Uitslag Scopias Klein Zwitserland cross te Tegelen

Scopias

zondag 3 november 2013

Terug

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      MSENK, KORTE CROSS                                     
    1 Sam Lavrijsen          87 Scopias                 13:26
    2 Koen van de Mortel     94 Lopersgroep Deurne      14:15
    3 Job Dusch              81 Scopias                 14:19
    4 Herman-Josef Stefes    85 Mönchengladbach (GER    14:30
    5 Rens van Dongen        88 Scopias                 14:38
    6 Luke Heijnen           93 Atletiek Helden         14:46
    7 Michael Kamps          85 Mönchengladbacher LG    15:05
    8 Rick Hendriks          93 Lopersgroep Deurne      15:25
    9 Koen van Kessel        88 Lopersgroep Deurne      15:32
   10 Jurjen Knarren         83 AVON                    15:51
   11 Hans van de Laar       80 AV Weert                15:59
   12 Paul Sniekers          79 AV Weert                16:21
   13 Thomas Schuwer         90 Haag Atletiek           16:25
   14 Fabiaan Hendricks      84 Orion                   16:44
   15 Wouter Schuwer         91 Scopias                 17:14
   16 Leon Bartels           76 Scopias                 18:31
   17 Koen Kramer            87 Orion                   18:42
   18 Roy in 't Zandt        79 Scopias                 20:45
   19 Timo Timmermans        02 Someren                 21:40
                                                             
      M40K, KORTE CROSS                                      
    1 José Bexiga            68 Mönchengladbacher LG    14:40
    2 Martijn Tuin           73 Lopersgroep Deurne      15:27
    3 Ton van Loon           66 Swift                   16:11
    4 Andreas Thurau         61 Kaarst (GER)            16:34
    5 Harald Gubbels         69 Maasbree                16:47
    6 Ron Stroeken           73 de Grensrunners         16:57
    7 Adam Poffrath          51 Mönchengladbach (GER    17:18
    8 Juergen Hoffmann       60 Duitsland               17:29
    9 Willy Claessen         57 Lopersgroep Deurne      17:51
   10 Bert Morelissen        68 Tegelen                 17:56
   11 Ralph Braem            67 Venlo                   18:01
   12 Jones Ewalds           65 Orion                   18:07
   13 Thomas Kames           61 Korschenbroich (GER)    18:10
   14 Udo Erbes              70 Korsenbroich (GER)      18:22
   15 Mart Hendriks          63 Deurne                  18:26
   16 Markus Drillges        70 Korschenbroich (GER)    18:28
   17 Jos Grubben            67 Horst                   18:48
   18 Geert Janssen          52 Tegelen                 19:13
   19 Peter Wijnands         60 Swift                   19:30
   20 Hay Driessen           56 Atletiek Helden         19:46
   21 René Arts              59 Lopersgroep Deurne      19:49
   22 Ton van Bergen         66 Orion                   19:58
   23 Jan van Lessen         65 Nettetal (GER)          20:40
   24 Leon Timmermans        60 't Jasper Sport         21:04
   25 Jan Delissen           48 Orion                   21:36
   26 Marcel van Nieuwenhove 62 Belfeld                 21:39
   27 Johan Timmermans       67 't Jasper Sport         21:42
   28 Michel Grijseels       50 Tegelen                 21:48
   29 Jo Klerken             49 ATV Venray              22:24
   30 Chris Verberne         62 't Jasper Sport         22:25
   31 John de Lange          52 Venlo                   22:27
   32 Martin Cornelissen     50 Venlo                   22:48
   33 Eric Joosten           60 't Jasper Sport         23:18
   34 Luc Sicking            66 Lopersgroep Deurne      28:46
                                                             
      VSENK, KORTE CROSS                                     
    1 Melina Buil            94 SV Sonsbeck 1919 e.V    15:08
    2 Juul Lavrijsen         93 Seven Hills Running     15:52
    3 An Lenders             90 Atletiek Helden         15:55
    4 Laura Laermann         93 Mönchengladbacher LG    16:12
    5 Anke Linssen           84 STB                     17:12
    6 Karin Nieuwenhuis - Gi 79 Orion                   17:21
    7 Neiske Becks           91 ATV Venray              17:45
    8 Kelly Huijs            87 Atletiek Helden         18:06
    9 Kristel Matthijssen    92 Lopersgroep Deurne      20:27
   10 Manouk van Bussel      94 Lopersgroep Deurne      21:25
   11 Marieke de Louw        82 Atletiek Leudal         21:40
   12 Rowen Reemers          94 Lopersgroep Deurne      21:56
   13 Yvonne Jaspers         91 LOGO                    23:31
   14 Eefke Lmmen            93 Venlo                   24:07
   15 Puck Jonkers           85 Venlo                   25:51
                                                             
      V35K, KORTE CROSS                                      
    1 Renske Smetsers        78 Nijmegen                16:54
    2 Jozet Tomassen         71 Atletiek Leudal         18:32
    3 Nicole Braem           71 Venlo                   18:38
    4 Helen de Laat-Claes    73 Gastel                  19:06
    5 Leonie Peeters         73 Atletiek Helden         20:14
    6 Petra Schreurs         77 Scopias                 22:45
    7 Leonie Konings         72 IJsselsteijn            23:29
    8 Jaqueline Driessen     73 Steyl                   24:02
                                                             
      V45K, KORTE CROSS                                      
    1 Fiona Jaberg           64 Lopersgroep Deurne      18:03
    2 Henny Dekkers          58 GAC Gemert              18:37
    3 Lily-Anne Smeets       66 Swift                   18:57
    4 Francien Lenssen       59 GAC Gemert              19:24
    5 Anneke van de Vorst    51 avVN                    19:32
    6 Rini Ebisch            54 Atletiek Helden         19:56
    7 Margo v.d. Essen       64 Orion                   20:55
    8 Irene Lindelauf        67 Weert                   22:17
    9 Karina Ramakers-Arends 62 Scopias                 23:36
   10 Wilma Maessen          61 Blerick                 24:20
   11 Gonnie Opheij          65 Scopias                 24:20
   12 Marjan Schmitz         60 Swift                   24:26
   13 Petra Peeters          60 Scopias                 26:50
                                                             
      MSENL, LANGE CROSS                                     
    1 Patrick Stitzinger     81 Pegasus                 29:50
    2 Mark van Kessel        89 Lopersgroep Deurne      30:44
    3 Werner Gentle          86 Lopersgroep Deurne      32:08
    4 John Philipsen         74 Lopersgroep Deurne      32:22
    5 John van Bussel        75 Pegasus                 32:34
    6 Ron Linders            75 Orion                   32:44
    7 Ron Koster             78 Scopias                 33:14
    8 Wesley Sleegers        84 HAC                     35:37
    9 Emiel Spelt            90 Pijnenburg              36:22
   10 Marcel Martens         77 ATV Venray              36:30
   11 Olav Nieuwenhuis       75 Tegelen                 36:43
   12 Stefan van Oosterwijk  75 GAC Gemert              37:11
   13 Ronald Langenhuijzen   77 Roermond                37:12
   14 Karl van Daal          74 Venray                  38:42
   15 Lesley Hooper          88 Venlo                   39:18
   16 Marcus Pronk           76 HAC                     39:33
   17 Roy Driessen           75 Tegelen                 40:39
   18 Homid Hamidie          87 Rotterdam               41:47
   19 Anton Stange           81 Venlo                   42:43
   20 Edwin van der Wallen   75 Lopersgroep Deurne      44:31
   21 Frank Hoks             93 Steyl                   46:39
   22 Frans Heinen           87 Steijl                  55:09
                                                             
      M40L, LANGE CROSS                                      
    1 Marco Gielen           70 Scopias                 30:31
    2 Jeroen Pollen          71 Pegasus                 31:10
    3 Erik Houben            70 AV Weert                34:57
    4 Erik de Laat           70 AV Weert                35:45
    5 Pascal Hodselman       70 Venlo                   36:05
    6 Maurice Bastings       70 Atletiek Helden         36:12
    7 Edwin Kok              72 HAC                     36:28
    8 Marco Rijk             71 Reuver                  37:03
    9 Arian Adriaans         72 Cifla                   37:54
   10 Robin van Duren        69 Dutch Runners           38:11
   11 Leon Geeraets          70 Orion                   38:18
   12 Midal de Jong          72 AV Weert                38:50
   13 Sven van den Hurk      72 Lopersgroep Deurne      39:22
   14 Mike Curvers           71 Scopias                 41:38
   15 Matt Peters            70 Helmond                 42:15
   16 Rick Driessen          72 Venlo                   42:21
   17 Eric Dorpmans          71 Orion                   43:27
   18 Wim Kuunders           73 Lopersgroep Deurne      44:52
   19 Mo Nadi                71 Lopersgroep Deurne      45:08
   20 Mark Honings           72 Lopersgroep Deurne      45:17
   21 John Lans              72 't Jasper Sport         46:58
                                                             
      M45L, LANGE CROSS                                      
    1 Anton v.d. Heuvel      64 GAC Gemert              35:14
    2 Frank Fonteyne         67 ATV Venray              35:48
    3 Theo Nouwens           68 Helmond                 36:02
    4 Fred Boonen            67 Scopias                 36:10
    5 Leon Teeuwen           66 Reuver                  37:03
    6 Sam Rosen              64 Lopersgroep Deurne      37:39
    7 Jos Reinders           64 Reuver                  37:58
    8 Karel Gerrits          66 Loopgroep AVL           39:25
    9 Maurice Zwart          65 Dutch Runners Gold      39:29
   10 Richard van Heeckeren  66 Orion                   39:40
   11 Martijn Faassen        68 Loopgroep AVL           39:52
   12 Marc van den Berkmorte 64 Dutch Runners Gold      40:36
   13 Peter Gdanitz          67 Moenchengladbach (GE    41:09
   14 Rene Camps             67 Orion                   42:08
   15 Wilfred Schrombgens    68 Scopias                 42:28
   16 Eric van Mierlo        66 Roermond                42:39
   17 Joop Peeters           67 Tegelen                 43:54
   18 Edwin de Rijck         64 Oostrum                 43:56
   19 John van den Heuvel    68 Swalmen                 44:16
   20 Huub Helsen            64 Venlo                   44:36
   21 Ruud Gielen            65 Beesel                  45:09
   22 Jeroen Kouwenberg      64 Venlo                   45:24
   23 Theo rooskens          66 Scopias                 45:34
   24 Ger Mevissen           65 Venlo                   48:16
   25 Dieter Vlemmings       66 Heeze                   49:32
   26 Jan Smets              65 Venlo                   50:50
   27 Mat van Rhee           66 Scopias                 51:57
                                                             
      M50L, LANGE CROSS                                      
    1 Hans van de Mortel     61 Lopersgroep Deurne      34:30
    2 Jan Boonen             59 Belfeld                 37:01
    3 Bert van Bogget        62 Atletiek Leudal         37:11
    4 Henk Hoeijmakers       61 de Peelrunners          37:12
    5 Mart Stokmans          63 HAC                     37:12
    6 Henry Verbugt          62 Lopersgroep Deurne      37:46
    7 René Wijnen            63 't Jasper Sport         38:16
    8 Hans Peeters           61 Atletiek Helden         38:47
    9 Johan Gageldonk        62 Venlo                   40:24
   10 Frank Houben           61 Orion                   40:43
   11 Thijs Verstappen       59 Atletiek Leudal         40:44
   12 John Willemsen         60 Steijl                  41:30
   13 Peter van den Hoef     61 Scopias                 41:38
   14 Martien Poels          62 ATV Venray              41:40
   15 Jo Vestjens            60 Atletiek Leudal         41:48
   16 Bob Hazenbosch         60 Loopgroep AVL           41:59
   17 Louis Schouren         61 Orion                   43:02
   18 Joep Geelen            60 Venlo                   43:28
   19 Habs Smeyers           59 Venlo                   44:57
   20 Mat Skrabanja          62 Heythuysen              45:00
   21 Lauran Bouwmans        59 't Jasper Sport         47:35
   22 Jos Meeuws             60 't Jasper Sport         50:58
                                                             
      M55L, LANGE CROSS                                      
    1 Adriaan Dekkers        56 GAC Gemert              36:48
    2 Henk Flipsen           57 AV Weert                36:55
    3 Ron Vermeulen          54 GAC Gemert              37:18
    4 Jan Poels              56 ATV Venray              38:22
    5 Chrit Gubbels          58 AV Weert                39:44
    6 Pieter Classens        57 Oirlo                   40:41
    7 Hans Faassen           54 Scopias                 40:55
    8 Ton Ruckert            54 Scopias                 42:12
    9 Wil Cootjans           56 Kessel                  42:46
   10 Jan van der Stegen     56 Scopias                 43:20
   11 Theo Lichteveld        57 Blerick                 43:52
   12 Sjaak Kuling           53 Lopersgroep Deurne      44:16
   13 Adri Geerts            56 't Jasper Sport         46:10
   14 Peter Harding          55 Orion                   47:21
   15 Wil Boots              56 ATV Venray              47:28
   16 Franz van Rooijen      54 Velden                  48:14
   17 Hans Bos               58 Atletiek Helden         48:29
   18 Math Kemps             56 Scopias                 48:32
   19 Martin Nijholt         57 Scopias                 51:18
                                                             
      M60L, LANGE CROSS                                      
    1 Jan van de Rijdt       52 't Jasper Sport         39:57
    2 Henk van Zantvoort     51 Loopgroep Aart Stigt    40:49
    3 Piet Jaspers           52 't Jasper Sport         41:17
    4 Jo Franssen            51 Lopersgroep Deurne      43:50
    5 Jos Wilmer             53 Orion                   44:11
    6 Jan Maessen            52 ATV Venray              45:54
    7 Ger Janssen            52 Venlo                   47:00
    8 Wiel Ambaum            49 Scopias                 48:04
    9 Bart Mennen            39 Lopersgroep Deurne      52:22
                                                             
      VL, LANGE CROSS                                        
    1 Renske Smetsers        78 Nijmegen                38:00
    2 Silke Bommes           74 Moenchengladbach (GE    40:12
    3 Jacquie Gough          65 Blerick                 40:20
    4 Nina van de Rijdt      91 Atletiek Maastricht     43:44
    5 Loes Lavrijsen         89 Utrecht                 44:24
    6 Nel Classens           54 ATV Venray              47:10
    7 Judith de Bruin        70 Atletiek Helden         47:28
    8 Anke Jacobs            86 Venlo                   48:12
    9 Cindy Hovens           77 Venlo                   48:31
   10 Monique Backus         67 Scopias                 48:56
   11 Wilma Tax              56 Lopersgroep Deurne      50:09
   12 Els de Vries           60 't Jasper Sport         51:30
   13 Charlotte Smals        66 Venlo                   51:51
   14 Petra Valkenberg       81 Scopias                 52:00
   15 Maartje Jacobs         88 Venlo                   52:15
   16 Mathilde van Lieshout  69 Scopias                 54:40
   17 Angelique Aarts        73 Scopias                 57:06
                                                             
      JJUNB, AB-LOOP                                         
    1 Guus Winkelmolen       98 Swift                   12:55
    2 Stan van Helmond       98 Lopersgroep Deurne      12:57
    3 Sijbren Altena         97 Scopias                 13:04
    4 Luca Podrasa           98 SV Sonsbeck 1919 e.V    13:10
    5 Jonas Hochstrate       98 SV Sonsbeck 1919 e.V    13:20
    6 Marcel Gnoss           97 KSV Kevelaer            13:53
    7 August Morin           98 Lopersgroep Deurne      15:03
    8 Wessel Raijmakers      98 't Jasper Sport         15:41
    9 Jules Arts             97 ATV Venray              16:11
   10 Tim Wienhoven          97 Venlo                   16:47
   11 Daan Cruijsen          97 ATV Venray              17:12
                                                             
      MJUNB, AB-LOOP                                         
    1 Sanne Rijnders         97 Lopersgroep Deurne      14:07
    2 Michelle Musumeci      97 Cifla                   14:21
    3 Luisa Hoenselaars      97 SV Sonsbeck 1919 e.V    14:48
    4 Theresa Stevens        97 Geldern (GER)           15:59
    5 Lisan van Duppen       98 Lopersgroep Deurne      16:32
    6 Leonie Janßen          98 SV Sonsbeck 1919 e.V    16:54
    7 Karin Flipsen          98 AV Weert                17:34
    8 Nikki van de Mortel    97 Lopersgroep Deurne      17:55
    9 Susan Houben           97 AV Weert                19:53
   10 Karlijn Raijmakers     97 't Jasper Sport         22:12
                                                             
      JJUNA, AB-LOOP                                         
    1 Milco Hahury           95 Cifla                   18:33
    2 Lukas Zwiener          96 KSV Kevelaer            20:18
    3 Rik van der Sterren    96 Scopias                 20:32
    4 Pim Lambregts          96 Swalmen                 22:10
    5 Sjoerd Raijmakers      95 't Jasper Sport         23:52
                                                             
      MJUNA, AB-LOOP                                         
    1 Lisanne Bijnen         96 HAC                     17:27
    2 Leanne van Hees        95 Lopersgroep Deurne      20:19
                                                             
      JJUNC, JONGENS JUN C                                   
    1 Lars Mertens           99 Cifla                   13:12
    2 Imre Dielis            99 Lopersgroep Deurne      13:16
    3 Norman Thimm           99 Kevelaer (GER)          13:17
    4 Daan van de Mortel     99 Lopersgroep Deurne      13:52
    5 Illian Martens         00 Seven Hills Running     14:06
    6 Stan Ubachs            00 Swift                   14:30
    7 Laurens Handels        00 AV Weert                14:33
    8 Koen Terheijden        00 Lopersgroep Deurne      14:51
    9 Floran Thijs           99 HAC                     14:58
   10 Guus Heijnen           99 Atletiek Helden         15:02
   11 Stan Arts              99 Lopersgroep Deurne      15:10
   12 Tom Willems            00 HAC                     15:11
   13 Tijmen van den Bosch   99 HAC                     15:20
   14 Thomas van Vlerken     00 HAC                     15:50
   15 Jeroen van Lierop      99 HAC                     15:58
   16 Stef van Berlo         99 HAC                     15:59
   17 Bart Doesburg          00 AV Weert                16:17
   18 Wesley Rijkers         99 Lopersgroep Deurne      16:19
   19 Daan Verbakel          00 HAC                     16:26
   20 Sam Smit               00 HAC                     16:40
   21 Nick Wanten            99 Swift                   16:43
   22 Tijn Vaessen           00 AV Weert                16:55
   23 Thijs Vermeulen        00 ATV Venray              17:02
   24 Jan van Gestel         00 Scopias                 17:08
   25 Loek Schlicksupp       00 Swift                   17:17
   26 Sam van Aerle          00 HAC                     18:22
   27 Tygo van de Weijer     00 HAC                     18:37
   28 Jente Penterman        99 ATV Venray              20:15
   29 Remco Visser           00 Scopias                 20:38
   30 Stefan Reintjes        00 ATV Venray              21:52
   31 Daan Moons             00 AV Weert                22:10
                                                             
      MJUNC, MEISJES JUN C                                   
    1 Fleur Kuijpers         99 Seven Hills Running      8:35
    2 Babet Broekman         99 Seven Hills Running      8:36
    3 Lotte van der Pol      99 Cifla                    8:52
    4 Sarah Seerden          00 Kempen (GER)             8:55
    5 Hannah Clercx          00 't Jasper Sport          9:08
    6 Anne van Heeckeren     00 Scopias                 10:04
    7 Nicole Schellekens     99 Scopias                 10:09
    8 Jitte Goossens         00 ATV Venray              10:11
    9 Elke van Rooij         99 Atletiek Leudal         10:13
   10 Anouk Schrijnemaekers  00 AV Weert                10:20
   11 Emma Ruiter            99 ATV Venray              10:23
   12 Hannah Cranen          00 Atletiek Leudal         10:29
   13 Sabine Boonen          00 Scopias                 10:39
   14 Sigrid van Gemert      00 AV Weert                10:39
   15 Lieke Jaspers          99 Scopias                 10:45
   16 Noa van Hees           00 HAC                     10:53
   17 Sofie ter Braak        00 ATV Venray              11:03
   18 Ania van Cleef         00 Scopias                 11:43
   19 Hannah Kochx           99 Atletiek Leudal         11:58
                                                             
      JJUND, JONGENS JUN D                                   
    1 Pepijn Bartels         01 Seven Hills Running      8:14
    2 Sam Horn               01 Scopias                  8:18
    3 Michael Woldemesekel   01 ATV Venray               8:25
    4 Kep Schouenberg        02 Scopias                  9:09
    5 Thijs van Lith         02 HAC                      9:14
    6 Maarten Clecx          01 't Jasper Sport          9:22
    7 Finn van Hees          02 HAC                      9:31
    8 Martijn Jansen         01 Scopias                  9:33
    9 Rik Hanssen            01 AV Weert                 9:37
   10 Tom Honings            02 Lopersgroep Deurne       9:44
   11 Davy Schoeber          01 HAC                      9:50
   12 Funs Aerts             02 Scopias                  9:50
   13 Jesper Gloudemans      02 Lopersgroep Deurne       9:53
   14 Olivier Gijbels        02 Scopias                  9:58
   15 Pim Hendriks           01 Scopias                 10:02
   16 Sander van den Beucken 01 Scopias                 10:05
   17 Daan Biemans           01 Lopersgroep Deurne      10:17
   18 Mylan Niessen          02 AV Weert                10:26
   19 Jelle Nijssen          02 Roermond                10:29
   20 Sjoerd Waterschoot     01 HAC                     10:30
   21 Jari van Minnen        01 ATV Venray              10:32
   22 Daan Brouwers          02 Scopias                 10:33
   23 Gido van Rosmalen      01 ATV Venray              10:34
   24 Niek Engelen           01 Scopias                 10:35
   25 Tom Teeuwen            01 Scopias                 10:37
   26 Han Baselier           02 Lopersgroep Deurne      10:39
   27 Timo Thomas            02 Scopias                 10:42
   28 Dano Verhalle          01 ATV Venray              10:43
   29 Jasper Meulen          01 AV Weert                10:51
   30 Willem Teunissen       01 AV Weert                10:52
   31 Sam Stijnen            02 Atletiek Leudal         10:55
   32 Finn Alberts           02 Scopias                 10:56
   33 Jordy Dols             02 Unitas                  11:03
   34 Timo Berghs            01 Atletiek Leudal         11:10
   35 Noah Schiering         02 AV Weert                11:14
   36 Gabriel van Mierlo     02 Swift                   11:29
   37 Senne van der Bas      02 ATV Venray              11:48
   38 Jens Heerschap         02 AV Weert                11:53
                                                             
      MJUND, MEISJES JUN D                                   
    1 Vera Sneijders         01 HAC                      7:11
    2 Kiani-Dazlyn Kooij     02 Dolichos                 7:17
    3 Fenne Janssen          01 ATV Venray               7:21
    4 Jette Winkelman        01 't Jasper Sport          7:32
    5 Anna Berkers           01 Lopersgroep Deurne       7:35
    6 Vera Vullings          01 ATV Venray               7:37
    7 Sarah Buist            01 AV Weert                 7:38
    8 Tessa Smits            01 AV Weert                 7:45
    9 Channelyn Ambrosiussen 01 HAC                      7:48
   10 Anna Bommes            02 OSC Waldniel             8:05
   11 Isa Nadi               02 Lopersgroep Deurne       8:06
   12 Anouk Terheijden       02 HAC                      8:10
   13 Chloé van Selow        01 Lopersgroep Deurne       8:11
   14 Tara Goossens          02 ATV Venray               8:16
   15 Denice Jacobs          01 Scopias                  8:17
   16 Floor Jansen           01 ATV Venray               8:18
   17 Madelief Vaessen       02 AV Weert                 8:20
   18 Vera Versteegen        02 ATV Venray               8:23
   19 Aberash Douven         01 Swift                    8:27
   20 Manon van Rooij        02 Atletiek Leudal          8:32
   21 Lien Opoku             02 ATV Venray               8:42
   22 Mette de Haas          01 't Jasper Sport          8:44
   23 Chantal Schellekens    02 ATV Venray               8:52
   24 Imke van Rens          01 ATV Venray               8:52
   25 Carmen Gielen          02 Swift                    8:55
   26 Jill van de Vinne      01 Scopias                  9:03
   27 Laura van Loon         01 AV Weert                 9:04
   28 Yente Dielis           01 Lopersgroep Deurne       9:08
   29 Judith Verscheijden    01 AV Weert                 9:19
   30 Gwen Wulms             02 Scopias                  9:25
   31 Elise van der Eerden   01 AV Weert                10:57
   32 Jaimy Thoonen          01 ATV Venray              11:43
                                                             
      J+M G, MEISJES JUN D                                   
    1 Mohammed Kaya          91 Scopias                 10:06
    2 Arjan van Beers        99 Scopias                 11:06
    3 Dylan Karsemakers      00 Scopias                 12:13
    4 Erlan Rangan           93 Scopias                 13:55
    5 Jeffrey Karsemakers    98 Scopias                 14:22
                                                             
      JPUPA, JONGENS PUP A                                   
    1 Aron Thimm             03 Kevelaer (GER)           5:02
    2 Guus Winkelman         03 't Jasper Sport          5:15
    3 Carlo Schoonen         03 HAC                      5:25
    4 Tijn Pouwels           03 ATV Venray               5:26
    5 Thijmen Poels          03 ATV Venray               5:26
    6 Mike van Wouwe         03 HAC                      5:27
    7 Jarno Janssen          04 AV Weert                 5:28
    8 Baer Hovens            04 Scopias                  5:36
    9 Liam Ernst             04 Scopias                  5:40
   10 Max van Minnen         04 ATV Venray               5:49
   11 Luuk van Lierop        03 HAC                      5:56
   12 Nick Ubachs            03 Swift                    5:56
   13 Mohammed Mekran        03 ATV Venray               5:56
   14 Rick Faassen           04 Scopias                  5:59
   15 Jaap Rutten            03 ATV Venray               6:00
   16 Luc Stappers           03 HAC                      6:00
   17 Tijn Meeuwissen        04 AV Weert                 6:10
   18 Xander Bosman          04 Scopias                  6:10
   19 Jeroen Visser          04 Scopias                  6:10
   20 Riks Pollen            04 Scopias                  6:14
   21 Joep van Schaik        03 ATV Venray               6:15
   22 Stefan Clecx           04 't Jasper Sport          6:20
   23 Loek Peute             03 Atletiek Helden          6:23
   24 Mik van der Hulst      04 AV Weert                 6:29
   25 Rijk Wijnands          03 Atletiek Helden          6:31
   26 Marijn Geurts          04 Scopias                  6:33
   27 Willem Versteegen      04 Horst a/d Maas           6:36
   28 Enis Kaya              04 Scopias                  6:39
   29 Dennis de Jager        04 HAC                      6:39
   30 Wytze Hepburn          04 Scopias                  6:44
   31 Luke Smit              03 HAC                      6:46
   32 Willem Hurkmans        04 't Jasper Sport          6:47
   33 Jules Maas             04 ATV Venray               6:48
   34 Jasper van de Goor     03 AV Weert                 6:49
   35 Maxym Niessen          04 AV Weert                 6:50
   36 Roel van Engeland      04 HAC                      7:08
   37 Jan van Well           04 Lopersgroep Deurne       7:13
   38 Job Oosterbaan         03 ATV Venray               7:18
   39 Jasper van Oudheusden  03 HAC                      7:21
   40 Emiel Bouman           04 Scopias                  7:22
   41 Harm van den Berkmorte 04 Lopersgroep Deurne       7:24
   42 Luca Swinkels          04 Scopias                  7:51
   43 Bart van den Berkmorte 04 Lopersgroep Deurne       7:52
                                                             
      MPUPA, MEISJES PUP A                                   
    1 Vivien Hensen          03 KSV Kevelaer             5:26
    2 Betlehem Woldemesekel  03 ATV Venray               5:30
    3 Lina Vercoulen         04 Scopias                  5:41
    4 Douke van Dijk         03 Lopersgroep Deurne       5:45
    5 Silke Damen            03 HAC                      5:46
    6 Jill Wanten            03 Swift                    5:52
    7 Bo Spoor               04 HAC                      5:56
    8 Sam Rovers             03 HAC                      6:04
    9 Maite van Hees         04 HAC                      6:12
   10 Lara Willems           03 HAC                      6:16
   11 Marit Joris            04 Atletiek Leudal          6:17
   12 Demi de Vries          04 HAC                      6:18
   13 Jane Wanten            03 Beesel                   6:21
   14 Lieke Rijk             04 Swift                    6:22
   15 Xenia Raptis           04 Scopias                  6:23
   16 Camilla van Dinther    04 Lopersgroep Deurne       6:30
   17 Sara Vorstermans       03 Scopias                  6:32
   18 Isabella Johnen        04 Moenchengladbach (GE     6:39
   19 Lisa Roumen            04 Atletiek Leudal          6:41
   20 Nienke Gloudemans      04 Lopersgroep Deurne       6:45
   21 Esmée van der Laan     03 AV Weert                 6:47
   22 Kiara van Haandel      03 Lopersgroep Deurne       6:49
   23 Janneke Oude Ophuis    03 Scopias                  6:50
   24 Silja Lokerse          04 Scopias                  6:53
   25 Lieke van Bussel       03 Scopias                  6:53
   26 Sarah Peters           03 Scopias                  6:56
   27 Eva Verhoeven          04 ATV Venray               6:57
   28 Alice Leijssen         03 ATV Venray               7:00
   29 Laura Zelen            03 Atletiek Leudal          7:06
   30 Cerèn Peters           03 ATV Venray               7:07
   31 Aafke Bens             04 Swift                    7:13
   32 Britt Hesen            04 Scopias                  7:18
   33 Britt Wulms            04 Scopias                  7:19
   34 Quinty Heijnen         04 AV Weert                 7:20
   35 Eva van Beek           03 Scopias                  7:31
   36 Isabelle van Mierlo    04 Swift                    8:16
                                                             
      JPUPB, J/M PUP B                                       
    1 Guus van Riel          05 Atletiek Helden          5:46
    2 Stijn van Pol          05 Atletiek Leudal          5:51
    3 Jeroen van Lith        05 HAC                      5:57
    4 Gijs Buist             05 AV Weert                 6:00
    5 John Linders           05 Lopersgroep Deurne       6:04
    6 Dinant Weerts          05 HAC                      6:07
    7 Tjeerd Buist           05 AV Weert                 6:10
    8 Gideon Blaha           05 Scopias                  6:10
    9 Ralf Steinmetz         05 AV Weert                 6:10
   10 Thijmen Martens        05 HAC                      6:18
   11 Siem Peeters           05 Weert                    6:24
   12 Joep ten Houten        05 HAC                      6:32
   13 Kevin Terheijden       05 HAC                      6:40
   14 Xander Thijssen        05 ATV Venray               6:43
   15 Gijs Henzen            05 ATV Venray               6:52
   16 Niels Yuen             05 HAC                      6:53
   17 Stijn Denessen         05 Scopias                  6:59
   18 Remco Linders          05 Lopersgroep Deurne       7:04
   19 Job Berghs             03 Atletiek Leudal          7:07
   20 Victor Schillings      05 Scopias                  7:12
   21 Jesse van Roy          05 Atletiek Leudal          7:14
   22 Lars Vermazeren        05 Lopersgroep Deurne       7:17
   23 A. Hoogers             05 Lopersgroep Deurne       7:41
   24 Sjors Peeters          05 Atletiek Helden          7:44
   25 Lars Leijssen          05 ATV Venray               7:59
   26 Jasper Fortuin         05 Scopias                  8:09
   27 Tijmen Hoks            05 Steyl                    8:16
   28 Jordy Kleyn            05 ATV Venray               8:23
                                                             
      MPUPB, J/M PUP B                                       
    1 Kiki Kooijman          05 AV Weert                 6:21
    2 Lynn Behnke            05 Scopias                  6:24
    3 Anouk Zelen            05 Atletiek Leudal          6:32
    4 Eva van der Putten     05 HAC                      6:49
    5 Elise Gijbels          05 Scopias                  6:52
    6 Emma van Spijk         05 Scopias                  6:54
    7 Robin Nadi             05 Lopersgroep Deurne       7:13
    8 Valerie Chu            05 AV Weert                 7:16
    9 Jikke van Dijk         05 Lopersgroep Deurne       7:17
   10 Lobke Pollen           05 Scopias                  7:28
   11 Celine Geertsema       05 Scopias                  7:29
   12 Lotte Dorchholz        05 Scopias                  7:44
                                                             
      JMINI, J/M PUP C +MINI                                 
    1 Channing Wiedemeier    07 ATV Venray               4:23
    2 Bas Verheijen          07 AV Weert                 4:34
    3 Luc Houben             07 Scopias                  4:59
    4 Noud Janssen           07 Scopias                  5:18
                                                             
      MMINI, J/M PUP C +MINI                                 
    1 Donna Verhoeven        07 Horst a/d Maas           5:03
    2 Ilse Versteegen        07 Horst a/d Maas           5:49
                                                             
      JPUPC, J/M PUP C +MINI                                 
    1 Huug van de Vinne      06 Scopias                  3:35
    2 Timo van Bergen        06 Swift                    3:39
    3 Stijn Zelen            06 Atletiek Leudal          4:03
    4 Lasse Reijnen          06 HAC                      4:10
    5 Diede van Schaik       05 ATV Venray               4:18
    6 Arjen Hepburn          06 Scopias                  4:23
    7 Ward Verbruggen        06 ATV Venray               4:27
    8 Ramses ten Houten      06 HAC                      4:28
    9 Jayden Maurmair        06 Scopias                  4:29
   10 Bam van der Hulst      06 Weert                    4:32
   11 Len Peeters            06 Weert                    4:33
   12 Ayoub Mekran           06 ATV Venray               4:35
   13 Jayden Zanders         06 Scopias                  4:36
   14 Seppe Swinkels         06 Scopias                  4:44
   15 Timo Dols              06 Unitas                   4:48
   16 Sven van Dalen         06 ATV Venray               4:55
   17 Fer Peeters            06 Weert                    4:59
   18 Tijn Bruins            06 ATV Venray               5:13
   19 Thijs Daemen           06 Scopias                  5:24
   20 Willem Klomp           06 ATV Venray               5:35
                                                             
      MPUPC, J/M PUP C +MINI                                 
    1 Nica Niersmann         06 Kevelaer (GER)           4:20
    2 Mahalet Woldemesekel   07 ATV Venray               4:22
    3 Sanne van den Ham      06 Scopias                  4:30
    4 Jaimy Hebben           06 Atletiek Leudal          4:31
    5 Daphne van der Laan    06 AV Weert                 4:41
    6 Claire van den Hurk    06 HAC                      4:42
    7 Eline Wijngaards       06 Scopias                  5:06
    8 Marit Bouman           06 Scopias                  5:21
    9 Vera Keller            06 Scopias                  5:24
   10 Elke Bens              06 Swift                    5:29

De wedstrijd vond plaats onder perfecte condities


                   Onderdeel van het Limbra crosscircuit