lopersgroep Deurne 23:19
10 Anke van Hout 1975 Lopersgroep Deurne 23:39
11 Adriek de Man 1964 Someren 23:47
12 Brigitte Boosman 1975 Geldrop 24:56
13 Marjan Ponten 1967 Lierop 27:45
14 Nahylda Jacobs-Lobo 1975 Lopersgroep Deurne 27:51
15 Ingrid Schoeber 1967 HAC 29:46
16 Renate Kepser 1975 HAC 29:48