Uitslagen Zandboscross

zondag 28 november 2021

Terug

Website


Man, Trimloop kort (4800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Koen van Kessel 1988 Lopersgroep Deurne 18:55
2 Pepijn Meijer 1984 Eindhoven Atletiek 20:15
3 Arnoud de Graaf 1963 20:24
4 Wim van der Wall 1964 21:55
5 Kenny van de Ven 1981 Lopersgroep Deurne 24:50
6 Frank Jacobs 1967 Deurne 26:53
7 John Mansvelders 1956 Lopersgroep Deurne 36:52

Vrouw, Trimloop kort (4800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Marjolein Hanssen 1995 Lopersgroep Deurne 24:58
2 Demi van Nuenen 1998 Helmond 25:14
3 Mireille Bierings 1983 Lopersgroep Deurne 26:39
4 Jill van de Laar 1992 Bakel 27:18
5 Esther van Elst 1969 27:27
6 Mailika van Dijk 1977 27:56
7 Maaike Niesten 1981 Eindhoven 28:14
8 Amandor van der WIndt 1972 Lopersgroep Deurne 28:43
9 Linda Mennen 1980 Lopersgroep Deurne 29:57
10 Nahylda Jacobs-Lobo 1975 Lopersgroep Deurne 30:04

Man, Trimloop lang (7100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Koen Hendrikx 1979 28:07
2 William Thijssen 1992 29:03
3 Jean Pierre Gloudemans 1973 Lopersgroep Deurne 31:56
4 Stan Dekkers 1993 Mariahout 32:19
5 Simon Driessen 1996 Asten 32:32
6 Jean-Pierre van Geffen 1972 33:18
7 Rein Klaver 1993 Asten 33:20
8 Mark Steffens 1977 Asten 33:42
9 Dennis Mansvelders 1982 Deurne 33:46
10 Harm Aarts 1983 Deurne 35:13
11 Daan Driessen 1993 Asten 35:44
12 Bram Swinkels 1981 36:16
13 Dirk van der Linden 1994 Deurne 36:26
14 Eric Weijers 1996 36:52
15 Ton van Empel 1968 Asten 37:19
16 Wim Driessen 1962 Asten 37:44
17 Riny Wismans 1956 Lopersgroep Deurne 38:21
18 Mat Schatorje 1959 Lopersgroep Deurne 40:43
19 Wil Dijkhuizen 1956 Veldhoven 41:37
20 Luud Zeegers 1955 't Jasper Sport 42:17
21 Bart Luijkx 1982 Veldhoven 42:55
22 Piet Loverbosch 1937 Lopersgroep Deurne 45:28

Vrouw, Trimloop lang (7100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Vera Henricks 1995 Asterix 36:46
2 Lilian Schmitz 1982 Helmond 38:18
3 Anita Lintermans 1970 Deurne 38:40
4 Tonny Kersten 1961 Lopersgroep Deurne 38:52
5 Corine Boumans 1984 Deurne 41:21
6 Danielle van der Velden 1975 Heusden gem Asten 43:14
7 Marte Timmermans 1974 43:27
8 MarieJosé Roijackers 1968 Milheeze 45:34
9 Yvette Dijkhuizen 1984 Veldhoven 46:04

Msen, Lange cross mannen (9400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mark van Kessel 1989 Lopersgroep Deurne 31:44
2 Teun Duisters 1993 Running Team Eindhoven 32:08
3 Sjef de Kimpe 1988 Eindhoven 32:39
4 Kai Weyers 1994 Niederkrüchten 34:03
5 Stan Zeegers 1997 Lopersgroep Deurne 34:15
6 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 35:02
7 Kay Peeters 1998 Horst 35:08
8 Teun van den Brand 1997 Oss '78 35:44
9 Wilco Goorts 1984 Lopersgroep Deurne 35:51
10 Roy Goossens 1994 HAC 35:56
11 Jos Derijk 1982 Scopias 36:01
12 Ron Spreeuwenberg 1991 Atletiek Helden 36:05
13 Nick van den Eng 1991 Eindhoven Atletiek 36:28
14 Richard Dekker 1983 Eindhoven Atletiek 36:45
15 Puck Huijs 1996 Scopias 37:30
16 Stef van Osch 1997 Ysselsteyn Lb 38:25
17 Stan Koolen 1997 Lopersgroep Deurne 38:51
18 Zygi Boryszewski 1990 Someren 38:54
19 Joris van Hulten 1991 Mill 38:56
20 Ara van den Eijnde 1985 GAC Gemert 39:39
21 Erik Andela 1994 's-Hertogenbosch 39:46
22 Ruud van Oorschot 1983 Someren 39:58
23 Paul Bartels 1984 Venlo 40:37
24 Cas Laramans 1999 AV Weert 40:47
25 Patrick Peters 1988 Weert 41:01
26 Tim Claassen 1991 Aarle-Rixtel 42:08
27 Bjorn Berkvens 1989 't Jasper Sport 42:08
28 Wessel Heesakkers 1991 Helmond 43:26
29 Sjon Seuren 1987 43:41
30 Jens Wijnants 1995 's-Hertogenbosch 44:47
31 Harry Weerts 1983 Helmond 48:24
32 Marek Philippen 1995 Sittard 49:01
33 Toth Gabor 1987 54:00

M40, Lange cross mannen (9400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ruud van Mil 1977 de Peelrunners 33:31
2 Stefan van Oosterwijk 1975 GAC Gemert 36:02
3 Ralph Scherjon 1979 Scopias 36:04
4 Ronald Langenhuizen 1977 Swift 36:09
5 Martijn Tuin 1973 Lopersgroep Deurne 37:02
6 Jeroen Hendriks 1977 Scopias 37:43
7 Edwin Kok 1972 GAC Gemert 38:03
8 Stefan van Mierlo 1975 38:42
9 Robert Reintjes 1976 Helmond 38:45
10 Olav Nieuwenhuis 1975 39:02
11 Arnold Koetsier 1974 Lopersgroep Deurne 39:06
12 Martijn Vallen 1978 Heythuysen 39:49
13 Sven van den Hurk 1972 Lopersgroep Deurne 39:53
14 Bas van Loon 1972 Asten 40:58
15 Pawel Czaykowski 1977 Boekel 41:22
16 Andrew Leenen 1977 41:51
17 Bart van Mierlo 1976 42:05
18 Manuel Eikens 1978 STB 43:38
19 Mario Kessels 1974 Lopersgroep Deurne 43:45
20 Ralph Thijssen 1980 46:54
21 Mark de Vries 1972 HAC 46:59
22 Stefan Rus 1974 Someren 47:18
23 Marcel Zelen 1973 Atletiek Leudal 48:40

M50, Lange cross mannen (9400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Erik de Laat 1970 AV Weert 36:52
2 Frank Fonteyne 1967 Lottum 37:20
3 John Thielen 1969 Lopersgroep Deurne 37:43
4 Jos Adriaens 1970 AV Weert 38:58
5 Jack Boots 1970 Scopias 39:17
6 Jos de Groot 1966 GAC Gemert 39:35
7 Geert Linders 1966 ATV Venray 40:48
8 Theo Derix 1967 't Jasper Sport 41:16
9 Theo Nouwens 1968 Helmond 41:20
10 Jos Hebben 1966 ATV Venray 41:48
11 Jan Hermkes 1963 Orion 42:29
12 Hans Steijaert 1970 HAC 43:01
13 Eric de Swart 1971 Swolgen 43:05
14 Willemjan van Golstein Brouwers 1963 't Jasper Sport 43:20
15 Stephan Qarimi 1971 AV Weert 43:23
16 Peter Hendriks 1964 44:35
17 Jhonny van Rhee 1964 Baarlo Lb 45:24
18 Roland van den Bogaard 1962 Lopersgroep Deurne 45:47
19 Danny Boskemper 1969 Baarlo Lb 46:05
20 Martien Dupont 1963 Venray 46:29
21 Peter Verbruggen 1968 GAC Gemert 47:07
22 Richard Hendrix 1970 Tegelen 47:08
23 Jones Ewalds 1965 Venlo 47:47
24 Bernie Nagel 1970 't Jasper Sport 48:08
25 Ton van Empel 1968 Asten 48:52
26 Essy Tehranchi 1971 52:11

M60, Lange cross mannen (9400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jack Niessen 1958 Swift 39:31
2 Ton Grommen 1959 Maasbree 40:15
3 John Kocken 1961 HAC 41:17
4 Nico Verstraten 1953 Atletiek Helden 42:17
5 Hans Peeters 1961 Atletiek Helden 45:39
6 Hans Cardinaals 1958 Tegelen 46:13
7 Jan Meeuws 1959 't Jasper Sport 47:18
8 Lutis Zbigiview 1960 Deurne 47:54
9 Frans noijen 1952 Lopersgroep Deurne 48:14
10 Ad Meeuws 1958 't Jasper Sport 48:46
11 Hendrik-Jan Hool 1960 AVON 49:21
12 Peter Stiphout 1958 Ysselsteyn Lb 51:44
13 Frits Gösgens 1961 Oostrum Lb 53:09

V, Lange cross vrouwen (7100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Renée Cardinaals 1994 Loopgroep Aart Stigter 28:56
2 Magda Winiarska 1980 't Jasper Sport 31:10
3 Judith Gijsbers 1983 AV Weert 31:14
4 Ellie van de Water 1978 31:45
5 Pieternel van Beek 1993 Venlo 32:23
6 Nicole Loeve 1964 Nederlandse Triathlonbond 33:02
7 Josine Vallen 1977 Atletiek Leudal 34:59
8 Henny van Oirschot 1963 HAC 35:01
9 Rian Hebben 1965 ATV Venray 35:18
10 Loes Heuvelmans 1969 Meterik 36:50
11 Ruthje Heinrichs 1980 Tegelen 37:01
12 Regina Faber 1964 HAC 39:25

H, Korte cross mannen (4800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jens Peeters 2001 Eindhoven Atletiek 15:47
2 Rik van der Steen 1994 Lopersgroep Deurne 16:18
3 Awet Habteab 2001 HAC 16:27
4 Erik Lathouwers 1987 's-Hertogenbosch 16:38
5 Ramon de Nooijer 1996 Asterix 16:48
6 Rafal Polak 2000 Eindhoven Atletiek 17:00
7 Tom Honings 2002 Lopersgroep Deurne 17:09
8 Olle van de Boom 1997 ATV Venray 17:21
9 Harald van Gils 1974 Loopgroep Aart Stigter 17:28
10 Thijs Vermeulen 2000 ATV Venray 17:38
11 Koen van de Mortel 1994 Lopersgroep Deurne 17:58
12 Davy Schoeber 2001 HAC 18:11
13 Simon Verwijlen 1995 AV Weert 18:14
14 Sjoerd Waterschoot 2001 HAC 18:55
15 Luuk Brummans 1994 Eindhoven Atletiek 18:59
16 Fetze Pijlman 1977 19:01
17 Koen Terheijden 2000 NSAV 't Haasje 19:04
18 Tom Smetsers 1982 Scopias 19:31
19 Han Baselier 2002 Lopersgroep Deurne 19:56
20 Jarvin Vrijssen 1994 Eindhoven 20:14
21 John Linders 2005 Lopersgroep Deurne 20:18
22 Maikel Theunissen 1977 Baexem 20:41
23 Maarten Derex 2001 21:00
24 Ronald Dielissen 1967 21:06
25 Ruud Langstraat 1972 ATH 21:16
26 Peter van Dijk 1970 Helenaveen 21:39
27 Willy Claessen 1957 Lopersgroep Deurne 21:42
28 Stijn Verbruggen 1998 NSAV 't Haasje 21:53
29 Daan Biemans 2001 Lopersgroep Deurne 21:55
30 Martijn Stigter 1973 GAC Gemert 21:58
31 Lucas Dielissen 2001 22:31
32 Ronald Kollner 1976 Lopersgroep Deurne 23:22
33 Robin Hammecher 1994 Lopersgroep Deurne 23:52
34 Rolf Cox 1988 23:55
35 Hennie de Kock 1954 Lopersgroep Deurne 24:23
36 Karel Tinnemans 1950 25:03

Vsen, Korte cross vrouwen (4800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sophie Dielissen 1999 17:43
2 Luzan Janssen 2000 Running Team Eindhoven 19:06
3 Sabrina Aarts 1990 Scopias 19:30
4 Femke van Gog 1999 Nederweert 19:38
5 Sanne Rijnders 1997 Eindhoven 19:57
6 Eni van Bree 1997 Eindhoven 19:58
7 Kim Janssen 1993 Lopersgroep Deurne 20:24
8 Anouk Bussemakers 2002 Atletiek Helden 20:26
9 Hannah Clercx 2000 Asterix 21:04
10 Anne Vink 1996 Venlo 23:59
11 Jaimy Claessens 1994 ATV Venray 25:30
12 Jeske van de Ligt 2002 GAC Gemert 26:17
13 Yente Dielis 2001 Deurne 28:12

V35, Korte cross vrouwen (4800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sandra Smeets 1978 Triathlon 19:17
2 Jolanda Verstraten 1983 Atletiek Helden 21:01
3 Myrthe Meex 1983 Achilles-Top 21:59

V45, Korte cross vrouwen (4800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Francien Lenssen 1959 GAC Gemert 23:16
2 Judith de Bruin 1970 Atletiek Helden 23:24
3 Andrea van den Hurk 1976 Lopersgroep Deurne 24:30
4 Magda Doumpas 1974 't Jasper Sport 25:44
5 Susan Kuijpers 1974 Lopersgroep Deurne 25:44
6 Elise Swinkels 1970 25:57
7 Anke van Hout 1975 Lopersgroep Deurne 26:27
8 Brigitte Boosman 1975 26:33
9 Marjan Ponten 1967 Lierop 30:27
10 Trea Linders 1972 Lopersgroep Deurne 35:16

JjunA, Jongens Junioren A (4800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mike van Wouwe 2003 ATH 17:34
2 Jip Janissen 2003 Venloop Running Team 18:02
3 Jelle van Oosterwijk 2003 GAC Gemert 18:23
4 Lars Leijssen 2005 22:28
5 Stijn Gerritsen 2004 AV Weert 25:27

MjunA, Meisjes Junioren A (3100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Danae Leemans 2004 Eindhoven Atletiek 12:45
2 Robin Scheenen 2004 Atletiek Helden 13:22
3 Pouke van Dijk 2003 Lopersgroep Deurne 13:30
4 Carlijn Mols 2004 STB 14:24
5 Xindi Hu 2004 Atletiek Helden 14:29
6 Femke Bouten 2004 Atletiek Helden 16:29

JjunB, Jongens Junioren B (3100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Noël Frijns 2005 10:51
2 Timo Klomp 2005 ATH 10:53
3 Guus van Riel 2005 Atletiek Helden 11:19
4 Finn Janssen 2006 Atletiek Helden 11:19
5 Ward Verbruggen 2006 ATV Venray 12:05
6 Tijn Bruins 2006 ATV Venray 12:11
7 Ivar van den Hurk 2006 Lopersgroep Deurne 12:42
8 Luuk Verhoeven 2006 HAC 12:58
9 Luuk van Schie 2006 ATV Venray 14:22
10 Willem Klomp 2006 ATV Venray 14:23
11 Remco Linders 2005 Lopersgroep Deurne 20:37

MjunB, Meisjes Junioren B (3100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Eva Kok 2005 GAC Gemert 12:29
2 Suze Gipmans 2005 Venloop Running Team 12:45
3 Floor Vulders-Jochems 2005 GAC Gemert 13:55
4 Mirre Vissers 2005 Atletiek Helden 14:12
5 Eef Classens 2006 ATV Venray 14:27
6 Meike Janssen 2005 AV Weert 14:43
7 Sanne Michiels 2006 ATH 14:57
8 Marit Boosman 2006 16:36
9 Anne de Vries 2006 Lopersgroep Deurne 16:54
10 Jikke van Dijk 2005 Lopersgroep Deurne 19:35

JjunC, Jongens Junioren C (3100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jules Trommelen 2007 Atletiek Maastricht 10:55
2 Abel Kovacs-Borbas 2007 ATH 11:02
3 Jorg Klomp 2008 ATH 11:30
4 Ties Geraedts 2007 Triathlon 11:39
5 Niels Richters 2008 ATH 12:00
6 Gijs Deckers 2008 Swift 12:22
7 Sjoerd Boosman 2008 12:56
8 Mads Verhofstadt 2008 HAC 13:07
9 Splinter Ikkink 2007 13:10
10 Tjisse Winkelmolen 2007 't Jasper Sport 13:11
11 Gilles Hermans 2008 Atletiek Helden 13:11
12 Nate Sillekens 2007 Atletiek Helden 13:22
13 Nils van Leipsig 2007 Swift 13:24
14 Bas Verheijden 2007 AV Weert 13:27
15 Rens Heygele 2008 HAC 13:30
16 Mathijs Hellegers 2008 ATV Venray 13:33
17 Dani Koetsier 2008 Lopersgroep Deurne 13:35
18 Henrik Hoeben 2008 't Jasper Sport 13:44
19 Jordy Keijsers 2008 Budel 14:06
20 Jelle Kurvers 2008 Atletiek Helden 15:32

MjunC, Meisjes Junioren C (2100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Kirsten van den Hurk 2008 Lopersgroep Deurne 8:38
2 Amina Dillmann 2008 Atletiek Maastricht 9:02
3 Hilda Hoogers 2008 Lopersgroep Deurne 9:25
4 Ella Sponselee 2008 GAC Gemert 9:35
5 Layla van Berkel 2007 HAC 9:45
6 Lieke van Rengs 2008 ATV Venray 10:06
7 Mirthe Reijnen 2007 HAC 10:19
8 Carlijn Rijntjes 2008 AV Weert 10:28
9 Sofie Soer 2008 AV Weert 10:37
10 Isa Krebbers 2007 ATV Venray 10:38
11 Danique Adriaans 2008 GAC Gemert 10:49
12 Dagmar Oosting 2008 ATV Venray 11:27
13 Luna Jacobs 2008 Lopersgroep Deurne 12:55
14 Lieke Hoogers 2007 Lopersgroep Deurne 13:02
15 Didi Christiaans 2007 ATV Venray 13:37

JjunD, Jongens Junioren D (2100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Siep Trommelen 2009 Atletiek Maastricht 7:48
2 Florian van Wijchen 2009 GAC Hilversum 7:57
3 Thijmen van Wijchen 2009 GAC Hilversum 8:00
4 Jens Munsters 2009 Lopersgroep Deurne 8:37
5 Tijn de Koning 2009 Lopersgroep Deurne 8:46
6 Timo Wassenberg 2010 Unitas 8:55
7 Alain Ritten 2009 Achilles-Top 8:56
8 Ricco Beckers 2009 STB 8:58
9 Justen de Vries 2010 GAC Gemert 9:01
10 Rens van Meer 2009 HAC 9:03
11 Thomas Sterken 2009 HAC 9:05
12 Tim Michiels 2009 ATH 9:14
13 Jarne Reijnen 2010 HAC 9:16
14 Nout Vallen 2010 Heythuysen 9:26
15 Remco Adriaans 2009 GAC Gemert 9:31
16 Jop Slaats 2009 Lopersgroep Deurne 9:38
17 Jan Aardenburg 2010 Unitas 9:38
18 Giel van Oosterwijk 2009 GAC Gemert 9:39
19 Sjoerd Stel 2009 Swift 9:40
20 Timo Broekmans 2010 Unitas 9:43
21 Finn Jans-Beken 2009 ATV Venray 9:44
22 Kevin Kersten 2010 ATH 9:45
23 Lars Custers 2010 HAC 9:46
24 Koen Deckers 2010 Swift 9:50
25 Kehinde Vonderen 2010 ATV Venray 9:58
26 Adam Kovacs-Borbas 2009 ATH 10:04
27 Dion Neijgh van Lier 2009 Weert 10:12
28 Casper Rekmans 2009 AV Weert 10:13
29 Twan ten Have 2010 Scopias 10:14
30 Loek Reinders 2010 Lopersgroep Deurne 10:16
31 Linus van Hout 2009 Lopersgroep Deurne 10:17
32 Len Proenings 2010 Lopersgroep Deurne 10:19
33 Thijn Mennen 2010 Deurne 10:27
34 Cas Hendriks 2009 ATV Venray 10:36
35 Tobias de Vries 2010 ATV Venray 10:37
36 Teun Arts 2009 ATV Venray 10:45
37 Raf Ikkink 2010 10:46
38 Luuk Schreurs 2009 Scopias 10:48
39 Justin Smirk 2010 HAC 10:49
40 Jop van Hoef 2010 AV Weert 10:52
41 Onbekend 11:28
42 Coen Slot 2010 ATV Venray 11:40
43 Stan Willemsen 2010 Atletiek Helden 11:43
44 Ties Hartjes 2009 AV Weert 11:52

MjunD, Meisjes Junioren D (2100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Renske Mennen 2009 Lopersgroep Deurne 5:31
2 Lieve Derks 2009 ATH 5:34
3 Anna van der Velden 2010 Scopias 5:40
4 Laura Verhallen 2010 Lopersgroep Deurne 5:58
5 Meike Maas 2010 Lopersgroep Deurne 6:01
6 Eline Bartels 2009 Lopersgroep Deurne 6:02
7 Hedwig Tabor 2009 HAC 6:05
8 Zoey van Lieshout 2009 Lopersgroep Deurne 6:06
9 Ise Spierings 2009 Lopersgroep Deurne 6:11
10 Jaydee Leenders 2009 ATV Venray 6:12
11 Sien van Veghel 2010 ATV Venray 6:15
12 Saar Verdonschot 2009 't Jasper Sport 6:15
13 Dewi Koll 2009 Achilles-Top 6:16
14 Roos van Houts 2010 't Jasper Sport 6:21
15 Lise Kostons 2010 HAC 6:24
16 Iris van Hoef 2009 AV Weert 6:26
17 Silke Hartjes 2009 AV Weert 6:26
18 Veerle Mouris 2010 Lopersgroep Deurne 6:34
19 Freke Hoeben 2009 't Jasper Sport 6:38
20 Karlijn Sukel 2010 HAC 6:47
21 Nienke den Engelsman 2010 Lopersgroep Deurne 6:56
22 Imke Wijnen 2009 AV Weert 6:57
23 Ranomi Rijntjes 2010 AV Weert 7:01
24 Lisa Schrama 2010 GAC Gemert 7:14
25 Eline Elfring 2010 ATV Venray 7:23
26 Lara Peeters 2010 Atletiek Helden 7:33
27 Evy van Dooren 2009 Lopersgroep Deurne 7:39

Jpup, Jongens Pupillen A (1400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Julian Frijters 2011 AV Weert 5:54
2 Sem Kusters 2011 Scopias 6:02
3 Floris Prins 2011 HAC 6:05
4 Aron Kovacs-Borbas 2011 ATH 6:09
5 Bowie Culliane 2011 ATV Venray 6:19
6 Ryan van Groenendaal 2012 Atletiek Helden 6:20
7 Bram Rekmans 2011 AV Weert 6:25
8 Jord Custers 2012 HAC 6:27
9 Arthur Dolné 2012 HAC 6:32
10 Teun van de Laar 2012 AV Weert 6:41
11 Guus Raaphorst 2011 ATH 6:43
12 Lars Geraats 2011 Atletiek Leudal 6:46
13 Michiel Klomp 2011 ATV Venray 6:48
14 Alexander de Roo van Alderwerelt 2011 AV Weert 6:49
15 Sjoerd Timmermans 2011 AV Weert 6:54
16 Roan van Hout 2012 AV Weert 6:57
17 Koen Verheijen 2011 AV Weert 6:58
18 Mick Smits 2011 Scopias 6:59
19 Stijn Fortuin 2012 Atletiek Helden 7:00
20 Joep van der Linden 2012 HAC 7:04
21 Thijn Hilgers 2011 AV Weert 7:05
22 Jip Verbeek 2012 Lopersgroep Deurne 7:06
23 Owen Neijgh van Lier 2011 AV Weert 7:07
24 Luuk Maas 2011 't Jasper Sport 7:10
25 Stijn van den Berg 2011 GAC Gemert 7:11
26 Lins Kiggen 2011 AV Weert 7:15
27 Daan Mostert 2012 Atletiek Helden 7:22
28 Bas van Mierlo 2011 Lopersgroep Deurne 7:24
29 Pepijn van de Laar 2012 ATV Venray 7:25
30 Danny Jenniskens 2012 ATV Venray 7:27
31 Stef Paulus 2012 ATV Venray 7:30
32 Robin Schoenmakers 2012 ATV Venray 7:34
33 Maas Boumans 2012 HAC 7:35
34 Bram Boumans 2012 Lopersgroep Deurne 8:02
35 Marcus Buseyi 2012 ATH 8:12
36 Mika Koetsier 2012 Lopersgroep Deurne 8:13
37 Jort van den Hoef 2011 ATV Venray 9:20

Mpup, Meisjes Pupillen A (1400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anne Aardenburg 2011 Unitas 6:04
2 Anniek Verhappen 2011 HAC 6:12
3 Aafke Mennen 2011 Lopersgroep Deurne 6:15
4 Anouk Mewiss 2011 Scopias 6:23
5 Vive Spierings 2011 Lopersgroep Deurne 6:26
6 Lotte van Havere 2011 Swift 6:29
7 Pixie Clignett 2011 HAC 6:31
8 Carmél Schouenberg 2011 Scopias 6:36
9 Nouk Helmink 2012 Scopias 6:38
10 Pleun van Woezik 2012 Scopias 6:39
11 Fien Houben 2012 Atletiek Helden 6:40
12 Merel Maas 2012 Lopersgroep Deurne 6:42
13 Saartje Hendriks 2012 Scopias 6:44
14 Feliene Derijk 2012 Scopias 6:46
15 Saar de Koning 2011 Lopersgroep Deurne 6:47
16 Dineo van Laarhoven 2011 HAC 6:52
17 Amber Verhappen 2012 HAC 6:54
18 Quinty Coumans 2011 Atletiek Helden 6:58
19 Nienke Bartels 2011 Lopersgroep Deurne 7:01
20 Imke van den Berg 2012 GAC Gemert 7:03
21 Mirthe Holtman 2011 AV Weert 7:04
22 Evi Schreurs 2012 Scopias 7:05
23 Julia van Duijnhoven 2011 Lopersgroep Deurne 7:06
24 Nina Kersten 2012 ATH 7:07
25 Puck van de Valk 2011 Lopersgroep Deurne 7:09
26 Saar Fransen 2011 Atletiek Helden 7:10
27 Anna Wilms 2011 HAC 7:13
28 Doutzen van Kessel 2011 AV Weert 7:14
29 Noëlle Martens 2011 Lopersgroep Deurne 7:15
30 Jasmijn van Dinther 2012 Lopersgroep Deurne 7:19
31 Kiki Pala 2012 Scopias 7:20
32 Robin Sonnemans 2012 AV Weert 7:22
33 Enma van Gog 2012 Lopersgroep Deurne 7:22
34 Milou Mooren 2012 Lopersgroep Deurne 7:23
35 Jelaya Kulaleen 2012 Scopias 7:24
36 Sunny Zijlmans 2011 HAC 7:28
37 Mayra Eikens 2011 AVON 7:32
38 Hanne Kandelaars 2012 HAC 7:34
39 Puck Dirks 2012 Lopersgroep Deurne 7:43
40 Isra Daif 2011 ATH 7:44
41 Sophie de Bruin 2011 HAC 7:55
42 Ro Repping 2011 Scopias 7:59
43 Evi den Engelsman 2012 Lopersgroep Deurne 8:03
44 Beau Althuizen 2012 Lopersgroep Deurne 8:16
45 Fenne Vullings 2012 ATV Venray 8:45
46 Sterre Claessens 2012 ATV Venray 8:53
47 Luna Claessens 2012 ATV Venray 8:55
48 Femke Kusters 2012 ATV Venray 9:17

Jpup, Jongens Pupillen B (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Dex Scheepers 2013 ATH 5:07
2 Koen Vallen 2013 Heythuysen 5:11
3 Jasper Derijk 2013 Scopias 5:21
4 Evan Schouenberg 2013 Scopias 5:23
5 Bram Geraats 2013 Atletiek Leudal 5:24
6 Finn Hol 2013 ATV Venray 5:33
7 Joep Nijhuis 2013 HAC 5:36
8 Simon Bartels 2013 Lopersgroep Deurne 5:42
9 Jannes Huisman 2013 HAC 5:45
10 Loek van den Boomen 2013 Lopersgroep Deurne 5:51
11 Daan Schell 2013 Scopias 5:52
12 Roy Sanders 2013 ATV Venray 6:10
13 Tren Cox 2013 Swift 6:25
14 Milan van den Eijnde 2013 GAC Gemert 6:35
15 Daan Karsemakers 2013 HAC 6:41
16 Timon Spruijt 2013 Swift 6:42
17 Luuk Verbeek 2013 Lopersgroep Deurne 6:49
18 Yur van den Berk van den Hurk 2013 GAC Gemert 7:48
19 Nick Verbeek 2013 Lopersgroep Deurne 8:02

Mpup, Meisjes Pupillen B (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lova la Grand 2013 Eindhoven Atletiek 5:08
2 Sophie Tripp 2013 ATH 5:28
3 Nicky Aboni 2013 ATV Venray 5:41
4 Anna Jochems 2013 AV Weert 5:42
5 Julia Schrama 2013 GAC Gemert 5:50
6 Daphne Janssen 2013 Venlo 5:52
7 Aoibhinn van de Ven 2013 AV Weert 6:00
8 Sarah Verbiest 2013 ATH 6:02
9 Marit Houben 2013 Lopersgroep Deurne 6:11
10 Jill van Lieshout 2013 6:27
11 Fay Sentjens 2013 AV Weert 6:28
12 Pien van Lith 2013 GAC Gemert 6:29
13 Benthe Holtman 2013 AV Weert 6:32
14 Janske Mennen 2013 Lopersgroep Deurne 6:54
15 Daphne Coldeweijer 2013 ATH 6:55
16 Emme Koonen 2013 ATH 7:06
17 Fien Opsteen 2013 GAC Gemert 7:36

Jpup, Jongens Pupillen C (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Kevin van de Vorst 2014 AV Weert 5:24
2 Mats Raaijmakers 2014 HAC 5:32
3 Cas van Gog 2014 Deurne 5:49
4 Max Boumans 2014 Lopersgroep Deurne 5:51
5 Remi van de Valk 2014 Lopersgroep Deurne 5:55
6 Jip Hendriks 2014 Scopias 6:09
7 Thijm van de Mosselaar 2014 HAC 6:17
8 Jayden Keijsers 2014 AV Weert 6:17
9 Luuka Hermans 2014 Atletiek Helden 6:34
10 Sem Maas 2014 't Jasper Sport 6:35
11 Liam Acampo 2014 Unitas 6:45
12 Jakob Jaegers 2014 GAC Gemert 6:49
13 Loek van Gils 2014 Lopersgroep Deurne 6:55
14 Okke Boumans 2014 HAC 6:56
15 Mees Nijhuis 2014 HAC 6:57
16 Tygo Acampo 2015 Geleen 7:02
17 Vince Keijsers 2014 AV Weert 7:13
18 Vins Panhuijzen 2014 ATH 8:35

Mpup, Meisjes Pupillen C (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mint van Voorden 2014 GAC Gemert 5:40
2 Lente Looijmans 2014 ATH 5:46
3 Isa van Havere 2014 Swift 6:19
4 Floor Verheijen 2014 AV Weert 6:37
5 Noor Fodil 2014 ATH 6:43
6 Minke Joosten 2014 Lopersgroep Deurne 6:47
7 Nena van Lierop 2014 Lopersgroep Deurne 7:12
8 Fayah Yspelder 2014 ATH 7:48

Jpup, Jongens Mini Pupillen (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Daan Janssen 2015 Venlo 5:57
2 Jelle Fortuin 2015 Atletiek Helden 6:07
3 Mika Hermans 2015 Atletiek Helden 6:19
4 Mika Munsters 2015 Lopersgroep Deurne 6:26
5 Kai Koonen 2015 ATH 7:16
6 Kenzi Fodil 2016 ATH 7:21
7 Elias Verbiest 2016 ATH 7:51

Mpup, Meisjes Mini Pupillen (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Eliza Derijk 2015 6:45
2 Julia Verbeek 2015 Lopersgroep Deurne 7:07
3 Roos Sentjens 2015 AV Weert 7:22
4 Selin Dogan 2015 ATH 7:23