Uitslagen Jaspercross

zondag 7 januari 2018

Terug

Website


JpupM, JMP (1000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Thijmen Mol 2011 GVAC 5:41
2 Tim de Kok 2011 GVAC 6:05
3 Dirk Nabuurs 2012 Overloon 6:41
4 Aron Kovacs-Borbas 2011 ATH 6:45
5 Bram Rekmans 2011 AV Weert 6:05
6 Michiel Klomp 2011 ATV Venray 7:36
7 Jort van den Hoef 2011 ATV Venray 9:13
8 Koen Verheijen 2011 AV Weert 6:57

MpupM, MMP (1000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Arden Veldman 2011 Achilles-Top 6:13
2 Aafke Mennen 2011 Lopersgroep Deurne 6:23
3 Daphne Klomp 2011 Scopias 6:48
4 Fenne Hurkens 2011 GAC Gemert 6:59
5 Nikki Ermers 2011 GAC Gemert 7:09
6 Eden Kessels 2011 AV Weert 7:02
7 Anouk Schuitema 2011 Eindhoven Atletiek 7:41
8 Tess Wassenberg 2013 Unitas 7:41
9 Fiene Timmer 2011 't Jasper Sport 9:30

JpupC, JPC (1000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Timo Wassenberg 2010 Unitas 5:28
2 Twan ten Have 2010 Scopias 5:42
3 Jente Wekenborg 2010 Scopias 5:58
4 Jarne Reijnen 2010 HAC 6:03
5 Niek van Montfort 2010 Scopias 6:13
6 Casper van de Weert 2010 't Jasper Sport 6:15
7 Sjoerd Janssen 2010 Scopias 6:22
8 Storm Snel 2010 ATH 6:26
9 Justin Smirk 2010 HAC 6:26
10 Stijn Vissers 2010 Atletiek Helden 6:30
11 Bram Nabuurs 2010 Overloon 6:31
12 Jasper Brugmans 2010 HAC 6:35
13 Stan Willemsen 2010 Atletiek Helden 7:07
14 Tim Lommen 2010 Scopias 7:25
15 Kyle Sillekens 2010 Atletiek Helden 8:22

MpupC, MPC (1000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anna van der Velden 2010 Scopias 5:29
2 Aila Colijn 2010 AV Weert 5:50
3 Maud Heygele 2010 HAC 6:26
4 Marijke Schraets 2010 Scopias 6:26
5 Maud Helmink 2010 Scopias 6:40
6 Roos van Houts 2010 't Jasper Sport 6:44
7 Jelyna Leenders 2010 ATV Venray 7:03
8 Nienke Roesink 2010 HAC 10:20

JpupB, JPB (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Cas Hendriks 2009 ATV Venray 6:44
2 Alain Ritten 2009 Achilles-Top 6:51
3 Mike van Tilburg 2009 HAC 6:58
4 Pepijn van den Hurk 2009 ATH 7:00
5 Jop Slaats 2009 Lopersgroep Deurne 7:01
6 Ravi Classen 2009 Scopias 7:03
7 Tim Michiels 2009 ATH 7:33
8 Finn Jans-Beken 2009 ATV Venray 7:39
9 Remco Adriaans 2009 GAC Gemert 7:40
10 Adam Kovacs-Borbas 2009 ATH 7:43
11 Joep van Casteren 2009 ATH 7:43
12 Giel van Oosterwijk 2009 GAC Gemert 7:44
13 Casper Rekmans 2009 AV Weert 7:53
14 Bram Timmer 2009 't Jasper Sport 8:12
15 Daan Verbakel 2009 HAC 8:50

MpupB, MPB (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jaydee Leenders 2009 ATV Venray 7:04
2 Hedwig Tabor 2009 HAC 7:11
3 Isabel Aerdts 2009 Scopias 7:20
4 Evi Jongen 2009 Scopias 7:26
5 Lieve Derks 2009 ATH 7:28
6 Kim Juchems 2009 Achilles-Top 7:35
7 Eline Bartels 2009 Lopersgroep Deurne 7:37
8 Renske Mennen 2009 Lopersgroep Deurne 7:47
9 Els Neutenboom 2009 Atletiek Leudal 7:52
10 Roos Verdam 2009 't Jasper Sport 7:59
11 Rian Janssen 2009 Scopias 8:00
12 Zoey van Lieshout 2009 Lopersgroep Deurne 8:07
13 Laura Sluijpers 2009 AVON 8:11
14 Loena Leppink 2009 HAC 8:13
15 Imke Wijnen 2009 AV Weert 9:35

JpupA, JPA (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Abel Kovacs-Borbas 2007 ATH 6:09
2 Fergus Tabor 2007 HAC 6:11
3 Karsten Debets 2008 AVON 6:17
4 Stan Hovens 2007 Venloop Running Team 6:24
5 Stijn Pelzer 2008 Achilles-Top 6:32
6 Simon Goossens 2007 Atletiek Helden 6:35
7 Myka Kuijpers 2008 Lopersgroep Deurne 6:37
8 Splinter Ikkink 2007 Geldrop 6:38
9 Bas Verheijen 2007 AV Weert 6:42
10 Ivar Colijn 2008 AV Weert 6:43
11 Dylan Hameetman 2007 HAC 6:52
12 Mads Verhofstadt 2008 HAC 6:53
13 Yannic van de Wulp 2007 Geldrop 6:54
14 Tjisse Winkelmolen 2007 't Jasper Sport 7:05
15 Rens Heygele 2008 HAC 7:07
16 Merijn Bond 2007 Achilles-Top 7:09
17 Channing Wiedemeijer 2007 ATV Venray 7:11
18 Chris Vijfvinkel 2007 Scopias 7:12
19 Noud Janssen 2007 Scopias 7:14
20 Giel Pennings 2008 GAC Gemert 7:22
21 Nate Sillekens 2007 Atletiek Helden 7:22
22 Ties van de Werken 2008 AV Weert 7:24
23 Teun Schattefor 2008 Scopias 7:25
24 Danny Boerekamp 2007 't Jasper Sport 7:25
25 Robert van Rooijen 2008 Atletiek Leudal 7:27
26 Florian Scholte 2007 HAC 7:37
27 Tim Brugmans 2007 HAC 7:42
28 Faas Wanten 2008 Scopias 7:45
29 Sven Verbakel 2008 HAC 7:45
30 Luc Houben 2007 Scopias 7:46
31 Guus Lammers 2007 't Jasper Sport 7:47
32 Henrik Hoeben 2008 't Jasper Sport 7:47
33 Mo Philipsen 2008 AV Weert 7:52
34 Hielke Waterschoot 2007 HAC 7:54
35 Levi Vissers 2007 Atletiek Helden 7:56
36 Tim Hendrikx 2008 Scopias 8:00
37 Jesse Steeghs 2007 Scopias 8:02
38 Jop Gubbels 2008 Scopias 8:03
39 Thijs de Vre 2008 HAC 8:04
40 Jordan Driessen 2008 Scopias 8:10
41 Fabian Kessels 2008 AV Weert 8:11
42 Luc Sanders 2007 ATV Venray 8:13
43 Teun Daniëls 2008 HAC 8:17
44 Tim Steijvers 2008 't Jasper Sport 8:18
45 Sven Theunissen 2008 AV Weert 8:19
46 Kevin van Gerwen 2008 't Jasper Sport 8:22
47 Vin van Bogget 2008 't Jasper Sport 8:33
48 Siem Wanten 2007 Scopias 8:38
49 Sam Dielemans 2007 HAC 8:41
50 Stan Lommen 2008 Scopias 8:46
51 Luca Keijsers 2007 Scopias 8:46
52 Stef Timmer 2007 't Jasper Sport 8:57
53 Ian Waals 2007 AV Weert 8:59
54 Gijs op ´t Root 2008 AV Weert 10:34

MpupA, MPA (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Milou Keulstra 2007 Generaal Michaelis 6:08
2 Lotte Aerts 2007 Generaal Michaelis 6:08
3 Anouk Langstraat 2008 ATH 6:18
4 Sofie van Wouwe 2008 ATH 6:20
5 Kirsten van den Hurk 2008 Lopersgroep Deurne 6:23
6 Kiara Sluijpers 2007 AVON 6:30
7 Amina Dillmann 2008 Achilles-Top 6:41
8 Bente Jacobs 2007 Scopias 6:49
9 Lieke Jans 2008 Achilles-Top 6:50
10 Lucy Janssen 2008 ATV Venray 7:00
11 Sofie Bos 2007 Scopias 7:07
12 Robin Engelen 2007 Someren 7:21
13 Mirthe Reijnen 2007 HAC 7:26
14 Sjuulke Heinrichs 2007 Scopias 7:41
15 Layla van Berkel 2007 HAC 7:49
16 Sofie Soer 2008 AV Weert 7:49
17 Isa Krebbers 2007 ATV Venray 8:04
18 Danique Adriaans 2008 GAC Gemert 8:06
19 Brechje Arts 2007 ATV Venray 8:07
20 Jara Beks 2008 ATV Venray 8:15
21 Kyra van Grimbergen 2008 't Jasper Sport 8:28
22 Simone Verbakel 2008 HAC 8:29
23 Fiene van de Werken 2008 AV Weert 8:40

JjunD, JD (2000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Timo Klomp 2005 ATH 8:22
2 Dani Meisen 2006 Caesar 8:26
3 Jeroen van Lith 2005 Eindhoven Atletiek 8:28
4 Arno Raymakers 2005 HAC 8:36
5 Ramón Setz 2005 Geldrop 8:51
6 Joep ten Houten 2005 HAC 9:00
7 Tim Kees 2005 Generaal Michaelis 9:01
8 Paul Kuijpers 2006 AVON 9:03
9 Thomas Aerdts 2006 Scopias 9:05
10 Ivar van den Hurk 2006 Lopersgroep Deurne 9:15
11 Julian van Rens 2006 ATV Venray 9:20
12 Luuk Verhoeven 2006 HAC 9:21
13 Jio Classen 2006 Scopias 9:33
14 Teun van Grimbergen 2005 't Jasper Sport 9:34
15 Stijn Hilhorst 2005 't Jasper Sport 9:36
16 Finn Janssen 2006 Atletiek Helden 9:37
17 John Linders 2005 Lopersgroep Deurne 9:48
18 Cas Rijvers 2006 Scopias 9:55
19 Max van de Vondervoort 2006 Lopersgroep Deurne 9:57
20 Tijn Bruins 2006 ATV Venray 10:05
21 Thijmen Martens 2005 ATH 10:13
22 Jesse van Doren 2006 Geldrop 10:14
23 Ramses ten Houten 2006 HAC 10:21
24 Jasper de Wit 2005 't Jasper Sport 10:26
25 Lars Vermazeren 2005 Lopersgroep Deurne 10:27
26 Senna America 2006 Achilles-Top 10:34
27 Nick Steeghs 2005 Scopias 10:39
28 Stijn Fila 2005 Atletiek Helden 11:26
29 Remco Linders 2005 Lopersgroep Deurne 11:39

MjunD, MD (1600m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lynn Thijs 2006 't Jasper Sport 7:30
2 Isis Levels 2005 Scopias 7:32
3 Meike Bliek 2006 Achilles-Top 7:55
4 Chayel Bletterman 2006 ATV Venray 8:03
5 Floor Vulders-Jochems 2005 GAC Gemert 8:08
6 Lynn Behnke 2005 Scopias 8:10
7 Alies van Oosterwijk 2005 GAC Gemert 8:14
8 Valerie Chu 2005 AV Weert 8:16
9 Maureen Mols 2005 Achilles-Top 8:23
10 Amy Verkampen 2006 GAC Gemert 8:27
11 Mette Jacobs 2005 Scopias 8:36
12 Lynn Diederen 2005 Atletiek Leudal 8:38
13 Mirre Vissers 2005 Atletiek Helden 8:39
14 Vera van Erp 2006 Atletiek Leudal 8:44
15 Floor van Riel 2006 Atletiek Helden 8:47
16 Sanne Michiels 2006 ATH 8:48
17 Claire van den Hurk 2006 ATH 8:48
18 Evy Kuppens 2006 AV Weert 8:50
19 Meike Janssen 2005 AV Weert 9:00
20 Eva van der Putten 2005 HAC 9:17
21 Lilli Philipsen 2006 AV Weert 9:22
22 Lobke Pollen 2005 Scopias 9:25
23 Carlijn van Rooijen 2005 Heythuysen 9:29
24 Jikke van Dijk 2005 Lopersgroep Deurne 9:51
25 Eva Nagel 2005 't Jasper Sport 10:10
26 Daphne van de Ligt 2005 GAC Gemert 11:25
27 Amber Görög 2006 AV Weert 11:38
28 Isa Mulder 2006 't Jasper Sport 11:49
29 Kulzeen Suleiman 2006 't Jasper Sport 13:06

JjunC, JC (3000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Carlo Schoonen 2003 HAC 12:11
2 Teun Nagel 2003 't Jasper Sport 12:58
3 Lars van der Zanden 2004 HAC 13:08
4 Jaap Rutten 2003 ATV Venray 13:18
5 Mike van Wouwe 2003 ATH 13:22
6 Ties Knoester 2003 GVAC 14:06
7 Jelle van Oosterwijk 2003 GAC Gemert 14:27
8 Loek Peute 2003 Atletiek Helden 14:31
9 Milan Sonnemans 2003 Atletiek Helden 14:38
10 Gijs van Lieshout 2004 HAC 15:04
11 Kars Reijnen 2004 HAC 15:04
12 Jouri Strijbosch 2004 't Jasper Sport 15:38
13 Teun van Dijk 2004 't Jasper Sport 16:47
14 Luke Smit 2004 HAC 17:07
15 Dennis de Jager 2004 HAC 17:24
16 Willem Hurkmans 2004 't Jasper Sport 17:32
17 Roel van Engeland 2004 HAC 18:19

MjunC, MC (2000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Pouke van Dijk 2003 Lopersgroep Deurne 9:09
2 Emma Bijnen 2004 HAC 9:21
3 Kiara van Haandel 2003 Lopersgroep Deurne 10:16
4 Xenia Raptis 2004 Scopias 10:33
5 Pien Postma 2003 ATV Venray 11:35
6 Nienke Gloudemans 2004 Lopersgroep Deurne 12:14

JjunB, JB (4000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Michael Woldemesekel 2001 ATV Venray 14:34
2 Thijs van Lith 2002 Eindhoven Atletiek 14:56
3 Tom Honings 2002 Lopersgroep Deurne 16:29
4 Jurn Strik 2002 Lopersgroep Deurne 17:54
5 Davy Schoeber 2001 HAC 17:58
6 Han Baselier 2002 Lopersgroep Deurne 18:00
7 Jesper Gloudemans 2002 Lopersgroep Deurne 18:06
8 Sjoerd Waterschoot 2001 HAC 18:08
9 Ward Hameleers 2002 Nuth 20:29

MjunB, MB (3000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jette Winkelman 2001 't Jasper Sport 13:33
2 Violet Willems 2002 Achilles-Top 13:55
3 Kirsten Maes 2002 Unitas 14:21
4 Channelyn Ambrosiussen 2001 Eindhoven Atletiek 15:13
5 Meike Vermeulen 2002 't Jasper Sport 15:22
6 Tara Goossens 2002 ATV Venray 15:43
7 Resy van Iersel 2002 't Jasper Sport 16:08
8 Jeske van de Ligt 2002 GAC Gemert 16:33
9 Yente Dielis 2001 Lopersgroep Deurne 16:48
10 Simone Pape 2002 't Jasper Sport 17:34
11 Esmee Donders 2002 ATV Venray 18:34

JjunA, JA (4000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Daan van der Velden 2000 Eindhoven Atletiek 14:46
2 Juul Knoester 2000 GVAC 14:48
3 Guus Heijnen 1999 Atletiek Helden 15:53
4 Koen Frenken 1999 Achilles-Top 16:14
5 Thijs Vermeulen 2000 ATV Venray 16:44

MjunA, MA (3000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anna Gommer 1999 Achilles-Top 13:55
2 Imke van Gog 1999 Ospel 14:14
3 Hannah Clercx 2000 Asterix 14:30
4 Laura van Mierlo 2000 HAC 16:37
5 Jitte Goossens 2000 ATV Venray 18:11

Msen, Lange Cross (8000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mark van Kessel 1989 Lopersgroep Deurne 28:59
2 Peter van der Velden 1968 Eindhoven Atletiek 29:51
3 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 31:18
4 Wesley Sleegers 1984 GAC Gemert 32:18
5 Joost Bovee 1985 ATV Venray 32:55
6 Ron Spreeuwenberg 1991 Atletiek Helden 33:05
7 Ralph Scherjon 1979 Scopias 33:11
8 Rick Struik 1983 De Punderman 33:16
9 Wilco Goorts 1984 Lopersgroep Deurne 33:24
10 Koen Hendrikx 1979 Lierop 33:25
11 Daniël Drummen 1987 't Jasper Sport 33:44
12 Wiljo Ermers 1979 GAC Gemert 34:01
13 Koen van Kessel 1988 Lopersgroep Deurne 34:05
14 Roel Peters 1978 GAC Gemert 35:00
15 Stefan Verbeek 1984 Deurne 35:14
16 Ara van den Eijnde 1985 GAC Gemert 35:18
17 Michael Matheij 1984 Lopersgroep Deurne 36:49
18 Jeroen Dael 1987 Scopias 37:07
19 Roel Jansen 1986 Atletiek Leudal 37:23
20 Ben Verbeek 1984 Deurne 37:40
21 Marc Thielen 1971 De Punderman 37:41
22 Roel Smits 1992 't Jasper Sport 37:59
23 Joep van de Velden Veghel 38:38
24 Marvin Chong 1997 Nederweert 39:18
25 Bert Tindemans 1982 't Jasper Sport 39:21
26 Frans Bruijstens 1983 't Jasper Sport 39:27
27 Bart van Summeren 1979 GAC Gemert 39:28
28 Ben Peters 1987 Someren 39:35
29 Geert van den Hurk 1988 Someren 40:22
30 Tom van Horrik 1988 Someren 44:56
31 Jean-Frank Moors 1975 Asten 47:09
32 Tom van Schijndel 47:41
33 Toine van de Loo 1981 Asten 48:12

Vsen, Lange Cross (8000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Judith Gijsbers 1983 AV Weert 38:32
2 Eefje Melssen 1980 GAC Gemert 39:33
3 Birgit Bertrand 1974 Kerkrade 40:48
4 Demi Boerekamp 1998 Someren 41:20
5 Mireille Winkelmolen 1969 't Jasper Sport 41:24
6 Linda van den Einden 1965 Loopgroep Cranendonck 42:20
7 Sandra Frenken 1973 AV Weert 42:38
8 Bregje Loverbos 1990 Deurne 42:43
9 Ingrid Verbeek 1987 Eindhoven 42:46
10 Erna Berkers 1975 Someren 42:53
11 Esther van den Bogaart 1990 Asten 44:02
12 Tonny Kersten 1961 Lopersgroep Deurne 45:00
13 Gonny Manders-Poell 1962 't Jasper Sport 45:44
14 J Berkers 1967 Asten 48:47
15 Els de Vries 1960 't Jasper Sport 49:30
16 Els Verhappen 1952 HAC 49:38
17 Simone van de Laar 1982 Asten 49:48
18 Yvonne Rovers 1973 Heusden gem Asten 49:49
19 Vera Seijkens 1983 Asten 50:03
20 Yvonne Bukers 1968 Asten 50:08
21 Sandra Hurkmans 1976 Heusden gem Asten 50:09
22 Wilma Tax 1956 Lopersgroep Deurne 46:54

M40, Lange Cross (8000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ron Koster 1978 Atletiek Helden 30:42
2 Tim Somers 1977 Eindhoven Atletiek 31:47
3 Ronald Langenhuizen 1977 Roermond 32:15
4 Erwin van Dommelen 1973 GAC Gemert 32:51
5 Roel Roubroeks 1977 Koningslust 34:24
6 Olav Nieuwenhuis 1975 Tegelen 34:50
7 Jean-Pierre Gloudemans 1973 Lopersgroep Deurne 35:20
8 Arnold Koetsier 1974 Lopersgroep Deurne 36:05
9 Andrew Leenen 1977 Roggel 38:01
10 Eddy Geboers 1975 't Jasper Sport 38:57
11 Stefan Verheijen 1974 Asten 39:09
12 Peter Maas 1977 Helmond 39:10
13 Martien van Hoof 1975 Lopersgroep Deurne 41:09
14 Roel Segers 1975 HAC 41:33
15 Marcel van de Ven 1976 Mierlo 43:05
16 Dave Bankers 1982 Asten 48:11

M45, Lange Cross (8000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Erik de Laat 1970 Eindhoven Atletiek 32:17
2 Erik Houben 1970 AV Weert 32:53
3 Sven van den Hurk 1972 Lopersgroep Deurne 35:07
4 Edwin Kok 1972 HAC 35:51
5 Frank Hooghordel 1968 36:33
6 Bas Mols 1971 Unitas 37:06
7 Theo Timmermans 1969 Weert 37:58
8 Alex Jansen 1971 LOGO 38:49
9 Peter Verbruggen 1968 GAC Gemert 39:49
10 Eric de Swart 1971 Swolgen 40:55
11 Hans Steijaert 1970 HAC 41:15
12 Bernie Nagel 1970 't Jasper Sport 42:25

M50, Lange Cross (8000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Peter Mijsberg 1965 De Keien 32:02
2 Dorus Jaspers 1966 GAC Gemert 33:10
3 Fons Liebregts 1965 Eindhoven Atletiek 33:50
4 Anton van den Heuvel 1964 GAC Gemert 35:42
5 Willemjan van Golstein Brouwers 1963 't Jasper Sport 36:53
6 Peter Serné 1965 't Jasper Sport 38:22
7 Georgy Sinelshchikov 1963 GAC Gemert 39:19
8 Maurice Zwart 1965 Hardlopen.nl 39:27
9 Peter Hendrix 1964 Swolgen 39:45
10 Gerrie Luttikhold 1965 Lopersgroep Deurne 41:04
11 Rob Visser 1964 Swift 44:19
12 Arjan Robben 1964 avVN 51:29

M55, Lange Cross (8000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Hans van de Mortel 1961 Lopersgroep Deurne 31:32
2 Jack Niessen 1958 Swift 33:31
3 Bert van Bogget 1962 Atletiek Leudal 35:02
4 Hans Peeters 1961 Atletiek Helden 36:52
5 John Kocken 1961 HAC 37:35
6 Wim Teeuw 1962 Swift 37:42
7 Bert Schepers 1962 LOGO 38:55
8 Ad Meeuws 1958 't Jasper Sport 40:03
9 Mario Felius 1959 't Jasper Sport 40:16
10 Thijs Verstappen 1959 Atletiek Leudal 40:57
11 Perry Peeters 1962 STB 41:41
12 Adwin Hoogeveen 1961 Nederlandse Triathlonbond 42:12
13 Peter Stiphout 1958 Ysselsteyn Lb 42:58
14 Ward Lauwers 1958 't Jasper Sport 43:34
15 Nol Geurts 1960 Heythuysen 44:42
16 Jan Adriaans 1961 't Jasper Sport 45:19
17 Lauran Bouwmans 1959 't Jasper Sport 47:32
18 Hans Russeus 1959 Schijndel 51:45
19 Gerard Koolen 1959 't Jasper Sport 53:17
20 Jos Meeuws 1960 't Jasper Sport 53:17

M60, Lange Cross (8000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jan Oehlen 1956 avVN 35:37
2 Adriaan Dekkers 1956 GAC Gemert 35:47
3 Nico Verstraten 1953 Atletiek Helden 36:15
4 Henk Flipsen 1957 Prins Hendrik 37:00
5 Ron Vermeulen 1954 GAC Gemert 37:20
6 Martien van de Ven 1948 Atletiek Oirschot 38:48
7 Henk van Eck 1956 GAC Gemert 39:06
8 Piet Jaspers 1952 't Jasper Sport 40:01
9 Peter Hendrikx 1949 't Jasper Sport 41:24
10 Frans Noijen 1952 Lopersgroep Deurne 41:44
11 John Williams 1950 Eindhoven Atletiek 43:27
12 Geert Fuchs 1957 45:12
13 Luud Zeegers 1955 't Jasper Sport 49:40

Msen, Korte Cross (4000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Marco Schopen 1993 Eschweiler 13:56
2 Rik van der Steen 1994 Lopersgroep Deurne 14:33
3 Teun Duisters 1993 Eindhoven Atletiek 14:40
4 Koen van de Mortel 1994 Lopersgroep Deurne 14:49
5 Jurjen Knarren 1983 AVON 16:13
6 Manfred Herzog 1967 Düsseldof 16:49
7 Roy Lammers 1989 Lopersgroep Deurne 17:01
8 Chris Steuns 1980 Swift 17:26
9 Walter Kivits 1979 Lopersgroep Deurne 17:50
10 Giel Seunis 2001 Heythuysen 18:01
11 Wessel Raijmakers 1998 't Jasper Sport 18:05
12 Stijn Verbruggen 1998 GAC Gemert 18:12
13 Alex Wijnen 1998 't Jasper Sport 18:20
14 Ruud van Oorschot 1983 Someren 18:34
15 Frank Hendriks 1990 Deurne 18:35
16 Richard Sonnemans 1969 Atletiek Helden 18:56
17 Ruud Langstraat 1972 ATH 20:22
18 Luc van Lierop 1990 't Jasper Sport 20:47
19 Bas Mols 1971 Unitas 21:03
20 Kenny van de Ven 1981 Lopersgroep Deurne 21:46
21 Jules Martens 1951 't Jasper Sport 21:54
22 Jan van Lessen 1965 Neuss 22:01
23 Michael van Gemen 1981 ? 22:23
24 Sepp van den Wildenberg 1976 Budel 23:23
25 Sander van Venrooij 1988 Oss 24:41
26 Xavier van de Laar 2004 Asten 25:45
27 Rob de Jager 1953 Lopersgroep Deurne 27:02
28 Ruud van den Boomen 1976 Someren 28:21

Vsen, Korte Cross (4000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Linda Korten 1993 AV Weert 16:46
2 Jolanda Verstraten 1983 Atletiek Helden 17:19
3 Melissa Bevers 1995 Asterix 18:35
4 Insa van Lessen 2000 Neuss 22:00
5 Janneke Schwaner 1986 GAC Gemert 22:14
6 Marjolein Hanssen 1995 't Jasper Sport 22:30
7 Sharon van Heugten 1996 't Jasper Sport 23:10
8 Patricia van de Laar 1973 Asten 23:24
9 Yvonne Jaspers 1991 LOGO 23:44
10 Lieke Biemans 1994 Asten 28:07

V35, Korte Cross (4000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Karin Gielen 1979 Orion 17:39
2 Fannie van Bree-Versantvoort 1973 GAC Gemert 18:54
3 Heike Prinsen 1976 HAC 20:57
4 Helen de Laat 1973 Gastel 21:02
5 Daphne Broers 1973 HAC 22:38
6 Joyce Engelen 1976 Someren 23:20

V45, Korte Cross (4000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Marie-Jeanne Vandormael 1965 Maasmechelen 20:36
2 Anneke van de Vorst 1951 Loopgroep Cranendonck 20:51
3 Adriek de Man 1964 Someren 22:37
4 M Raijmakers 1956 ? 24:29
5 Tineke van Mullekom 1965 Deurne 27:45
6 Arina Vink 1969 Asten 28:53