Uitslagen Zandboscross

zondag 3 december 2017

Terug

Website


Man, Trimloop korte (4950m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Stijn van Kessel 1991 Deurne 16:43
2 Koen van Kessel 1988 Lopersgroep Deurne 18:43
3 Wesley Vogels 1984 Deurne 19:57
4 Walter Kivits 1979 Lopersgroep Deurne 20:02
5 Geert Pel 1985 Deurne 20:39
6 John Weijs 1964 ATV Venray 21:20
7 Andre Matthijssen 1966 Lopersgroep Deurne 21:39
8 Maarten aan den Boom 1975 Venlo 21:47
9 Roland van den Bogaard 1962 Lopersgroep Deurne 23:16
10 Hennie de Kock 1954 Uden 23:20
11 Mart Hendriks 1963 Lopersgroep Deurne 23:29
12 Perry Peeters 1962 STB 23:48
13 Frans Heussen 1946 Lopersgroep Deurne 24:45
14 Manolis Geldermans 1972 Deurne 24:45
15 Gilbert Tepy 1959 ATV Venray 25:25
16 Albert Struik 1960 Lopersgroep Deurne 25:30
17 Jan Goossens 1964 Deurne 25:44
18 Wim Thijssen 1959 Deurne 25:45
19 Marcel de Groof 1973 Deurne 26:10
20 Kurt de Haas 1972 Deurne 26:27
21 Paul van den Heuvel 1967 Deurne 26:47
22 Jos Zonnenberg 1963 Lopersgroep Deurne 26:51
23 Frank Jacobs 1967 Deurne 27:12
24 Patrick Kuiper 1979 Lopersgroep Deurne 27:12
25 John Geenen 1962 Lopersgroep Deurne 27:15
26 Teun van den Brand 1997 Oss '78 27:25
27 Huub Clermonts 1961 Valkenswaard 27:38
28 Wim Van Bussel 1959 Helmond 28:07
29 Anton Saämena 1962 ATV Venray 28:33
30 Jo van den Berkmortel 1943 Lopersgroep Deurne 29:09
31 Jan Willem Leijssen 1966 Waalre 29:11
32 Rob Heuts 1962 Helmond 30:10
33 Manfred van Kuijk 1977 Deurne 30:54
34 Bart Luijkx 1982 Veldhoven 32:15
35 Jos Sanders 1951 avVN 40:43

Vrouw, Trimloop korte (4950m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jessica van den Bogaart 1987 Deurne 22:16
2 Desiree Conde 1972 Lopersgroep Deurne 22:59
3 Heike Prinsen 1976 HAC 23:41
4 Evelien Steenmetz 1987 Best 24:23
5 Kim van den Bogaart 1987 Deurne 25:10
6 Hedwig Evertse 1994 Best 25:11
7 Kristel van Kessel 1992 Lopersgroep Deurne 25:13
8 Wendy Duijs 1979 Velden 25:38
9 Alexandra Abels 1987 Deurne 25:47
10 Janneke Schwaner 1986 GAC Gemert 25:49
11 Drien Hendrix 1952 Lopersgroep Deurne 26:13
12 Ria Hendriks 1962 Lopersgroep Deurne 26:31
13 Andrea van den Hurk 1976 Deurne 26:31
14 Nicole Brentjens 1967 Lopersgroep Deurne 26:50
15 Helma van den Heuvel 1967 Lopersgroep Deurne 26:54
16 Marly Krijnen 1981 Lopersgroep Deurne 26:55
17 Anne Vink 1996 HAC 27:13
18 Britt Kampers 1994 Lopersgroep Deurne 27:43
19 Penny van Dijk Bakel 27:48
20 Inge Elbers 1979 Deurne 27:57
21 Wendy Berkers 1984 Deurne 28:15
22 Astrid van de Kruijs 1968 HAC 28:42
23 Dorith van Delft 1965 Deurne 28:55
24 Mirna Mattheij 1984 Deurne 29:02
25 Renate Boerenkamps 1974 Deurne 29:05
26 Tineke van Mullekom 1965 Deurne 29:18
27 Mirjam Lambert 1968 HAC 29:21
28 Danita de Rijck 1986 Deurne 29:24
29 Marjan de Greef 1967 HAC 29:30
30 Sandra Cuppen 1971 Lopersgroep Deurne 29:41
31 Linda Mennen 1980 Deurne 29:42
32 Willeke Sismono 1971 HAC 30:28
33 Helmie Manders 1970 Deurne 31:27
34 Mireille de Ridder 1974 Lieshout 36:07
35 Arni Bax 1971 Deurne 36:41
36 Yvette Dijkhuizen Veldhoven 37:35
37 Sandra van der Heijden 1970 Helmond 41:47

Man, Trimloop lange (7375m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Toine Pel 1987 Deurne 28:21
2 Wilco Goorts 1984 Lopersgroep Deurne 28:44
3 Chiel Pel 1984 Deurne 28:56
4 Paul Cooijmans 1965 Lieshout 29:06
5 Dennis van de Meulengraaf 1971 Mariahout 29:07
6 Johan van Hal 1964 De Keien 29:50
7 Arnold Koetsier 1974 Lopersgroep Deurne 29:58
8 Chris Meulendijks 1964 Grubbenvorst 30:16
9 Rob Zwartjens 1962 30:19
10 Bart Berkvens 1983 Punderman 30:31
11 Marc Thielen 1971 Punderman 30:33
12 Davy van Seccelen 1975 Deurne 30:59
13 Henk Vos 1967 Eindhoven Atletiek 31:01
14 Etienne Vissers 1968 Eindhoven Atletiek 31:07
15 Willemjan van Golstein Brouwers 1963 't Jasper Sport 31:20
16 Allard van der Meer 1969 Eindhoven Atletiek 31:25
17 Sam Rosen 1964 Lopersgroep Deurne 31:34
18 Dries Christiaens 1978 Eindhoven Atletiek 32:11
19 Michael Matheij 1984 Lopersgroep Deurne 32:19
20 Ben Verbeek 1984 Deurne 32:24
21 Mario Kessels 1974 32:46
22 Harry van de Sande 1956 De Keien 32:52
23 Roel Dielissen 1986 Deurne 32:57
24 Eddy Geboers 1975 't Jasper Sport 33:16
25 Vincent Dumont 1972 Eindhoven Atletiek 33:30
26 Rob Streeder 1961 Aarle-Rixtel 34:11
27 Jos Meulendijks 1976 Neerkant 34:12
28 Harm Aarts 1983 Deurne 34:12
29 Peter Hendrikx 1949 't Jasper Sport 34:17
30 Paul Fransen 1958 Lopersgroep Deurne 34:24
31 Dennis Mansvelders 1982 Deurne 34:25
32 Bert van de Sande 1954 De Keien 34:43
33 Arjan Biemans 1969 Lopersgroep Deurne 34:54
34 Dirk Ammerlaan 1984 35:05
35 Anton Geven 1978 Tilburg 35:19
36 Mark Honings 1972 Lopersgroep Deurne 35:26
37 Joost van Dishoeck 1982 35:42
38 Martien van Hoof 1975 Lopersgroep Deurne 35:47
39 Peter van den Berkmortel 1964 Lopersgroep Deurne 35:49
40 Dirk Son 35:49
41 Jos Thielen 1959 Wanssum 35:54
42 Werner Doens 1971 Eindhoven Atletiek 36:36
43 Piet Aerts 1945 Wanssum 37:02
44 Peter Rossieau 1965 Eindhoven Atletiek 37:26
45 Mat Schatorje 1959 Lopersgroep Deurne 37:30
46 Erwin Boerenkamps 1973 Deurne 37:31
47 Bart van den Eijnden 1976 Utrecht 37:33
48 Theo van Berlo 1957 LG Milheeze 37:36
49 Wil Dijkhuizen 1956 37:38
50 Wout Harmsen 2006 Eindhoven Atletiek 37:46
51 Laura Bouwmans 't Jasper Sport 38:52
52 Leon Hol 1968 Deurne 39:18
53 Mats Ragetlie 2004 Deurne 39:23
54 Jasper Ragetlie 1973 Deurne 39:33
55 Geert Coopmans 1969 Deurne 40:24
56 Arno Knapen 1975 Lopersgroep Deurne 40:25
57 Jan Berkers 1953 Vlierden 40:32
58 Jan Maessen 1952 Venray 40:35
59 Joey Verhoeven 1991 Vinkel 40:36
60 Martien Keizers 1951 Lopersgroep Deurne 40:58

Vrouw, Trimloop lange (7375m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sanne van Paassen 1988 31:00
2 Barbara Saat 1974 Eindhoven Atletiek 31:54
3 Mies van Berlo 1952 Runnersclub Lieshout 34:32
4 Nel Classens 1954 ATV Venray 36:12
5 Tonny Kersten 1961 Lopersgroep Deurne 36:19
6 Melanie van de Ven 1970 Lopersgroep Deurne 37:23
7 Loes Heuvelmans 1969 Meterik 37:41
8 Natasja Gerritzen 1967 Eindhoven Atletiek 37:48
9 Maartje Kersten 1991 Eindhoven 38:35
10 Riki Smolders 1958 Lopersgroep Deurne 38:48
11 Karin Streeder 1955 Aarle-Rixtel 38:56
12 Wilma Tax 1956 Lopersgroep Deurne 39:33
13 Nahylda Jacobs-Lobo 1975 Lopersgroep Deurne 41:12
14 Els Verhappen 1952 HAC 41:42
15 Ria Korthuis 1953 HAC 42:18
16 Minoque Jongenelen 1975 Deurne 42:38
17 Diede Moeskops 1993 Vinkel 46:01
18 Yvonne Westerdijk 1989 Deurne 47:45
19 Marichelle Faaij 1992 Erp 50:45
20 Josette Westerdijk 1989 Deurne 50:54

Msen, Lange cross Mannen (9800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mark van Kessel 1989 Lopersgroep Deurne 31:49
2 Mesgina Tesfay 1994 Eindhoven Atletiek 32:07
3 Tecle Mekonen 1982 Nijmegen Atletiek 32:14
4 Pepijn van de Westerlo 1994 Eindhoven Atletiek 32:23
5 Erik van Rijsewijk 1993 Cifla 32:26
6 Niek van Son 1985 Eindhoven Atletiek 33:02
7 Boris le Feber 1987 Prins Hendrik 33:43
8 Niels Staring 1979 Oss '78 33:46
9 Ron Koster 1978 Atletiek Helden 34:23
10 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 34:41
11 Wesley Sleegers 1984 GAC Gemert 35:25
12 Ron Spreeuwenberg 1991 Atletiek Helden 35:54
13 Mark Jurgens 1988 Eindhoven Atletiek 36:27
14 Marijn Emans 1979 Venlo 36:35
15 Ralph Scherjon 1979 Scopias 37:34
16 Wiljo Ermers 1979 GAC Gemert 37:45
17 Joost Bovee 1985 ATV Venray 37:51
18 Bart Niesten 1978 Eindhoven 38:33
19 Daniël Drummen 1987 't Jasper Sport 38:58
20 Roel Peters 1978 GAC Gemert 39:03
21 Roy Simons 1985 Soleco 39:22
22 Mark van Ooij 1978 Alphen aan den Rijn 39:26
23 Pascal Demacker 1980 Scopias 39:30
24 Dominique Jentjens 1981 Velden 40:20
25 Jos Boeije 1983 HAC 40:53
26 Stefan Verbeek 1984 Deurne 41:10
27 Luke Hekers 1989 Nederweert 41:28
28 Ara van den Eijnde 1985 GAC Gemert 41:48
29 Roel Jansen 1986 Atletiek Leudal 41:54
30 Frank Heuer 1981 41:56
31 Youri Verrijt 1992 Deurne 41:58
32 Gijs van Lieshout 1984 Deurne 42:08
33 Arjan de Lauw 1979 ATV Venray 44:10
34 Adam Kudrewicz 1979 Helmond 44:13
35 Patrick Kirkels 1990 Ospel 45:58

M40, Lange cross Mannen (9800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Aziz Kanfaoui 1976 Eindhoven Atletiek 33:54
2 Paul Coolegem 1967 avVN 35:39
3 Erik de Laat 1970 Eindhoven Atletiek 36:21
4 Ronald Langenhuizen 1977 Roermond 36:23
5 Raymond van Hall 1974 36:29
6 John Thielen 1969 Lopersgroep Deurne 36:33
7 Erik Houben 1970 AV Weert 36:43
8 Erwin van Dommelen 1973 GAC Gemert 36:46
9 Martijn Tuin 1973 Lopersgroep Deurne 36:50
10 Stevan Leppink 1977 GAC Gemert 37:26
11 Arno Arts 1969 37:35
12 Sadik el Mourabite 1972 Eindhoven Atletiek 37:47
13 Kevin Bek 1976 Geldrop 38:06
14 Christ Korsten 1970 GAC Gemert 38:09
15 Pieter Egelmeers 1975 Deurne 38:14
16 Stefan van Happen 1972 38:25
17 Roel Roubroeks 1977 38:26
18 Dolf van de Voort 1974 PAC 38:39
19 Edwin Kok 1972 HAC 38:51
20 Sven van den Hurk 1972 Lopersgroep Deurne 38:52
21 Jack Boots 1970 Orion 39:07
22 Olav Nieuwenhuis 1975 39:24
23 Jean-Pierre Gloudemans 1973 Lopersgroep Deurne 39:51
24 Theo Timmermans 1969 Weert 41:39
25 Mike Curvers 1971 Scopias 41:51
26 Karl van Daal 1974 Venray 42:19
27 Bas Mols 1971 Unitas 42:21
28 Ronald Simonis 1969 LOGO 42:41
29 Geert Kurstjens 1977 Belfeld 42:44
30 Peter Verbruggen 1968 GAC Gemert 44:24
31 Mark de Vries 1972 HAC 44:41
32 Cyril van Gilst 1977 45:02
33 Roel Segers 1975 HAC 46:43
34 Walther Verhoeven 1968 HAC 47:18
35 Peter Eijsbouts 1968 Lopersgroep Deurne 49:15

M50, Lange cross Mannen (9800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Peter Mijsberg 1965 De Keien 35:07
2 Hans van de Mortel 1961 Lopersgroep Deurne 35:17
3 Frank Fonteyne 1967 37:31
4 Anton van den Heuvel 1964 GAC Gemert 38:22
5 Jos de Groot 1966 De Rips 38:55
6 John Kocken 1961 HAC 40:17
7 Mario Arts 1964 LOGO 41:07
8 Maurice Zwart 1965 Hardlopen.nl 42:57
9 Ronald Dielissen 1967 Tegelen 43:45
10 Peter Hendrix 1964 Peelrunners 44:02
11 Gerrie Luttikhold 1965 Lopersgroep Deurne 45:24
12 Georgy Sinelshchikov 1963 GAC Gemert 45:35
13 Adwin Hoogeveen 1961 Nederlandse Triathlonbond 46:58
14 Ad Meeuws 1958 't Jasper Sport 47:06
15 Perry Peeters 1962 STB 47:09
16 Thijs Verstappen 1959 Atletiek Leudal 47:40
17 Peter Stiphout 1958 Ysselsteyn Lb 47:48
18 Adrie van der Putte 1960 Lopersgroep Deurne 50:43
19 Nol Geurts 1960 Heythuysen 51:51

M60, Lange cross Mannen (9800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jan Oehlen 1956 avVN 39:46
2 Theo van der Wielen 1957 Cifla 39:55
3 Adriaan Dekkers 1956 GAC Gemert 40:10
4 Nico Verstraten 1953 Atletiek Helden 40:35
5 Henk Flipsen 1957 Prins Hendrik 41:33
6 Ron Vermeulen 1954 GAC Gemert 41:50
7 Wiel van Lier 1953 Atletiek Helden 41:57
8 Jan Poels 1956 ATV Venray 43:00
9 Martien van de Ven 1948 Atletiek Oirschot 43:10
10 Henk van Eck 1956 GAC Gemert 43:18
11 Evert Brouwers 1952 43:24
12 Piet Jaspers 1952 't Jasper Sport 44:59
13 Frans Noijen 1952 Lopersgroep Deurne 46:01
14 Wiel Brouwers 1957 de Peelrunners 47:24
15 John Williams 1950 Eindhoven Atletiek 48:01
16 Dave Corben 1953 LOGO 48:30

M70, Lange cross Mannen (9800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 John van Gilst 1944 avVN 53:47
2 Piet Loverbosch 1937 Lopersgroep Deurne 53:58
3 Ad vanLimpt 1943 DES 1:00:28

V, Lange cross Vrouwen (7375m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Linda Korten 1993 AV Weert 28:09
2 Gwynny Hamilton 1975 Eindhoven Atletiek 28:47
3 Judith Gijsbers 1983 AV Weert 31:27
4 Eefje Melssen 1980 GAC Gemert 31:53
5 Marion Kuiten 1970 LOGO 32:59
6 Sandra Frenken 1973 AV Weert 34:09
7 Demi Boerekamp 1998 Someren 34:39
8 Natalia Fokina 1970 GAC Gemert 35:27
9 Lisette Bouten 1984 ATV Venray 35:58
10 Erna Berkers 1975 36:04
11 Irma van Gils 1963 Loopfirma 36:59
12 Marianne Zwart 1968 Hardlopen.nl 37:17
13 Gonny Manders-Poell 1962 't Jasper Sport 37:32
14 Magda Doumpas 1974 37:44
15 Karin Bouten 1981 ATV Venray 38:50

H, Korte cross Mannen (4950m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Arne Agten 1995 15:20
2 Neal Bouterse 1993 Prins Hendrik 15:36
3 Sjors Thielen 1989 ATV Venray 15:53
4 Teun Duisters 1993 Eindhoven Atletiek 16:12
5 Rik van der Steen 1994 Lopersgroep Deurne 16:25
6 Koen van de Mortel 1994 Lopersgroep Deurne 16:34
7 Ian Franssen 1998 Lopersgroep Deurne 16:46
8 Niels Jacobs 1990 ATH 17:01
9 Kay Peeters 1998 Horst 17:06
10 Kenny Janssen 1989 Atletiek Helden 17:08
11 Jop Knoppers 1998 Lopersgroep Deurne 18:11
12 Floor Kouwenberg 1989 Venlo 18:39
13 Roy Lammers 1989 Lopersgroep Deurne 18:57
14 Tom Smetsers 1982 Reuver 19:10
15 Puck Huijs 1996 Baarlo Lb 19:17
16 Stijn Verbruggen 1998 GAC Gemert 19:25
17 Manfred Herzog 1967 Kaarstr Duitsland 19:27
18 Jan Hermkes 1963 Orion 20:24
19 Frank Hendriks 1990 Deurne 20:30
20 Richard Sonnemans 1969 Atletiek Helden 20:35
21 Willy Claessen 1957 Lopersgroep Deurne 21:28
22 Bas Mols 1971 Unitas 22:38
23 Harrie Bos 1958 Helmond 22:55
24 Ruud Langstraat 1972 ATH 23:07
25 Nathan ten Holder 1996 Triathlon 23:19
26 MIchel Groffen 1972 ATV Venray 23:26
27 Robert Russek 1971 Duitsland 23:38
28 Mark Hellegers 1979 23:42
29 René Arts 1959 Lopersgroep Deurne 23:55
30 Kenny van de Ven 1981 Lopersgroep Deurne 24:20
31 Jan van Lessen 1965 NSV DL 25:38
32 Sander van Venrooij 1988 Oss 26:10
33 Paul Frantzen 1970 Lopersgroep Deurne 26:48
34 Gene Wright 1970 Eindhoven 27:55
35 Rob de Jager 1953 Lopersgroep Deurne 28:05

Vsen, Korte cross Vrouwen (4950m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sophie Dielissen 1999 Venloop Running Team 17:36
2 Diana Golek 1983 WKB META LUBLINIEC POLEN 18:22
3 Jolanda Verstraten 1983 Atletiek Helden 18:37
4 Stephanie Crooijmans 1989 Prins Hendrik 20:14
5 Melissa Bevers 1995 Asterix 20:50
6 Viola van den Berk 1987 Eindhoven Atletiek 21:43
7 Insa van Lessen 2000 23:15
8 Manouk van Bussel 1994 Deurne 23:25
9 Julia Russek 1998 Duitsland 23:37
10 Rowen Reemers 1994 Lopersgroep Deurne 23:40
11 Bregje Loverbos 1990 Deurne 24:09
12 Lieke Seunis 1989 Atletiek Leudal 25:52
13 Shelly van Els 1996 Olympus Land van Cuijk 28:19
14 Yvonne Jaspers 1991 LOGO 28:26

V35, Korte cross Vrouwen (4950m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Karin Gielen 1979 Orion 19:30
2 Fannie van Bree-Versantvoort 1973 GAC Gemert 20:41
3 Marjan van den Tillaar 1973 Loopgroep PK 22:24
4 Marlies van Beek 1976 GAC Gemert 23:38
5 Daphne Broers 1973 HAC 25:31
6 Germana Travaglini 1975 Atletiek Leudal 28:35
7 Anne-Mieke Pluijm 1974 GAC Gemert 29:10

V45, Korte cross Vrouwen (4950m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Nicole Loeve 1964 HAC 20:24
2 Jozet Tomassen 1971 Atletiek Leudal 21:03
3 Fiona Jaberg 1964 Lopersgroep Deurne 21:05
4 Henny Dekkers 1958 GAC Gemert 23:40
5 Marie-Jeanne Vandormael 1965 Maasmechelen 24:02

JjunA, Jongens A (4950m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Juul Knoester 2000 GVAC 16:04
2 Aron Koning 1999 De Keien 16:31
3 Stijn van den Bosch 1999 Nijmegen Atletiek 16:37
4 Koen Terheijden 2000 Lopersgroep Deurne 17:04
5 Tonnie de Benis 1999 Generaal Michaelis 17:25
6 Imre Dielis 1999 Deurne 18:04
7 Thijs Vermeulen 2000 ATV Venray 18:31
8 Stan Arts 1999 20:31
9 Nick Honings 1999 24:48

MjunA, Meisjes A (3525m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Hannah Clercx 2000 Asterix 14:01
2 Laura Kok 2000 Lopersgroep Deurne 14:09
3 Femke van Gog 1999 Ospel 14:36
4 Imke van Gog 1999 Ospel 14:52
5 Laura van Mierlo 2000 HAC 15:19
6 Jitte Goossens 2000 ATV Venray 19:09

JjunB, Jongens B (3525m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ids van Korven 2003 Eindhoven Atletiek 10:57
2 Michael Woldemesekel 2001 ATV Venray 11:00
3 Thijs van Lith 2002 Eindhoven Atletiek 11:25
4 Tom Honings 2002 Lopersgroep Deurne 12:17
5 Han Baselier 2002 Lopersgroep Deurne 13:22
6 Davy Schoeber 2001 HAC 13:22
7 Jesper Gloudemans 2002 Lopersgroep Deurne 13:36
8 Jurn Strik 2002 Lopersgroep Deurne 13:41
9 Daan Biemans 2001 Lopersgroep Deurne 13:50

MjunB, Meisjes B (3525m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Fenne Janssen 2001 Venloop Running Team 12:46
2 Jette Winkelman 2001 't Jasper Sport 13:17
3 Violet Willems 2002 Achilles-Top 14:07
4 Kirsten Maes 2002 Unitas 14:37
5 Channelyn Ambrosiussen 2001 Eindhoven Atletiek 15:17
6 Tara Goossens 2002 ATV Venray 15:25
7 Anouk Bussemakers 2002 Atletiek Helden 15:46
8 Resy van Iersel 2002 't Jasper Sport 15:54
9 Meike Vermeulen 2002 't Jasper Sport 16:07
10 Jeske van de Ligt 2002 GAC Gemert 16:53
11 Esmee Donders 2002 ATV Venray 17:04
12 Yente Dielis 2001 Lopersgroep Deurne 17:15

JjunC, Jongens C (2975m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Niels Peeters 2003 Venloop Running Team 9:25
2 Guus Winkelman 2003 Eindhoven Atletiek 9:45
3 Pjotr Dolfsma 2004 Venloop Running Team 9:49
4 Jip Janissen 2003 Venloop Running Team 9:54
5 Carlo Schoonen 2003 HAC 9:59
6 Mats Keulstra 2003 Generaal Michaelis 10:35
7 Teun Nagel 2003 't Jasper Sport 10:47
8 Lars van der Zanden 2004 HAC 11:20
9 Gijs van Lieshout 2004 HAC 11:31
10 Mike van Wouwe 2003 ATH 11:46
11 Milan Sonnemans 2003 Atletiek Helden 11:48
12 Stijn Gerritsen 2004 AV Weert 11:49
13 Thijs van den Heuvel 2003 Lopersgroep Deurne 11:58
14 Jelle van Oosterwijk 2003 GAC Gemert 12:00
15 Loek Peute 2003 Atletiek Helden 12:06
16 Kars Reijnen 2004 HAC 12:08
17 Harm van de Berkmortel 2004 Lopersgroep Deurne 12:29
18 Riks Pollen 2004 Scopias 12:36
19 Jouri Strijbosch 2004 't Jasper Sport 12:42
20 Stef Langendonk 2004 HAC 13:00
21 Teun van Dijk 2004 't Jasper Sport 13:15
22 Roel van Engeland 2004 HAC 13:24
23 Rick Faassen 2004 Scopias 13:40
24 Dennis de Jager 2004 HAC 13:50
25 Luke Smit 2004 HAC 14:00
26 Jesper Pluijm 2004 GAC Gemert 15:52

MjunC, Meisjes C (2525m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Bo Spoor 2004 Eindhoven Atletiek 9:35
2 Pouke van Dijk 2003 Lopersgroep Deurne 9:51
3 Emma Bijnen 2004 HAC 9:54
4 Mare Frauenfelder 2004 Cifla 10:43
5 Demi de Vries 2004 HAC 11:04
6 Kiara van Haandel 2003 Lopersgroep Deurne 11:40
7 Xenia Raptis 2004 Scopias 11:41
8 Nienke Gloudemans 2004 Lopersgroep Deurne 13:19
9 Maud Seuren 2004 AV Weert 14:15

JjunD, Jongens D (2100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Dani Meisen 2006 Caesar 6:53
2 Timo Klomp 2005 ATH 6:55
3 Arno Raymakers 2005 HAC 7:01
4 Jeroen van Lith 2005 Eindhoven Atletiek 7:14
5 Rik Janissen 2006 Venloop Running Team 7:16
6 Ramón Setz 2005 Geldrop 7:31
7 Ivar van den Hurk 2006 Lopersgroep Deurne 7:34
8 Joep ten Houten 2005 HAC 7:41
9 Thomas Aerdts 2006 Scopias 7:42
10 Luuk Verhoeven 2006 HAC 7:43
11 Finn Janssen 2006 Atletiek Helden 7:49
12 Stijn Hilhorst 2005 't Jasper Sport 7:53
13 John Linders 2005 Lopersgroep Deurne 7:57
14 Tijn Bruins 2006 ATV Venray 8:00
15 Jesse van Doren 2006 8:01
16 Tuur Simons 2006 Scopias 8:02
17 Thijmen Martens 2005 ATH 8:04
18 Jio Classen 2006 Scopias 8:07
19 Max van de Vondervoort 2006 Lopersgroep Deurne 8:08
20 Wessel Janssen 2005 Lopersgroep Deurne 8:11
21 Ward Verbruggen 2006 ATV Venray 8:12
22 Lars Vermazeren 2005 Lopersgroep Deurne 8:29
23 Ramses ten Houten 2006 HAC 8:50
24 Nick Steeghs 2005 Scopias 8:54
25 Owen Badur 2005 HAC 9:13
26 Senna America 2006 Achilles-Top 9:26
27 Cas van den Broek 2006 ATH 9:36
28 Remco Linders 2005 Lopersgroep Deurne 9:45
29 Damian Hameetman 2005 HAC 10:27

MjunD, Meisjes D (1550m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Suze Gipmans 2005 Venloop Running Team 5:20
2 Lynn Thijs 2006 't Jasper Sport 5:23
3 Meike Bliek 2006 Achilles-Top 5:24
4 Lynn Diederen 2005 Atletiek Leudal 5:24
5 Floor Vulders-Jochems 2005 GAC Gemert 5:39
6 Valerie Chu 2005 AV Weert 5:41
7 Chayel Bletterman 2006 ATV Venray 5:43
8 Alies van Oosterwijk 2005 GAC Gemert 5:44
9 Mette Jacobs 2005 Scopias 5:45
10 Sophie van den Boogaart 2006 HAC 5:47
11 Claire van den Hurk 2006 ATH 5:49
12 Maureen Mols 2005 Achilles-Top 5:50
13 Anne de Vries 2006 Lopersgroep Deurne 6:02
14 Floor van Riel 2006 Atletiek Helden 6:04
15 Eva van der Putten 2005 HAC 6:05
16 Meike Janssen 2005 AV Weert 6:06
17 Jade van den Heuvel 2005 Lopersgroep Deurne 6:10
18 Sanne Michiels 2006 ATH 6:11
19 Lobke Pollen 2005 Scopias 6:17
20 Robin Nadi 2005 Deurne 6:22
21 Eva Nagel 2005 't Jasper Sport 6:25
22 Jikke van Dijk 2005 Lopersgroep Deurne 6:27
23 Loes Neutenboom 2006 Atletiek Leudal 6:28
24 Daphne van de Ligt 2005 GAC Gemert 7:27
25 Hanka De Baets 2006 't Jasper Sport 8:10
26 Ninthe Janssen 2006 't Jasper Sport 8:11

Jpup, Jongens Pupillen A (1550m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Abel Kovacs-Borbas 2007 ATH 5:06
2 Fergus Tabor 2007 HAC 5:11
3 Jules Trommelen 2007 Atletiek Maastricht 5:14
4 Jorg Klomp 2008 ATH 5:16
5 Stan Hovens 2007 Venloop Running Team 5:32
6 Merijn van Seccelen 2008 Deurne 5:37
7 Dylan Hameetman 2007 HAC 5:37
8 Stijn Pelzer 2008 Achilles-Top 5:38
9 Simon Goossens 2007 Atletiek Helden 5:44
10 Dion Muijsenberg 2007 Atletiek Helden 5:47
11 Ivar Colijn 2008 AV Weert 5:48
12 Mads Verhofstadt 2008 HAC 5:51
13 Myka Kuijpers 2008 Lopersgroep Deurne 5:52
14 Bas Verheijen 2007 AV Weert 5:52
15 Tjisse Winkelmolen 2007 't Jasper Sport 5:58
16 Channing Wiedemeijer 2007 ATV Venray 6:01
17 Raf Gout 2008 Scopias 6:07
18 Ties van de Werken 2008 AV Weert 6:08
19 Giel Pennings 2008 GAC Gemert 6:08
20 Bo Gipmans 2007 Venlo 6:15
21 Nate Sillekens 2007 Atletiek Helden 6:16
22 Bram van Heugten 2008 HAC 6:16
23 Raf Wolters 2008 Swift 6:17
24 Chris Vijfvinkel 2007 Scopias 6:18
25 Faas Wanten 2008 Scopias 6:20
26 Robert van Rooijen 2008 Atletiek Leudal 6:24
27 Levi Vissers 2007 Atletiek Helden 6:25
28 Tim Brugmans 2007 HAC 6:26
29 Luca Keijsers 2007 Scopias 6:32
30 Luc Houben 2007 Scopias 6:35
31 Rens Heygele 2008 HAC 6:35
32 Teun Schattefor 2008 Scopias 6:38
33 Sven Verbakel 2008 HAC 6:42
34 Henrik Hoeben 2008 't Jasper Sport 6:43
35 Siem Wanten 2007 Scopias 6:44
36 Luc Sanders 2007 ATV Venray 6:46
37 Florian Scholte 2007 HAC 6:47
38 Cas Nelissen 2008 Scopias 6:50
39 Kaya Gundag 2008 6:51
40 Tim Steijvers 2008 't Jasper Sport 6:56
41 Fabian Kessels 2008 AV Weert 6:57
42 Teun Daniëls 2008 HAC 6:59
43 Sven Theunissen 2008 AV Weert 7:00
44 Jordan Driessen 2008 Scopias 7:03
45 Vin van Bogget 2008 't Jasper Sport 7:05
46 Jary van der Greef 2008 Lopersgroep Deurne 7:07
47 Jop Gubbels 2008 Scopias 7:08
48 Sam Dielemans 2007 HAC 7:09
49 Stan Lommen 2008 Scopias 7:10
50 Tim Trienes 2007 Scopias 7:11
51 Thijs de Vre 2008 HAC 7:21
52 Jesse Steeghs 2007 Scopias 7:31
53 Lowie Aerdts 2007 Scopias 7:33
54 Rens Vermazeren 2007 Lopersgroep Deurne 7:35
55 Mathieu Huijs 2007 Scopias 7:37
56 Ries Wilbers 2007 AV Weert 7:56

Mpup, Meisjes Pupillen A (1550m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Milou Keulstra 2007 Generaal Michaelis 5:12
2 Lotte Aerts 2007 Generaal Michaelis 5:14
3 Anouk Langstraat 2008 ATH 5:18
4 Kirsten van den Hurk 2008 Lopersgroep Deurne 5:27
5 Lieke Jans 2008 Achilles-Top 5:36
6 Sofie van Wouwe 2008 ATH 5:37
7 Amina Dillmann 2008 Achilles-Top 5:41
8 Mahalet Woldemesekel 2007 ATV Venray 5:41
9 Lucy Janssen 2008 ATV Venray 5:45
10 Bente Jacobs 2007 Scopias 5:54
11 Sofie Bos 2007 Scopias 6:02
12 Merel Teeuwen 2008 Scopias 6:04
13 Ella Sponselee 2008 GAC Gemert 6:08
14 Merel Sleegers 2007 Deurne 6:20
15 Layla van Berkel 2007 HAC 6:31
16 Mirthe Reijnen 2007 HAC 6:31
17 Danique Adriaans 2008 GAC Gemert 6:42
18 Sjuulke Heinrichs 2007 Scopias 6:50
19 Sofie Soer 2008 AV Weert 6:51
20 Dagmar Oosting 2008 ATV Venray 6:57
21 Romaysa Assakkali 2008 ATV Venray 6:59
22 Simone Verbakel 2008 HAC 7:01
23 Jara Beks 2008 ATV Venray 7:04
24 Evi Hovens 2008 Scopias 7:04
25 Fiene van de Werken 2008 AV Weert 7:18
26 Lieke Hoogers 2007 Lopersgroep Deurne 7:19
27 Isabel van Bakel 2007 ATV Venray 7:19
28 Isabel Tijssen 2007 ATV Venray 7:20
29 Lissa van den Oever 2007 ATV Venray 7:26
30 Luna Badur 2008 HAC 7:27
31 Alicia van Leeuwen 2008 Atletiek Leudal 7:30

Jpup, Jongens Pupillen B (1100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Siep Trommelen 2009 Atletiek Maastricht 3:38
2 Alain Ritten 2009 Achilles-Top 3:54
3 Tijn de Koning 2009 3:57
4 Adam Kovacs-Borbas 2009 ATH 4:05
5 Pepijn van den Hurk 2009 ATH 4:08
6 Tim Michiels 2009 ATH 4:10
7 Jop Slaats 2009 Lopersgroep Deurne 4:12
8 Mike van Tilburg 2009 HAC 4:13
9 Linus van Hout 2009 Lopersgroep Deurne 4:20
10 Ravi Classen 2009 Scopias 4:23
11 Joep van Casteren 2009 ATH 4:25
12 Remco Adriaans 2009 GAC Gemert 4:31
13 Giel van Oosterwijk 2009 GAC Gemert 4:32
14 Casper Rekmans 2009 AV Weert 4:34
15 Jorn van den Oever 2009 Oploo 4:43
16 Joppe van den Bercken 2009 Scopias 4:45
17 Finn Jans-Beken 2009 ATV Venray 4:55
18 Lucas Canjels 2009 Scopias 5:14
19 Daan Verbakel 2009 HAC 5:14

Mpup, Meisjes Pupillen B (1100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lieve Derks 2009 ATH 4:00
2 Jaydee Leenders 2009 ATV Venray 4:05
3 Lot van Veghel 2009 ATV Venray 4:08
4 Renske Mennen 2009 Lopersgroep Deurne 4:13
5 Hedwig Tabor 2009 HAC 4:14
6 Maud Kroef 2009 GAC Gemert 4:16
7 Kim Juchems 2009 Achilles-Top 4:20
8 Eline Bartels 2009 Lopersgroep Deurne 4:22
9 Evi Jongen 2009 Scopias 4:27
10 Noortje Sleegers 2009 Deurne 4:31
11 Pip Mezenberg 2009 GAC Gemert 4:33
12 Zoey van Lieshout 2009 Lopersgroep Deurne 4:35
13 Ella Hebben 2009 ATV Venray 4:36
14 Els Neutenboom 2009 Atletiek Leudal 4:38
15 Rian Janssen 2009 Scopias 4:47
16 Loena Leppink 2009 HAC 4:51

Jpup, Jongens Pupillen C (1100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Timo Wassenberg 2010 Unitas 4:04
2 Jarne Reijnen 2010 HAC 4:29
3 Bram Nabuurs 2010 Overloon 4:33
4 Demy Cupido 2010 4:35
5 Jente Wekenborg 2010 Scopias 4:41
6 Niek van Montfort 2010 Scopias 4:43
7 Stijn Vissers 2010 Atletiek Helden 4:46
8 Storm Snel 2010 ATH 4:53
9 Stan Willemsen 2010 Atletiek Helden 4:56
10 Sjoerd Janssen 2010 Scopias 5:00
11 Jasper Brugmans 2010 HAC 5:06
12 Tim Lommen 2010 Scopias 5:11
13 Thijn Mennen 2010 Lopersgroep Deurne 5:34
14 Tobias de Smit 2010 't Jasper Sport 5:38
15 Kyle Sillekens 2010 Atletiek Helden 5:45

Mpup, Meisjes Pupillen C (1100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anna van der Velden 2010 Scopias 4:06
2 Aila Colijn 2010 AV Weert 4:20
3 Marijke Schraets 2010 Scopias 4:49
4 Tess Aerts 2010 Generaal Michaelis 4:54
5 Maud Helmink 2010 Scopias 5:04
6 Jelyna Leenders 2010 ATV Venray 5:15
7 Nienke Roesink 2010 HAC 7:28

Jpup, Jongens Mini Pupillen (1100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Thijmen Mol 2011 GVAC 4:22
2 Bram Rekmans 2011 AV Weert 4:44
3 Michiel Klomp 2011 ATV Venray 4:48
4 Aron Kovacs-Borbas 2011 ATH 5:00
5 Dirk Nabuurs 2012 Overloon 4:38
6 Koen Verheijen 2011 AV Weert 5:27
7 Jort van den Hoef 2011 ATV Venray 6:09
8 Yura Gundag 2011 6:22
9 Ryan Cupido 2012 7:18

Mpup, Meisjes Mini Pupillen (1100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Arden Veldman 2011 Achilles-Top 4:21
2 Daphne Klomp 2011 Scopias 5:12
3 Eden Kessels 2011 AV Weert 5:23