Uitslagen Zandboscross

zondag 27 november 2022

Terug

Website


Man, Trimloop korte cross

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Stijn van Kessel 16:21
2 Ernie Maas 1979 17:33
3 Dennis vd Meulengraaf 1971 Mariahout 19:12
4 Koen van Kessel 1988 Lopersgroep Deurne 19:13
5 Roy Lammers 1989 Lopersgroep Deurne 20:27
6 Ruud van Rooij 1995 Oirschot 21:30
7 Jan van den Heuvel 1972 Deurne 22:07
8 Niels van den Eijnden 1984 Lopersgroep Deurne 22:11
9 Paul Fransen 1958 23:10
10 Bart van Lierop 1982 24:38
11 Kenny van de Ven 1981 25:05
12 Joost van de Ven 2010 25:43
13 Wim Thijssen 1959 26:25
14 Mat Schatorjé 1959 26:37
15 Daan Reuhman 1960 27:34

Vrouw, Trimloop korte cross

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Hanneke Mansvelders 1986 24:17
2 Demi van Nuenen 1998 Helmond 24:42
3 Mireille Bierings 1983 Lopersgroep Deurne 24:54
4 Helma van den Heuvel 1967 Deurne 27:35
5 Gaby van de Ven 1983 28:11
6 Yvonne Verbeek 1966 29:43

Man, Trimloop lange cross

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mark van Kessel 1989 Lopersgroep Deurne 24:41
2 Wouter Bierings 1986 26:49
3 Koen Hendrikx 1979 't Jasper Sport 27:52
4 Wesley Vogels 1984 30:45
5 Rick van Hal 1986 30:51
6 Dennis Mansvelders 1982 Deurne 31:22
7 Arnoud de Graaf 1963 31:50
8 Johan Krijtenberg 1983 32:13
9 Danny Clignett 1983 HAC 32:14
10 Jean-Pierre van Geffen 1972 Beek en Donk 32:30
11 Marc Thielen 1971 33:23
12 Karl van Daal 1974 Venray 33:33
13 Jan Vaulier 1987 33:38
14 Ton van Empel 1968 Asten 34:24
15 Wim van de Wall 1964 34:44
16 Dirk van de Ven 1980 35:35
17 Wilfred van Heugten 1970 36:47
18 Frank van der Velden 1980 Asten 37:12
19 Wim Driessen 1962 Asten 37:27
20 Teun Swinkels 1956 Bakel 38:41
21 Riny Wismans 1956 Lopersgroep Deurne 39:47
22 Luud Zeegers 1955 't Jasper Sport 44:18
23 Rob de Jonge 1969 Helmond 44:56

Vrouw, Trimloop lange cross

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Suzan Van Gog 1984 Deurne 36:53
2 Anita van de Ven 1970 Deurne 37:11
3 Janni Berkers 1994 Deurne 40:39
4 Marte Timmermans 1974 Asten 41:35
5 Marleen Gerrits 1970 Deurne 42:26
6 Jolande van Meer 1966 Deurne 42:36
7 Willemien Gijsbers 1957 43:30

Mannen Lange Cross (9400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Stan Zeegers 1997 Lopersgroep Deurne 33:40
2 Koen van de Mortel 1994 Lopersgroep Deurne 34:31
3 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 35:13
4 Wilco Goorts 1984 35:19
5 Roy Goossens 1994 HAC 36:07
6 Richard Dekker 1983 Eindhoven Atletiek 36:09
7 Ron Spreeuwenberg 1991 Atletiek Helden 36:31
8 Victor den Haan 1993 37:13
9 Jelle van Oosterwijk 2003 GAC Gemert 37:58
10 Ara van den Eijnde 1985 GAC Gemert 38:10
11 Marc Ouedraogo 1984 ATV Venray 38:20
12 Erik Andela 1994 's-Hertogenbosch 38:26
13 Rens van Dongen 1988 38:53
14 Bjorn Berkvens 1989 't Jasper Sport 39:04
15 Jens Wijnants 1995 's-Hertogenbosch 39:10
16 Zygi Boryszewski 1986 Someren 39:59
17 Daan Verhees 1984 Deurne 43:13
18 Marco Timmer 1984 Asten 46:07
19 Mark Philippen 1995 48:32
20 Harry Weerts 1983 Helmond 50:03

M40+ Lange Cross (9400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jos Derijk 1982 Scopias 35:40
2 Tom Smetsers 1982 Scopias 35:48
3 Ron Koster 1978 Atletiek Helden 35:56
4 Márcio Catarino 1978 Venlo 39:46
5 Dave Peters 1978 ATV Venray 41:01
6 Jean-Charles Clauwaert 1982 Lopersgroep Deurne 43:56

M45+ Lange Cross (9400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ruud van Mil 1977 de Peelrunners 34:16
2 Jeroen Hendriks 1977 Scopias 35:24
3 Stefan van Oosterwijk 1975 GAC Gemert 37:02
4 Stefan van Mierlo 1975 38:33
5 Martijn Tuin 1973 Lopersgroep Deurne 39:19
6 Olav Nieuwenhuis 1975 Tegelen 39:32
7 Jean Pierre Gloudemans 1973 Lopersgroep Deurne 41:14
8 Andrew Leenen 1977 Roggel 41:36
9 Arnold Koetsier 1974 Lopersgroep Deurne 41:56
10 Eddy Geboers 1975 't Jasper Sport 44:12
11 Stefan Rus 1974 Someren 46:23

M50+ Lange Cross (9400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Edwin Kok 1972 GAC Gemert 37:54
2 John Thielen 1969 Lopersgroep Deurne 38:48
3 Sven van den Hurk 1972 Lopersgroep Deurne 39:44
4 Mark Jongeneelen 1968 't Jasper Sport 39:52
5 Bas van Loon 1972 Asten 40:21
6 Marcel Meulendijks 1968 ATV Venray 41:20
7 Peter Verbruggen 1968 GAC Gemert 46:26
8 Bernie Nagel 1970 't Jasper Sport 46:53
9 Michel Groffen 1972 ATV Venray 48:41
10 Math van der Wielen 1970 ATV Venray 48:58

M55+ Lange Cross (9400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Pascal Lucker 1967 avVN 36:11
2 Jos de Groot 1966 GAC Gemert 40:52
3 Ton van Loon 1966 Swift 41:39
4 Theo Derix 1967 't Jasper Sport 41:53
5 Martien Dupont 1963 ATV Venray 48:39
6 Jones Ewalds 1965 49:23
7 Marcel Jansen 1966 't Jasper Sport 51:32
8 Wim Janssen 1963 Atletiek Helden 52:36

M60+ Lange Cross (9400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jack Rutten 1961 Nederweert 38:08
2 Carlo Buijs 1962 GVAC 41:44
3 Nico Verstraten 1953 Atletiek Helden 41:59
4 Jan Oehlen 1956 Cifla 42:38
5 John Kocken 1961 HAC 44:54
6 Wiel van Lier 1953 Atletiek Helden 45:49
7 Zbigniew Lulis 1960 Deurne 47:16
8 Roland van den Bogaard 1962 Lopersgroep Deurne 47:38
9 Jan Meeuws 1959 't Jasper Sport 49:54
10 Jan Adriaans 1961 't Jasper Sport 53:28

Vrouwen Lange Cross (7100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Layne Hammer-Rios 1995 28:11
2 Melissa van den Reek 2000 Lopersgroep Deurne 28:15
3 Evi Joosten 1987 Ommel 29:42
4 Dominique van Eijk 1988 Reuver 32:25
5 Maartje van der Steen 1990 Deurne 37:57
6 Sanne janssen 2002 Deurne 38:47
7 Didi Delsing 1997 38:50
8 Laura Manders 1995 44:23

V45+ Lange Cross (7100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Loes Heuvelmans 1969 Meterik 36:44
2 Annette Philipsen 1970 Broekhuizenvorst 36:46
3 Will Linders 1972 Lottum 37:26
4 Wilma Derks 1962 Sevenum 38:47
5 Gonny Manders-Poell 1962 't Jasper Sport 39:28
6 Magda Doumpas 1974 't Jasper Sport 39:28

Mannen Korte Cross (4800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Teun Duisters 1993 Eindhoven Atletiek 15:51
2 Rik van der Steen 1994 Lopersgroep Deurne 16:14
3 Rafal Polak 2000 Eindhoven Atletiek 16:56
4 Tom Honings 2002 Lopersgroep Deurne 16:57
5 Ian Franssen 1998 Atletiek Maastricht 17:00
6 Mike van Wouwe 2003 ATH 17:04
7 Hannes Schulz 2001 Mönchengladbach 18:03
8 Imre Dielis 1999 18:29
9 Luke Heijnen 1993 Scopias 18:40
10 Davy Schoeber 2001 HAC 18:55
11 Tom Smetsers 1982 Scopias 19:17
12 Stephan Theunissen 1992 Unitas 19:36
13 Sjoerd Waterschoot 2001 HAC 20:03
14 Joris van Hout 2006 Deurne 21:02
15 Christiaan ten Hove 1985 Eindhoven 21:04
16 Tom Schouten 1988 AV Weert 21:26
17 Lukasz Wojtkow 1982 Venlo 21:32
18 Daan Biemans 2001 Lopersgroep Deurne 21:43
19 Bob Treuen 1979 22:22
20 Lucas Dielissen 2001 22:35

M45+ Korte Cross (4800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Roy Ploum 1976 STB 17:11
2 Pascal Lucker 1967 avVN 18:13
3 Rüdiger Kebeck 1971 19:41
4 Wim Setz 1964 Geldrop 19:50
5 Ronald Dielissen 1967 21:49
6 Johan Richters 1972 Best 21:50
7 Martijn Stigter 1973 GAC Gemert 22:31
8 Peter van Dijk 1970 Helenaveen 23:32
9 Piet Loverbosch 1937 Lopersgroep Deurne 31:46

Vrouwen Korte Cross (4800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Melissa Bevers 1995 GAC Gemert 18:48
2 Sophie Dielissen 1999 19:07
3 Sabrina Aarts 1990 Scopias 19:17
4 Sanne Rijnders 1997 Eindhoven 19:55
5 Kim Janssen 1993 Lopersgroep Deurne 20:25
6 Meike Rijsdijk 2001 Asterix 21:21
7 Anouk Bussemakers 2002 Atletiek Helden 21:31
8 Pouke van Dijk 2003 Lopersgroep Deurne 21:42
9 Hannah Clercx 2000 Asterix 21:52
10 Meike Vermeulen 2002 Asterix 22:10
11 Anne Vink 1996 Venlo 22:58
12 Jeske van de Ligt 2002 GAC Gemert 25:17
13 Zoë van der Groen 2001 Deurne 27:45
14 Esther Linders 2003 Deurne 32:17

V35+ Korte Cross (4800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ellis Jacobs 1984 STB 18:20
2 Karin Nieuwenhuis-Gielen 1979 Tegelen 20:09
3 Anne Joosten 1981 Vlierden 21:05
4 Inge van Veggel 1984 GAC Gemert 21:27
5 Esther Damen 1982 Helmond 22:13
6 Yarka Batenburg 1980 Geldrop 22:21
7 Anika Muster 1985 23:47
8 Marjon Hammer 1984 Eindhoven 24:17
9 Nicky Arnoldussen 1987 HAC 24:22
10 Lianne Verbeek 1984 Lopersgroep Deurne 24:46
11 Linda Mennen 1980 Lopersgroep Deurne 29:34

V45+ Korte Cross (4800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Fiona Jaberg 1964 Lopersgroep Deurne 21:32
2 Nicole Loeve 1964 Nederlandse Triathlon Bond 21:58
3 Judith de Bruin 1970 Atletiek Helden 22:52
4 Birgit Bertrand 1974 STB 23:04
5 Francien Lenssen-Roefs 1959 GAC Gemert 23:22
6 Claudia Seegers 1962 Geldern 23:23
7 Andrea van den Hurk 1976 Lopersgroep Deurne 24:08
8 Miranda van Horssen 1974 Lopersgroep Deurne 24:45
9 Tonny Kersten 1961 Lopersgroep Deurne 25:09
10 Susan Kuijpers 1974 Lopersgroep Deurne 25:35
11 Adriek de Man 1964 25:44
12 Anke van Hout 1975 Lopersgroep Deurne 25:54
13 Amanda van der Windt 1972 Lopersgroep Deurne 26:52
14 Marjan Ponten 1967 Lierop 29:47
15 Nahylda Jacobs-Lobo 1975 Lopersgroep Deurne 31:33
16 Ingrid Schoeber 1967 HAC 31:47
17 Trea Linders 1972 Lopersgroep Deurne 35:40

U20 Mannen (4800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 John Linders 2005 Lopersgroep Deurne 20:45

U20 Vrouwen (3100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Eva Kok 2005 GAC Gemert 12:43
2 Danae Leemans 2004 Eindhoven Atletiek 12:44
3 Floor Vulders-Jochems 2005 GAC Gemert 13:16
4 Mirre Vissers 2005 Atletiek Helden 13:49
5 Carlijn Mols 2004 STB 13:50
6 Maureen Mols 2005 Achilles-Top 14:44
7 Femke Bouten 2004 Atletiek Helden 16:41

U18 Mannen (3100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Tijn Bruins 2006 ATV Venray 11:40
2 Sam Dielemans 2007 HAC 11:42
3 Luuk Verhoeven 2006 HAC 12:01
4 Nate Sillekens 2007 Atletiek Helden 12:03
5 Luuk Smeets 2007 Atletiek Helden 12:09
6 Cas Rijvers 2006 Venloop Running Team 12:12
7 Ivar van den Hurk 2006 Lopersgroep Deurne 12:23
8 Nils van Leipsig 2007 Swift 12:41
9 Willem Klomp 2006 ATV Venray 13:56
10 Tim te Baerts 2006 ATV Venray 15:53

U18 Vrouwen (3100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sanne Michiels 2006 ATH 14:13
2 Anne de Vries 2006 Lopersgroep Deurne 14:56
3 Isa Krebbers 2007 ATV Venray 16:17
4 Eef Classens 2006 ATV Venray 16:18

U16 Jongens (3100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jorg Klomp 2008 ATH 11:24
2 Niels Richters 2008 ATH 11:29
3 Ricco Beckers 2009 STB 11:38
4 Sjoerd Boosman 2008 Geldrop 11:45
5 Gijs Deckers 2008 Swift 12:01
6 Tim Michiels 2009 ATH 12:12
7 Ravi Classen 2009 Venloop Running Team 12:42
8 Dani Koetsier 2008 Lopersgroep Deurne 13:13
9 Ties van de Werken 2008 AV Weert 13:24
10 Sjoerd Stel 2009 Swift 13:29
11 Myka Kuijpers 2008 Lopersgroep Deurne 13:42
12 Linus van Hout 2009 Lopersgroep Deurne 13:49
13 Giel van Oosterwijk 2009 GAC Gemert 13:49
14 Adam Kovacs-Borbas 2009 ATH 14:11
15 Remco Adriaans 2009 GAC Gemert 14:13
16 Casper Rekmans 2009 AV Weert 14:17
17 Cas Hendriks 2009 ATV Venray 14:20
18 Finn Jans-Beken 2009 ATV Venray 14:24
19 Dion Neijgh van Lier 2009 Weert 14:26
20 Jozua Lamberts 2009 ATV Venray 14:58
21 Luuk Schreurs 2009 Scopias 14:59
22 Alex van der Putten 2008 ATV Venray 15:03

U16 Meisjes (2100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sofie van Wouwe 2008 ATH 8:16
2 Kirsten van den Hurk 2008 Lopersgroep Deurne 8:32
3 Eline Bartels 2009 Lopersgroep Deurne 9:04
4 Lieke van Rengs 2008 ATV Venray 9:06
5 Jaydee Leenders 2009 ATV Venray 9:07
6 Ella Sponselee 2008 GAC Gemert 9:19
7 Lieve Derks 2009 ATH 9:22
8 Ise Spierings 2009 Lopersgroep Deurne 9:32
9 Saar Verdonschot 2009 't Jasper Sport 9:39
10 Freke Hoeben 2009 't Jasper Sport 9:40
11 Tess Schumans 2009 STB 9:42
12 Iris van Hoef 2009 AV Weert 9:46
13 Imke Wijnen 2009 AV Weert 9:49
14 Silke Hartjes 2009 AV Weert 10:45
15 Dagmar Oosting 2008 ATV Venray 10:48
16 Danique Adriaans 2008 GAC Gemert 11:01
17 Lina van Oirschot 2008 ATV Venray 11:02
18 Luna Jacobs 2008 Lopersgroep Deurne 12:14
19 Fiene van de Werken 2008 AV Weert 12:31

U14 Jongens (2100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Timo Wassenberg 2010 Unitas 8:27
2 Nout Vallen 2010 Heythuysen 8:36
3 Justen de Vries 2010 GAC Gemert 8:36
4 Floris Prins 2011 HAC 8:43
5 Jarne Reijnen 2010 HAC 8:47
6 Julian Frijters 2011 AV Weert 8:57
7 Aron Kovacs-Borbas 2011 ATH 9:01
8 Jahmairo Tuithof 2010 Lopersgroep Deurne 9:07
9 Sem Kusters 2011 Scopias 9:08
10 Noud Kessels 2010 Scopias 9:32
11 Len Proenings 2010 Lopersgroep Deurne 9:33
12 Mick Smits 2011 Scopias 9:35
13 Timo Broekmans 2010 Unitas 9:37
14 Kevin Kersten 2010 ATH 9:47
15 Guus Raaphorst 2011 ATH 9:47
16 Kehinde van Vonderen 2010 ATV Venray 9:53
17 Tobias de Vries 2010 ATV Venray 9:54
18 Bram Rekmans 2011 AV Weert 9:58
19 Alexander de Roo van Alderwerelt 2011 AV Weert 10:02
20 Bowie Cullinane 2011 ATV Venray 10:07
21 Koen Verheijen 2011 AV Weert 10:14
22 Loek Reinders 2010 Lopersgroep Deurne 10:16
23 Luuk Maas 2011 't Jasper Sport 10:23
24 Dion Stam 2010 't Jasper Sport 10:24
25 Owen Neijgh van Lier 2011 AV Weert 10:28
26 Sjoerd Timmermans 2011 AV Weert 10:29
27 Michiel Klomp 2011 ATV Venray 10:30
28 Justin Smirk 2010 HAC 10:57
29 Jop van Hoef 2010 AV Weert 11:15
30 Koen Schrama 2011 Lopersgroep Deurne 11:27
31 Stijn van den Berg 2011 GAC Gemert 11:46
32 Stan Willemsen 2010 Atletiek Helden 12:33
33 Kyle Sillekens 2010 Atletiek Helden 13:45
34 Jort van den Hoef 2011 ATV Venray 13:59

U14 Meisjes (1400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anna van der Velden 2010 Scopias 5:29
2 Laura Verhallen 2010 Lopersgroep Deurne 5:39
3 Anne Aardenburg 2011 Unitas 5:48
4 Meike Maas 2010 Lopersgroep Deurne 5:51
5 Sien van Veghel 2010 ATV Venray 5:56
6 Daphne Klomp 2011 Scopias 5:58
7 Lise Kostons 2010 HAC 6:00
8 Veerle Mouris 2010 Lopersgroep Deurne 6:00
9 Aafke Mennen 2011 Lopersgroep Deurne 6:01
10 Roos van Houts 2010 't Jasper Sport 6:01
11 Pixie Clignett 2011 HAC 6:02
12 Anniek Verhappen 2011 HAC 6:02
13 Vive Spierings 2011 Lopersgroep Deurne 6:08
14 Nienke Bartels 2011 Lopersgroep Deurne 6:34
15 Lotte Van Havere 2011 Swift 6:34
16 Karlijn Sukel 2010 HAC 6:35
17 Anna Wilms 2011 HAC 6:39
18 Saar de Koning 2011 Lopersgroep Deurne 6:41
19 Puck van de Valk 2011 Lopersgroep Deurne 6:41
20 Ranomi Rijntjes 2010 AV Weert 6:42
21 Carmèl Schouenberg 2011 Scopias 6:44
22 Puk Geerts 2010 GAC Gemert 6:52
23 Noëlle Martens 2011 Lopersgroep Deurne 6:55
24 Evi van Horck 2011 Scopias 6:56
25 Mirthe Holtman 2011 AV Weert 6:59
26 Bente Kuijpers 2010 Lopersgroep Deurne 7:00
27 Roos Voortman 2011 ATH 7:01
28 Julia van Duijnhoven 2011 Lopersgroep Deurne 7:03
29 Sterre Venhorst 2011 Scopias 7:04
30 Lisa Schrama 2010 GAC Gemert 7:12
31 Sophie de Bruin 2011 HAC 7:19
32 Lara Peeters 2010 Atletiek Helden 7:24
33 Quinty Coumans 2011 Scopias 7:27
34 Yara Bauer 2011 Scopias 7:28
35 Fenna Linssen 2011 Scopias 7:34

U12 Jongens (1400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Raven Piket 2013 ATH 5:57
2 Jur van Boekholdt 2012 Scopias 5:58
3 Jasper Derijk 2013 Scopias 6:02
4 Jarno Bovend'eerdt 2012 AV Weert 6:03
5 Jim Tinnemans 2013 Unitas 6:09
6 Daan Verhallen 2013 Deurne 6:10
7 Loek van den Boomen 2013 Lopersgroep Deurne 6:11
8 Ryan van Groenendaal 2012 Scopias 6:11
9 Dex Scheepers 2013 ATH 6:12
10 Jord Custers 2012 HAC 6:13
11 Teun van de Laar 2012 AV Weert 6:16
12 Koen Vallen 2013 Heythuysen 6:17
13 Stijn Fortuin 2012 Atletiek Helden 6:19
14 Roan van Hout 2012 AV Weert 6:25
15 Daan Beurskens 2012 Scopias 6:31
16 Ties Gommans 2013 Atletiek Helden 6:33
17 Tijs Dekkers 2013 Gemert 6:33
18 Arthur Dolne 2012 HAC 6:33
19 Stijn Wammes 2013 HAC 6:38
20 Stijn Jonkers 2013 GAC Gemert 6:39
21 Finn Hol 2013 ATV Venray 6:40
22 Daan Schell 2013 Scopias 6:43
23 Evan Schouenberg 2013 Scopias 6:48
24 Joep van der Linden 2012 HAC 7:02
25 Daan Karsemakers 2013 HAC 7:04
26 Roy Sanders 2013 ATV Venray 7:09
27 Luuk Verbeek 2013 Lopersgroep Deurne 7:09
28 Simon Bartels 2013 Lopersgroep Deurne 7:10
29 Bram Boumans 2012 Lopersgroep Deurne 7:11
30 Pepijn van de Laar 2012 ATV Venray 7:15
31 Danny Jenniskens 2012 ATV Venray 7:16
32 Jesper Janssen 2012 ATV Venray 7:21
33 Noud van Mierlo 2013 7:23
34 Daan Mostert 2012 Atletiek Helden 7:34
35 Vigo Creemers 2012 AV Weert 7:35
36 Stef Paulus 2012 ATV Venray 7:35
37 Robin Schoenmakers 2012 ATV Venray 7:37
38 Rayan Ouaday 2012 ATV Venray 7:38
39 Ruben de Boon 2012 HAC 7:39
40 Thiago van de Langenberg 2013 ATV Venray 7:40
41 Timon Spruijt 2013 Swift 7:41
42 Mika Koetsier 2012 Lopersgroep Deurne 7:42
43 Nick Verbeek 2013 Lopersgroep Deurne 8:23

U12 Meisjes (1400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sophie Tripp 2013 ATH 6:01
2 Evy Lammers 2012 AVON 6:04
3 Pleun van Woezik 2012 Scopias 6:08
4 Pien Koumans 2012 Swift 6:12
5 Fien Houben 2012 Scopias 6:13
6 Nouk Helmink 2012 Scopias 6:24
7 Aoibhinn van de Ven 2013 AV Weert 6:25
8 Anna Jochems 2013 AV Weert 6:27
9 Merel Looijmans 2013 ATH 6:31
10 Amber Verhappen 2012 HAC 6:32
11 Daphne Janssen 2013 Venlo 6:34
12 Merel Maas 2012 Lopersgroep Deurne 6:39
13 Saartje Hendriks 2012 Scopias 6:41
14 Evi Schreurs 2012 Scopias 6:42
15 Sarah Verbiest 2013 ATH 6:43
16 Imke van den Berg 2012 GAC Gemert 6:44
17 Feline Derrijk 2012 Scopias 6:45
18 Milou Mooren 2012 Lopersgroep Deurne 6:49
19 Robin Sonnemans 2012 AV Weert 6:50
20 Nina Kersten 2012 ATH 6:52
21 Julia Schrama 2013 GAC Gemert 6:52
22 Lina Hendricks 2013 6:54
23 Eline Tunderman 2013 GAC Gemert 6:56
24 Boh van den Einden 2013 Lopersgroep Deurne 7:05
25 Elaiza van der Mast 2012 HAC 7:07
26 Beau van de Westerlo 2013 Lopersgroep Deurne 7:08
27 Marit Houben 2013 Lopersgroep Deurne 7:10
28 Nicky Aboni 2013 ATV Venray 7:11
29 Puck Dirks 2012 Lopersgroep Deurne 7:12
30 Emma van Gog 2012 Lopersgroep Deurne 7:14
31 Anne-Sophie Wilms 2012 ATH 7:15
32 Daphne Coldeweijer 2013 ATH 7:18
33 Fay Sentjens 2013 AV Weert 7:19
34 Yrsa Bauer 2013 Scopias 7:21
35 Ruby van Schijndel 2012 GAC Gemert 7:21
36 Zina Verlinden 2013 Swift 7:22
37 Janne van Mierlo 2012 Someren 7:24
38 Benthe Holtman 2013 AV Weert 7:27
39 Beau Althuizen 2012 Lopersgroep Deurne 7:27
40 Jill Gevers 2012 't Jasper Sport 7:45
41 Pien van Lith 2013 GAC Gemert 7:50
42 Nine Beugels 2012 Vlierden 7:55
43 Annelien van Dam 2013 8:01
44 Luca Gielissen 2013 Lopersgroep Deurne 8:12
45 Janske Mennen 2013 Lopersgroep Deurne 8:19
46 Tess Kramps 2012 Lopersgroep Deurne 8:20
47 Emme Koonen 2013 ATH 8:35
48 Indy van Groenendaal 2012 Scopias 9:40

U10 Jongens (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jelle Leenders 2014 GAC Gemert 5:15
2 Cas van Gog 2014 Deurne 5:22
3 Thijm van de Mosselaar 2014 HAC 5:25
4 Remi van de Valk 2014 Lopersgroep Deurne 5:28
5 Kevin van de Vorst 2014 AV Weert 5:30
6 Tijs Treuen 2014 5:32
7 Stijn van Daal 2014 ATV Venray 5:33
8 Milan Bovend'eerdt 2014 AV Weert 5:40
9 Jayden Keijsers 2014 AV Weert 5:44
10 Max Boumans 2014 Lopersgroep Deurne 5:46
11 Vince Keijsers 2014 AV Weert 5:53
12 Jamez Visser 2014 ATH 5:54
13 Loek van Gils 2014 Lopersgroep Deurne 5:55
14 Luuka Hermans 2014 Atletiek Helden 5:55
15 Julius Wilms 2014 ATH 5:59
16 Sem Maas 2014 't Jasper Sport 6:00
17 Nathan Gevers 2014 't Jasper Sport 6:12
18 Jasper van Rooij 2014 Atletiek Helden 6:24
19 Niels van Tiel 2014 Lopersgroep Deurne 7:50

U10 Meisjes (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mint van Voorden 2014 GAC Gemert 5:32
2 Josephine de Kaste 2014 Scopias 5:38
3 Lente Looijmans 2014 ATH 5:58
4 Floor Verheijen 2014 AV Weert 6:02
5 Caity Sandbergen 2014 't Jasper Sport 6:02
6 Myrthe Klomp 2014 Scopias 6:05
7 Nikki Zegers 2014 Scopias 6:06
8 Minke Joosten 2014 Lopersgroep Deurne 6:17
9 Flore van Mierlo 2014 't Jasper Sport 6:25
10 Isa Van Havere 2014 Swift 6:29
11 Ize van Goch 2014 Lopersgroep Deurne 6:35
12 Kris van Bussel 2014 GAC Gemert 6:49

U9 Jongens (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Daan Janssen 2015 Venlo 5:18
2 Raf van Boekholdt 2015 Scopias 5:21
3 Jelle Fortuin 2015 Atletiek Helden 5:29
4 Mika Hermans 2015 Atletiek Helden 5:52
5 Mika Munsters 2015 Lopersgroep Deurne 5:53
6 Rafael van de Langenberg 2015 ATV Venray 5:59
7 Lucas Verkuijlen 2015 ATV Venray 6:10
8 Maan Koumans 2015 Roermond 6:10
9 Sjef vogels 2015 Lopersgroep Deurne 6:16
10 Rens Nagel 2015 't Jasper Sport 6:22
11 Werner Rutten-Wijenberg 2015 ATV Venray 6:23
12 Thomas Hocqué 2015 Lopersgroep Deurne 6:28
13 Levie Jansen 2015 Gennep 6:30
14 Samuel Dekkers 2015 GAC Gemert 6:37
15 Sil Paulus 2015 ATV Venray 6:38
16 Jens van Mierlo 2015 Asten 6:42
17 Kai Koonen 2015 ATH 6:43
18 Bram Jonkers 2015 GAC Gemert 6:44
19 Sem van de laar 2015 GAC Gemert 6:49
20 Sam van den Heuvel 2015 Lopersgroep Deurne 6:55
21 Ian Koumans 2015 Swift 6:59
22 Sem Koumans 2015 Swift 7:00
23 Maes Rouwette 2015 ATV Venray 7:12
24 Xander Lammers 2015 ATV Venray 7:20
25 Sven Deiling 2015 ATV Venray 7:31

U9 Meisjes (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Eliza Derijk 2015 Venlo 5:56
2 Iris Lansman 2015 Lopersgroep Deurne 6:15
3 Hanna Lansman 2015 Vlierden 6:16
4 Sare Beugels 2015 Vlierden 6:31
5 Mette Houben 2015 Bakel 6:41
6 Selin Dogan 2015 ATH 6:45
7 Yenthe Goertz 2015 Scopias 6:58
8 Roos Sentjens 2015 AV Weert 7:01
9 Marlijn Driessen 2015 Lopersgroep Deurne 7:38

U8 Jongens (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Dejan Verlinden 2016 Swift 6:07
2 Xavier Mostard 2016 GAC Gemert 6:09
3 Elias Verbiest 2016 ATH 6:45
4 Han Schwaner 2016 GAC Gemert 6:58
5 Jonah Ouedraogo 2017 ATV Venray 8:00

U8 Meisjes (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Charlotte Wilms 2016 ATH 6:00
2 Valentina de Kaste 2017 Venlo 6:38
3 Femke Quaedvlieg 2016 GAC Gemert 7:00
4 Sascha Kramps 2016 8:18