Uitslagen Swift Cross

zaterdag 10 december 2022

Terug

Website


Mannen Lange Cross (9700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Niek Heldoorn 1999 Sittard 33:05
2 Christoph Verhalen 1982 Xanten 33:46
3 Rens Simons 1998 Venloop Running Team 34:08
4 Tim Stoffelen 1992 Atletiek Maastricht 34:48
5 Stan Zeegers 1997 Lopersgroep Deurne 35:09
6 Wout van Paassen 1994 Lopersgroep Deurne 35:41
7 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 36:32
8 Wilco Goorts 1984 Deurne 36:34
9 Christian Gottwald 1988 Xanten 36:34
10 Roy Goossens 1994 HAC 37:37
11 Koen van de Mortel 1994 Lopersgroep Deurne 37:58
12 Ara van den Eijnde 1985 GAC Gemert 39:26
13 Jelle van Oosterwijk 2003 GAC Gemert 39:56
14 Michel Evers 1990 Beesel 40:00
15 Zygi Boryszewski 1986 Someren 40:27
16 Bjorn Berkvens 1989 't Jasper Sport 41:09
17 Bart Joosten 1983 Posterholt 43:32
18 Johri van Eerd 1994 HAC 43:58
19 Jorick Horstermans 1990 Swift 47:07
20 Jules Willems 1986 Horn 47:32
21 Johan van de Mortel 1986 Swift 48:30
22 Job Joziasso 1997 Roermond 56:47

M40+ Lange Cross (9700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ron Koster 1978 Atletiek Helden 36:25
2 Jos Derijk 1982 Scopias 36:36
3 Ralph Scherjon 1979 Scopias 36:56
4 Tom Smetsers 1982 Scopias 37:22
5 Richard Bergs 1980 Atletiek Leudal 37:41
6 Márcio Catarino 1978 Venlo 41:35
7 Trevor Homs 1979 Swift 48:19

M45+ Lange Cross (9700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ruud van Mil 1977 de Peelrunners 36:32
2 Jeroen Hendriks 1977 Scopias 36:36
3 Roy van Son 1975 Swalmen 36:59
4 Ronald Langenhuizen 1977 Swift 37:02
5 Olav Nieuwenhuis 1975 Tegelen 41:22
6 Arnold Koetsier 1974 Lopersgroep Deurne 42:24
7 Andrew Leenen 1977 Roggel 43:22
8 Jean Pierre Gloudemans 1973 Lopersgroep Deurne 43:28
9 Sjoerd Geraets 1977 Swift 44:11
10 Eddy Geboers 1975 't Jasper Sport 46:04
11 Patrick Goertz 1973 Swift 46:09
12 Luc Knops 1973 Kelpen-Oler 48:45
13 Stefan Rus 1974 Someren 48:51

M50+ Lange Cross (9700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Erik Houben 1970 AV Weert 37:00
2 Jack Boots 1970 Scopias 39:06
3 Edwin Kok 1972 GAC Gemert 39:28
4 John Thielen 1969 Lopersgroep Deurne 39:55
5 Sven van den Hurk 1972 Lopersgroep Deurne 41:12
6 Bas van Loon 1972 Asten 42:01
7 Hans Steijaert 1970 HAC 46:13
8 Bernie Nagel 1970 't Jasper Sport 46:57
9 Pascal Hodselmans 1970 Scopias 47:14
10 Peter Verbruggen 1968 GAC Gemert 48:28
11 Pascal Peters 1972 Swift 50:40
12 Paul de Winden 1969 Swift 55:22

M55+ Lange Cross (9700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Pascal Lucker 1967 avVN 37:22
2 Theo Derix 1967 't Jasper Sport 43:44
3 Fred Boonen 1967 Belfeld 43:46
4 Willemjan van Golstein Brouwers 1963 't Jasper Sport 44:04
5 Eric van Mierlo 1966 Roermond 45:04
6 Jos Reinders 1964 Reuver 46:21
7 Eric Sommers 1963 Olympus Land van Cuijk 47:57
8 Marcel Jansen 1966 't Jasper Sport 53:37
9 Wim Janssen 1963 Atletiek Helden 54:59

M60+ Lange Cross (9700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jack Rutten 1961 Nederweert 39:18
2 Jack Niessen 1958 Swift 40:57
3 Carlo Buijs 1962 GVAC 43:34
4 Nico Verstraten 1953 Atletiek Helden 44:22
5 Har Boonen 1952 Atletiek Leudal 46:31
6 Wiel van Lier 1953 Atletiek Helden 46:43
7 Zbigniew Lulis 1960 Deurne 48:58
8 Hans Peeters 1961 Atletiek Helden 49:39
9 Roland van den Bogaard 1962 Lopersgroep Deurne 49:56
10 Thijs Verstappen 1959 Atletiek Leudal 50:37
11 Jan Meeuws 1959 't Jasper Sport 51:00
12 Harry Kuijper 1959 Swift 53:17
13 Lammert Visscher 1944 Swift 53:47
14 Hans Lieverse 1961 't Jasper Sport 53:55

Vrouwen Lange Cross (9700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anna-Lina Dahlbeck 1981 Xanten 37:15
2 Melissa van den Reek 2000 Lopersgroep Deurne 39:03
3 Evi Joosten 1987 Ommel 41:45
4 Judith Gottwald 1985 Xanten 41:59
5 Dominique van Eijk 1988 Reuver 44:46
6 Rudy van Gerven 1978 Tegelen 45:04
7 Julienne Zantingh 1993 't Jasper Sport 45:42
8 Anne Vink 1996 Venlo 48:53
9 Maria Sars 1998 Roermond 56:47
10 Priscilla van de Boogaard 1985 Swift 57:36
11 Laura Manders 1995 Someren 1:01:31

V45+ Lange Cross (9700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anita Hermann 1961 Issum 49:49
2 Loes Heuvelmans 1969 Meterik 51:49
3 Noor Breugelmans 1964 't Jasper Sport 55:16
4 Gonny Manders-Poell 1962 't Jasper Sport 55:19

Mannen Korte Cross (4700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Rens Simons 1998 Venloop Running Team 16:46
2 Rik van der Steen 1994 Lopersgroep Deurne 16:50
3 Tonnie de Benis 1999 NSAV 't Haasje 17:29
4 Rafal Polak 2000 Eindhoven Atletiek 17:39
5 Tom Honings 2002 Lopersgroep Deurne 17:56
6 Luc Beuckens 1999 Unitas 18:11
7 Mike van Wouwe 2003 ATH 18:24
8 Kevin van Oudheusden 2003 Atletiek Leudal 18:37
9 Daan Hendrikx 2001 Venloop Running Team 18:39
10 Robbert Weening 1994 STB 18:50
11 Thijs Beurskens 1998 Asterix 18:53
12 Wouter Bink 2002 Roermond 19:28
13 Davy Schoeber 2001 HAC 19:36
14 Joep Baetsen 1998 Swalmen 19:53
15 Tom Smetsers 1982 Scopias 20:01
16 Guido Klaassen 1993 Swift 21:24
17 Björn van Weegen 1982 TSV Weeze 1910/19 e.V 21:33
18 Stephan Theunissen 1992 Unitas 21:36
19 Ferd Simons 1995 Roermond 21:46
20 Frank Adriaansen 1997 AV Wijchen 22:42
21 Lukasz Wojtkow 1982 Venlo 22:54
22 Sten Driessen 2002 Swift 23:30
23 Mathijn Goossens 2001 STB 23:43
24 Jesper Hindriks 1992 Herten 23:59
25 Julian Buijzen 1992 Swift 28:01
26 Michael van Gemen 1981 Velden 28:31

M45+ Korte Cross (4700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Roy Ploum 1976 STB 18:18
2 Pascal Lucker 1967 avVN 19:10
3 Eduard Wanten 1967 Swift 19:54
4 Michel Deckers 1969 Atletiek Maastricht 19:58
5 Harald Lange 1968 OSC Waldniel 20:40
6 Luc Clumpkens 1975 Swalmen 24:33
7 Peter van Dijk 1970 Helenaveen 25:28
8 Bas Deckers 1972 Swalmen 28:48
9 Martijn Stigter 1973 GAC Gemert 36:00

Vrouwen Korte Cross (4700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sabrina Aarts 1990 Scopias 20:00
2 Belin van Mensvoort 2002 Atletiek Maastricht 20:21
3 Karlijn Koerts 1997 AV Wijchen 20:53
4 Sanne Rijnders 1997 Eindhoven 21:25
5 Anouk Bussemakers 2002 Atletiek Helden 22:29
6 Anouk Stoffels 1994 Velden 22:43
7 Pouke van Dijk 2003 Lopersgroep Deurne 23:45
8 Olga Sampers 1989 Linne 23:49
9 An van der Sterren 1990 Scopias 24:27
10 Lena Rötter 2001 Swift 24:36
11 Kim Jans 1992 Sevenum 27:10
12 Zoë van der Groen 2001 Deurne 27:25
13 Meike Beckers 1995 Roermond 28:06
14 Marijn Beckers 1993 Roermond 28:08
15 Francisca Sars 1992 Roermond 32:51

V35+ Korte Cross (4700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ellis Jacobs 1984 STB 18:49
2 Karin Nieuwenhuis-Gielen 1979 Tegelen 20:36
3 Julia Dahmen 1978 Swift 21:35
4 Anne Joosten 1981 Vlierden 22:34
5 Myrthe Meex 1983 Achilles-Top 23:00
6 Nicky Arnoldussen 1987 HAC 26:08
7 Lianne Verbeek 1984 Lopersgroep Deurne 26:32

V45+ Korte Cross (4700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Elly van Duynhoven 1969 Cifla 20:42
2 Nicole Loeve 1964 Nederlandse Triathlon Bond 23:29
3 Claudia Seegers 1962 Geldern 23:59
4 Birgit Bertrand 1974 STB 24:04
5 Judith de Bruin 1970 Atletiek Helden 24:07
6 Andrea van den Hurk 1976 Lopersgroep Deurne 24:57
7 Lily-Anne Smeets 1966 Roermond 25:08
8 Miranda van Horssen 1974 Lopersgroep Deurne 25:41
9 Anke van Hout 1975 Lopersgroep Deurne 26:50
10 Wendy Kerckhoffs 1975 Swalmen 27:18
11 Marie-Jeanne Vandormael 1965 Maasmechelen 27:56
12 Ingrid Schoeber 1967 HAC 32:47
13 Renate Kepser 1975 HAC 35:39

U18 Mannen (4700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jules Trommelen 2007 Atletiek Maastricht 18:17
2 Abel Kovacs-Borbas 2007 ATH 18:27
3 Sam Dielemans 2007 HAC 18:53
4 Luuk Verhoeven 2006 HAC 19:41
5 Tim Melis 2007 HAC 20:13
6 Nate Sillekens 2007 Atletiek Helden 20:38
7 Luuk Smeets 2007 Atletiek Helden 21:02
8 Ivar van den Hurk 2006 Lopersgroep Deurne 21:05
9 Nils van Leipsig 2007 Swift 21:16
10 Hielke Waterschoet 2007 HAC 21:32
11 Teun Beek 2007 Swift 22:03

U20 Mannen (4700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Finn Hensgens 2004 Venloop Running Team 18:16
2 Chiem Denen 2005 Venloop Running Team 18:31

U18 Vrouwen (3000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Layla van Berkel 2007 HAC 13:29
2 Sanne Michiels 2006 ATH 14:27

U20 Vrouwen (3000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lynn van Ham 2004 Achilles-Top 11:41
2 Eva Kok 2005 GAC Gemert 12:31
3 Danae Leemans 2004 Eindhoven Atletiek 12:54
4 Carlijn Mols 2004 STB 12:54
5 Mirre Vissers 2005 Atletiek Helden 13:18
6 Maureen Mols 2005 Achilles-Top 14:10
7 Meike Janssen 2005 AV Weert 15:34
8 Eline Konings 2004 Swift 15:57
9 Lisanne de Vreede 2004 Swift 15:57
10 Frauke Classen 2004 Swift 15:57
11 Femke Bouten 2004 Atletiek Helden 15:59

U16 Jongens (3000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jorg Klomp 2008 ATH 10:59
2 Siep Trommelen 2009 Atletiek Maastricht 11:12
3 Niels Richters 2008 ATH 11:24
4 Mees Vergoossen 2008 HAC 11:30
5 Ricco Beckers 2009 STB 11:36
6 Gijs Deckers 2008 Swift 11:47
7 Tim Michiels 2009 ATH 12:00
8 Dani Koetsier 2008 Lopersgroep Deurne 12:10
9 Gilles Hermans 2008 Atletiek Helden 12:13
10 Thom Kessels 2008 Swift 12:28
11 Ties van de Werken 2008 AV Weert 12:53
12 Sjoerd Stel 2009 Swift 13:05
13 Myka Kuijpers 2008 Lopersgroep Deurne 13:07
14 Adam Kovacs-Borbas 2009 ATH 13:28
15 Tijn van Havere 2008 Swift 13:53
16 Casper Rekmans 2009 AV Weert 13:57
17 Linus van Hout 2009 Lopersgroep Deurne 14:08
18 Dion Neijgh van Lier 2009 Weert 14:18
19 Luuk Schreurs 2009 Scopias 14:51

U16 Meisjes (2100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sofie van Wouwe 2008 ATH 7:13
2 Kirsten van den Hurk 2008 Lopersgroep Deurne 7:37
3 Lieve Derks 2009 ATH 7:54
4 Lieke van Rengs 2008 ATV Venray 8:11
5 Ise Spierings 2009 Lopersgroep Deurne 8:16
6 Loes Hoeben 2009 't Jasper Sport 8:21
7 Eline Bartels 2009 Lopersgroep Deurne 8:25
8 Hedwig Tabor 2009 HAC 8:38
9 Freke Hoeben 2009 't Jasper Sport 8:39
10 Imke Wijnen 2009 AV Weert 8:41
11 Tess Schumans 2009 STB 8:43
12 Iris van Hoef 2009 AV Weert 8:44
13 Carlijn Rijntjes 2008 AV Weert 9:18
14 Silke Hartjes 2009 AV Weert 9:19
15 Dagmar Oosting 2008 ATV Venray 10:14
16 Fiene van de Werken 2008 AV Weert 11:16

U14 Jongens (2100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Timo Wassenberg 2010 Unitas 7:40
2 Noud Kessels 2010 Scopias 7:45
3 Justen de Vries 2010 GAC Gemert 7:47
4 Jarne Reijnen 2010 HAC 7:51
5 Aron Kovacs-Borbas 2011 ATH 7:59
6 Floris Prins 2011 HAC 7:59
7 Niek Janssen 2010 Swift 8:00
8 Jan Aardenburg 2010 Unitas 8:01
9 Nout Vallen 2010 Heythuysen 8:02
10 Jahmairo Tuithof 2010 Lopersgroep Deurne 8:04
11 Julian Frijters 2011 AV Weert 8:05
12 Noah Babic 2010 Swift 8:25
13 Timo Broekmans 2010 Unitas 8:29
14 Mick Smits 2011 Scopias 8:31
15 Koen Deckers 2010 Swift 8:35
16 Tobias de Vries 2010 ATV Venray 8:36
17 Alexander de Roo van Alderwerelt 2011 AV Weert 8:45
18 Koen Verheijen 2011 AV Weert 8:51
19 Kevin Kersten 2010 ATH 8:52
20 Thomas Jansen 2011 ATH 9:08
21 Luuk Maas 2011 't Jasper Sport 9:14
22 Jeffrey van Nuil 2010 Swift 9:28
23 Dion Stam 2010 't Jasper Sport 9:34
24 Owen Neijgh van Lier 2011 AV Weert 9:44
25 Sjoerd Timmermans 2011 AV Weert 9:46
26 Stijn van den Berg 2011 GAC Gemert 9:48
27 Coen Slot 2010 ATV Venray 10:24
28 Stan Willemsen 2010 Atletiek Helden 10:44

U14 Meisjes (1700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anna van der Velden 2010 Scopias 6:12
2 Sofie Rozema 2010 Swift 6:42
3 Meike Maas 2010 Lopersgroep Deurne 6:51
4 Veerle Mouris 2010 Lopersgroep Deurne 6:54
5 Anne Aardenburg 2011 Unitas 7:02
6 Roos van Houts 2010 't Jasper Sport 7:03
7 Vive Spierings 2011 Lopersgroep Deurne 7:10
8 Madelon Mestrom 2010 Swift 7:31
9 Anna Wilms 2011 HAC 7:34
10 Lotte Van Havere 2011 Swift 7:35
11 Lana Dols 2011 Swift 7:38
12 Roos Voortman 2011 ATH 7:40
13 Mirthe Holtman 2011 AV Weert 7:51
14 Ranomi Rijntjes 2010 AV Weert 7:56
15 Sterre Venhorst 2011 Scopias 7:58
16 Julia van Duijnhoven 2011 Lopersgroep Deurne 8:00
17 Quinty Coumans 2011 Scopias 8:02
18 Saar de Koning 2011 Lopersgroep Deurne 8:06
19 Yara Bauer 2011 Scopias 8:27
20 Sophie Kok 2011 Swift 9:50

U12 Jongens (1700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jasper Derijk 2013 Scopias 6:40
2 Jord Custers 2012 HAC 6:45
3 Jim Tinnemans 2013 Unitas 6:50
4 Jur van Boekholdt 2012 Scopias 6:51
5 Raven Piket 2013 ATH 6:58
6 Lucas Rozema 2012 Swift 6:59
7 Igor Peeters 2012 Swift 7:02
8 Ryan van Groenendaal 2012 Scopias 7:05
9 Brent Smetsers 2013 Scopias 7:06
10 Stijn Fortuin 2012 Atletiek Helden 7:08
11 Daan Beurskens 2012 Scopias 7:09
12 Finn Hol 2013 ATV Venray 7:32
13 Ties Gommans 2013 Atletiek Helden 7:47
14 Koen Vallen 2013 Heythuysen 7:48
15 Timo van der Velden 2013 Herten 7:49
16 Ruben de Boon 2012 HAC 7:52
17 Daan Schell 2013 Scopias 7:54
18 Evan Schouenberg 2013 Scopias 7:58
19 Lars van der Velden 2012 Herten 7:59
20 Tren Cox 2013 Swift 8:16
21 Luuk Verbeek 2013 Lopersgroep Deurne 8:25
22 Stef Paulus 2012 ATV Venray 8:26
23 Lars Kersten 2013 Atletiek Helden 8:37
24 Berend Rongen 2012 Scopias 8:37
25 Daan Mostert 2012 Atletiek Helden 8:53
26 Robin Schoenmakers 2012 ATV Venray 8:55
27 Thiago van de Langenberg 2013 ATV Venray 9:10
28 Mika Koetsier 2012 Lopersgroep Deurne 9:44
29 Joël Helgers 2013 Swift 9:49
30 Nick Verbeek 2013 Lopersgroep Deurne 10:12

U12 Meisjes (1700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sophie Tripp 2013 ATH 6:48
2 Evy Lammers 2012 AVON 6:55
3 Merel Looijmans 2013 ATH 7:04
4 Pleun van Woezik 2012 Scopias 7:11
5 Elaiza van der Mast 2012 HAC 7:12
6 Nouk Helmink 2012 Scopias 7:14
7 Fien Houben 2012 Scopias 7:18
8 Sarah Verbiest 2013 ATH 7:26
9 Aoibhinn van de Ven 2013 AV Weert 7:31
10 Pien Koumans 2012 Swift 7:33
11 Feline Derrijk 2012 Scopias 7:35
12 Evi Schreurs 2012 Scopias 7:37
13 Ela Verlinden 2012 Swift 7:41
14 Merel Maas 2012 Lopersgroep Deurne 7:42
15 Daphne Janssen 2013 Venlo 7:43
16 Saartje Hendriks 2012 Scopias 7:43
17 Nina Kersten 2012 ATH 7:45
18 Ming Fa Lin 2012 Swift 7:47
19 Kiki Pala 2012 Scopias 7:52
20 Robin Sonnemans 2012 AV Weert 8:00
21 Jill Gevers 2012 't Jasper Sport 8:07
22 Zina Verlinden 2013 Swift 8:13
23 Nicky Aboni 2013 ATV Venray 8:31
24 Tmira Alfaw 2012 ATV Venray 8:41
25 Yvah Berben 2012 Swift 8:51
26 Raqiya Jama Faarah 2013 Swift 8:55
27 Yrsa Bauer 2013 Scopias 9:04
28 Benthe Holtman 2013 AV Weert 9:33
29 Jenna Bonaparte 2013 Swift 9:39
30 Femm Lechner 2013 Roermond 10:24
31 Indy van Groenendaal 2012 Scopias 10:28
32 Imani Maifeld 2013 Swift 10:30

U10 Jongens (1700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Kevin van de Vorst 2014 AV Weert 7:22
2 Thijm van de Mosselaar 2014 HAC 7:28
3 Stijn van Daal 2014 ATV Venray 7:30
4 Stan Scheepers 2014 Atletiek Leudal 7:41
5 Milan Bovend'eerdt 2014 AV Weert 7:43
6 Tijs Treuen 2014 Helden 7:55
7 Sem Maas 2014 't Jasper Sport 8:21
8 Senn van Bilzen 2014 Atletiek Leudal 8:21
9 Nathan Gevers 2014 't Jasper Sport 8:29
10 Jasper van Rooij 2014 Atletiek Helden 8:55
11 Luuka Hermans 2014 Atletiek Helden 8:58
12 Daan Verbiest 2014 ATH 9:08
13 Ruben Nicolas Schutgens 2014 Scopias 10:57

U10 Meisjes (1700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mint van Voorden 2014 GAC Gemert 7:40
2 Josephine de Kaste 2014 Scopias 7:54
3 Floor Verheijen 2014 AV Weert 8:02
4 Lente Looijmans 2014 ATH 8:11
5 Isa Van Havere 2014 Swift 8:37
6 Lou Geelen 2014 AV Weert 8:40
7 Minke Joosten 2014 Lopersgroep Deurne 8:48
8 Kaja Peeters 2014 Swift 8:57
9 Nikki Zegers 2014 Scopias 8:58
10 Emma Sophie Schutgens 2014 Scopias 9:01
11 Flore van Mierlo 2014 't Jasper Sport 9:31
12 Ize van Goch 2014 Lopersgroep Deurne 9:32

U9 Meisjes (1100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Floor Halfers 2015 AV Weert 5:01
2 Livia Omondi 2015 Unitas 5:06
3 Iris Lansman 2015 Lopersgroep Deurne 5:06
4 Mei Ying Lin 2015 Swift 5:41
5 Selin Dogan 2015 ATH 5:47
6 Hanna Lansman 2015 Vlierden 5:58
7 Gigi Vondenhoff 2015 Unitas 6:04
8 Roos Sentjens 2015 AV Weert 6:05
9 Rasiya Saad Muse 2015 Roermond 6:18
10 Yenthe Goertz 2015 Scopias 7:17

U9 Jongens (1100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Daan Janssen 2015 Venlo 4:40
2 Raf van Boekholdt 2015 Scopias 4:42
3 Jelle Fortuin 2015 Atletiek Helden 4:43
4 Sil Paulus 2015 ATV Venray 5:05
5 Noah Rutten 2015 Swift 5:10
6 Rafael van de Langenberg 2015 ATV Venray 5:11
7 Thomas Hocqué 2015 Lopersgroep Deurne 5:12
8 Mika Munsters 2015 Lopersgroep Deurne 5:17
9 Mika Hermans 2015 Atletiek Helden 5:18
10 Lucas Eshetu 2015 Unitas 5:24
11 Maes Rouwette 2015 ATV Venray 5:35
12 Ian Koumans 2015 Swift 5:42
13 Sem Koumans 2015 Swift 5:43

U8 Meisjes (1100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lisa van der Velden 2016 Herten 5:40
2 Mandy Nouwen 2016 Atletiek Leudal 5:53
3 Maud Knoben 2016 Atletiek Leudal 5:54
4 Louise van Son 2016 Swalmen 5:56
5 Jolie Vondenhoff 2017 Unitas 6:44
6 Elise Kok 2017 Herten 7:11
7 Kaylin Omondi 2016 Unitas 8:32

U8 Jongens (1100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Xavier Mostard 2016 GAC Gemert 5:07
2 Dejan Verlinden 2016 Swift 5:17
3 Luc Zeegers 2016 Scopias 5:34
4 Julian Smits 2016 AV Weert 5:58
5 Dani Hovens 2016 ATV Venray 6:19